Белком ООД /img/frontend/nomap.png"

Белком ООД

Г-жата се опитва да си рекламира фирмата чрез форума, а истината е, че всичко което казва не е вярно. Може и фирмата да е била развиваща се, но в момента няма кои компетентно да отговори на нито един от въпросите които задавам за предлаганата апаратура. Поради лошото отношение към персонала, заплащане на заплатите по неофициален път и експлоатация на персонала са причина да напуснат най-опитните им служители. В момента всичко изглежда като тотолна разпродажба на бит пазар. Уважението към персонала и Фирмената сигурност е по-ниска от -5. За привилегии във фирмата не са и чували. Потенциала за развитие е виден от постоянните обяви. Заради лошата слава, която са получили се опитват да набират персонал чрез една от другите си фирми ЕЛТЕРА. По това което зная за фирмата, по никакъв начин не бих искал да започвам работа в техните фирми. Да не се опитват да рекламират фирмата си чрез свои познати, а да видят биха ли могли да получат реална оценка от служителите си.

Пак търсят хора...!?!? защо така?!?!?!?

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР ПО ПРОДАЖБИ ЗА ПЛОВДИВ
Описание и
Изисквания Външнотърговска фирма търси за офис Пловдив ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР ПО ПРОДАЖБИ.
Отговорности: поддържа и разширява клиентски кръг , изготвя оферти и договори, извършва продажби, извършва пред- и следпродажбено обслужване

Изисквания: "Електроенергетика", "Електроснабдяване" или близки силнотокови специалности; компютърна грамотност; активен шофьорски стаж; английски език, търговска практика

Документи за кандидатстване /задължително на български/: автобиография, мотивационно писмо, снимка

Адрес за изпращане: 8000 Бургас, Белком ЕООД, п.к. 322; [email protected]

За контакти: 056/841030

Категория Електроника/Електротехника, Машиностроене
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място Пловдив / Област Пловдив / България
Дата 27.06.2008
Тип Free

Лице за Контакт Деница Зехирева
Адрес 8000 Бургас п.к. 322
Телефон 056/841030
Fax 056/841031

Не съм запознат с условията на работа във фирмата, но очевидно поръчкови мнения като следното едва ли ще подобрят имиджа на фирмата:

"Нищо интересно няма във всичките тези мнения. Просто неудачници и некадърници търсят в някого причината за неуспехите си и топло място, където да си проспат живота. На такива всичко им пречи, никой не е достоен за тях и се провалят при всеки опит да направят една стъпка самостоятелно. Кучетата си лаят, добрите фирми се развиват и течението изхвърля боклука навън. Такъв е животът за ваше голямо разочарование некадърници:) Вегетирайте, ще ви водим в списъка на живите за статистически цели."

С подобно мнение май се гонят само статистически цели. А и не всички могат да бъдат не-боклук и не-некадърници. Така, че по-кротко с определенията.

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР ПО ПРОДАЖБИ ЗА ПЛОВДИВ

"Имам един въпрос отново към Вас, какво става в Пловдив, защо отново търсите хора - http://jobs.bg/f513597
Или се развивате с много бурни темпове, или имате голямо текучество на персонал. Мисля, че няма да Ви затрудня да ми отговорите на въпроса. Ще се радвам ако получа отговор от Вас.

Благодаря за отделеното ми внимание."
като ми отговорят ще кажа.......

Това е от мен!

Нищо интересно няма във всичките тези мнения.
Кучетата си лаят, добрите фирми се развиват и течението изхвърля боклука навън.
Такъв е животът за ваше голямо разочарование некадърници:)
Вегетирайте, ще ви водим в списъка на живите за статистически цели.

Много интересен форум... :) Само бих искал КЛИЕНТИТЕ да не дават мнения за фирмите, за които се пише тук...
Тук се оценяват други неща... а не качество на стоки и услуги, които се предлагат от дадената фирма. Това не е рекламен сайт!
Достатъчно е да се погледне страницата най-отгоре "Вътрешна информация за работните места и работодателите, които обичаме и мразим"
Благодаря Ви предварително, че няма повече да спамите форума. :)

Само съм слушал и това е моето мнение!!!

На моето запитване, защо фирма "Белком" НЕПРЕКЪСНАТО търсят хора, получих следният отговор от тях:

Дата: Mon, 26 May 2008 20:53:04 +0300 [26.05.2008 20:53 EEST]
Подател: Fani Belcheva

"УВАЖАЕМИ ГОСПОДИНЕ,
В ОТГОВОР НА ВЪПРОСА ВИ, БИХМЕ ИСКАЛИ ДА ВИ ИНФОРМИРАМЕ,ЧЕ ФИРМА БЕЛКОМ СЕ РАЗРАСТВА И ПОРАДИ ТОВА, НУЖДАТА НИ ОТ КВАЛИФИЦИРАНИ КАДРИ НЕПРЕКЪСНАТО РАСТЕ. ДО МОМЕНТА, БЕЛКОМ ИМА ШЕСТ ТЪРГОВСКИ ОФИСА В ЧЕТИРИ ГРАДА В СТРАНАТА. РАБОТНИТЕ ЗАПЛАТИ ПРИ НАС СА ДОБРИ, УСЛОВИЯТА НА РАБОТА И РАБОТЕН КОМФОРТ - СЪЩО.
ВЪПРЕКИ,ЧЕ КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА ВИ Е ТВЪРДЕ НЕУВАЖИТЕЛНА, СТИЛЪТ НА РАБОТА НА ФИРМАТА НИ НАЛАГА ДА ВИ ОТГОВОРИМ.
ПОЖЕЛАВАМЕ ВИ, ДА УПОТРЕБЯВАТЕ ВРЕМЕТО СИ В УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ И ПОВИШАВАНЕ НА КВАЛИФИКАЦИЯТА СИ НА СПЕЦИАЛИСТ, КОЕТО НЕМИНУЕМО ЩЕ ВИ ДОВЕДЕ ДО УСПЕХИ, КОИТО НИЕ ИСКРЕНО ВИ ПОЖЕЛАВАМЕ!
С УВАЖЕНИЕ:
Фани Белчева Fani Belcheva"

Аз ще им благодаря за техният съвет, а именно да продължавам да повишавам квалификацията си, но за мое щастие... НЕ ПРИ ТЯХ!!!
Пожелавам им, все така успешно са продължава да се развива бизнесът им..... и не само да продължават да търсят КВАЛИФИЦИРАНИ КАДРИ, а и да се СТРЕМЯТ ДА ГИ ЗАДЪРЖАТ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-ДЪЛГО!

Аз съм клиент на Белком и бих казала,че фирмата е доста сигурна и професионална. Нямала съм проблеми с лабораторните си прибори, купени от тях. Много са добри!