Хидролифт Ав ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Овча купел, Квартал КВ. ГОРНА БАНЯ, ул. ЛИЛИЯ 11&markers=София,Район Овча купел, Квартал КВ. ГОРНА БАНЯ, ул. ЛИЛИЯ 11

Хидролифт Ав ООД

Та да споделя и аз мойто мнение. Да наистина базата е добра, но изискваниятя към работниците са неразбираеми от самите управляващи. Aко може първите да работят без да задават въпроси дори и да не им е ясно; да не се оплакат и да ходят на вежди ако е необходимо. A за заплащането мога да отбележа, че като повечето БГ фирми то е подигравателно и както и в другите БГ фирми осигуровките са на по ниска ставка от реалната. Та питам аз докога братя българи ще подгъзувате на бившата номенклатура и ДС. Светът е широк, хванете го и не се връщайте докато на българския бизнес не му дойде акала в главата. Когато дребната вратичка на българската патриархална фирмица хлопне зад гърба ви не се отчайвайте а потърсете големият вход на нормалният световен работодател.

Ако имате безкрайно много свободно време - то това е фирмата. Обещанията са големи. Но на практика, не им се дават пари. Да си бачкат сами им пожелажам аз :))))))))))))))

работата е много готина ама не се плаща

фирмата е добра, продуктите са страхотни само заплащането е ниско за цялата работа,която ти се налага да вършиш

фирмата е добра, ако гледадате от страна работно време и местоположеиние, но за сметка на това повече неща липсват..........както отбелязаното уважение то е само докато си в стаята или се водиш на работа там. Да шефът е начетен и интелигентен човек, дава възможност за развитие, но до едно ново оттам насетне вече няма накъде.Има вероятност да те толерират в началото и след това да започнеш да изкарваш заплатата на другите си колеги!

Като заплащане във фирмата получаваш сравнително среден доход за София. Уважението е нещо, което всеки сам трябва да си заслужи, явно тази част са я пропуснали ,някои от по-долните оценители.
Привилигите не са като в някои други фирми безплатни телефони и коли.
Фирмена сигурност според мен има, мисля че има хора които са поканени да си ходят, но то и не можеш да се държиш идиотски, фирмата да отнесе хиляди левове глоби заради теб и ти да си недоволен, че срещаш калпаво отношение./да има и такива случаи, и тези случаи май са си позволили коментари тук/
Работна среда и колеги са като уважението, трябва сам да работиш по темата, условия има.
Местоположение в София м/у Суходол и Ов. Купел2 на мен ми е удобно както и на цяла Западна София, предполагам.
Потенциал за развитие и свободно време предполагам,че са свързани, но и погледнато обективно фирма с персонал 20-30 човека не е като фирма 5000 човека.

Здравейте,радвам се да споделя мнението си за фирмата.Това е първата ми месторабота.Мнението ми е и винаги ще остане много добро,защото управителите са много интелигентни,добри и работливи хора.Свидетел съм,че дават шанс на много хора да докажат качествата си.Сградата е страхотна-модерна и удобна база.Страхотни условия на труд.Добро заплащане.Колектива е сплотен като цяло,благодарение на шефовете,винаги за съжаление има някой злобен човечец,който да прави интриги и аз напуснах точно по тази причина.Но винаги ще запазя добрите си чувства и уважение към сем.Василеви.

Фирмата е што годе добра,шефовете не чак толкова имат си добри и лоши моменти но повечето са лоши.Зплащането е сравнително малко за хилядите неща който вършиш,Колегите има си златни и такива които не стават за нищто.Например Даниела която е секретарка за това е подражник на хубавото в тази фирма-което е минимално.Като цяло отиваш там работиш 3-4 месеца за те научи някои на нешто например КУРТА(Иво) и изчезваш за да не сажаляваш после...това е знам го от опит...цели 2 години загубено време :(

Много добро място за да започнеш работа!Развитието е до там, че се запознаваш само с техниците от по-големите сервизи!Нлага се да слушаш безкрайни \"приказки\", \"обещания\" и всеки път е едно и също!Колегите, почти винаги в лошо настроение, а и управителя се прави на голяма работа!Парите са добри за човек,които няма семейство.Има добра сграда, но нищо повече!Един човек обикновенно върши работа за 3-ма, не за друго,а за да се спестяват \"излишни\" заплати!Има само няколко човека,на който можеш да разчиташ!

Среден клас Фирма с претенцийте на ГОЛЯМА Компания.
В началото всичко беше идеално, НО в последствие нещата се промениха.
Много работа за малко пари, освен ако не си на шефа любимец. Като цяло опит се натрупва,но нищо друго.Парите в съотношение с работата са нищо, отношението на хората е в зависимост от настроението, което не е много колегиално,Да-работното време е фиксирано,но когато има работа трябва да се свърши а почти всеки ден има. Лично аз съм разочарована. Шефовете, като са в настроение са готини но като не,което е в повечето време, е страшно.Но има и по накой свестен човек.Става ако не си работил никъде преди.