Корифей ООД /img/frontend/nomap.png"

Корифей ООД

1 точка от 13 мнения

То се вижда от другите мнения просто ако ви се отдаде възможност да работите в Корифей ще ви кажа само едно... БЯГЙТЕ!! За шефа нямам думи не знам как в успял толкова години мога да кажа за него "Селски търговец" никакава дипломатичност никакъв нюх за работа селяния пълна псува и крещи на бременната си съпруга пред персонала а смятайте щом, с нея се отнася така какво е със служителите постояно е разплаквал колежките ми цари пална анархия в тая фирма никой не знае каква точно длъжност заема правиш всичко може да си учил години да имаш висше образование за да може да работиш хубава работа, но той те праща да опаковащ продукти с лелките в склада до посред нощите и го правиш цитирам го "за благото на фирмата" естествено без допълнително заплащане също пак за благото на фирмата искат да те водят в едно село пак да опаковаш с автобус след работно време и не се знае тос автобус от селото кога ше те прибере и всичко е за благото без допалнително заплащане когато аз работех там човека който беше най далго време в фирмата това беше момче което е работило 4 месеца правете си сметката текучеството е огромно. и ако не ви уволнят след първия месец след като сте се бъхтили като вол и сте направили доста неща в този месец и накрая ви кажат че не се справятв и като питате в кое точно не се справям не ви дадат точен отгоеор просто не се справяте и това е та ако не ви уволнят вие сами ще си избягате от там гаранция само някой мазохист ще издържи!

прочетох доста неприятни мнения за Фирма Корифей, които не разбирам как е възможно да бъдат писани. Не разбирам злобата у хората изказали тези мнения.
Аз също съм работил във тази фирма и нищо от това което прочетох не отговаря на истината. Фирма корифей винаги е толерилара и изцяло подкрепяла всеотдайната работа и тврчески подход към задълженията на служителите. Както може би един ден аз бих имал своя фирма и веки един от вас,би подбирал персонала много стрикно и би отстранявал персонал без качества необходими за просперитета на фирмата. Нека не се сярдим и злобеем че
несме станали част от този екип, а да се поучим,да се трудим, да изградим трудови навици. Тогава всичко ще бъде много по лесно няма дасе чувствате отритнати неоценени а ще знаете своята цена !
Аз все още поддържам приателски отношения с фирма корифей и нейните служители отхвърлил съм много работа, имало е много емоции и хубави и лоши, горд съм че съм работил в Корифей , научил съм много и днес ми е от полза.
А вие дами и господа не злорадствайте а просто Отидете в друга фирма и покажете че можете, РАБОТЕТЕ< РАБОТЕТЕ.!!!

Аз скоро бях на инрервю, после на второ и се отказах защото тея хора са луди!
1.Работиш от сутрин до вечер събота също,ако се наложи може и неделя особено лятото понеже имало много работа!
2.По празниците също защото пак имало много работа и няма как!
3.Не дай си боже да се разболееш ,абсурд ще бачкаш ако трябва и 40 градуса-просто няма кой да те замести!
4.Отпуска забравете може би само 5-6 дена и то с клизма и не когато вие искате ,а когато шефа каже и най-вероятно зимата!
5.Осигуровки на минимална заплата!
6.Заплащане първия месец твърдо(не се казва колко обаче), после на процент(пак не се казва колко)
7. През има няма два месеца се търси нов човек защото все не се справят според тях, а пак аз си мисля ,че нещо ги свиват с кинтите , защото реално чак след втория месец виждаш за какво става въпрос след като си се изкъртил от работа и очакваш нещо добро както самите те казват обаче....

Някой може ли да каже каквое заплащането в фирмата?

luda rabota raboti6 razdava6 se na 100% a nakraq ne mi trqbvat hora koito se razbolqvat a si rabotil za 4 dlaznosti a obvinenija kolkoto iska6 kade shemi kade ne si si svar6il rabotata a za da e svar6i6 trqbva da si tam denono6tno no njama kak da sa zivi i zdravi za da dozivejat da si vidqt mizeriite!!!!! radvam se samo 4e sled men napusna 70% ot personala

Най лошо е ,че собственика на фирмата се има за голиам търговец и от там трагват и проблемите.Аз сам бивш служител и мога да разкажа много,но е достатачно само да кажа ,че ако ниакой случайно се подведе по сладките обещания то нека опита и да си изпробва нервите ТАМ.Със сигорност не след дълго щте се пита"Аз ли сам луд/а или нещто не схващтам политиката на" ФИРМАТА" ".По голям фарс едва ли ще преживеете на друго място.

Ако си търсите нова работа ЗАБРАВЕТЕ това АДСКО място!!!Ако вече сте се объркали да започнете ,просто се откажете докато е време-само ще загубите време и страшно много нерви!! Атмосфера за работа просто няма или не е нормална- стрес, всекидневни и множество унижения под всякаква форма- и личностни/отправени към характера Ви или някои Ваши лични черти/ и професионални/ според управлението всички работеши за тях хора са утрепки и безмозъчни твари, които трябва да им са верни до гроб и безприкословно благодарни за съществуването си???!!!/. Пълен АБСУРД !! Там цари такъв върл комунизъм и диктатура, че просто е извън всякакви граници!
НЯМА трудови договори Няма здаравни усигоровки ,лъжат те за работното време, което няма край и не се плащат часовете извънреден труд, а повярвайте там има доста такива.
Колегите са свестни ,но в такава среда всички се увълчват - непрекъснато интриги и доноси. Всеки обвинява другия ,за да се измъкне самия той. Нищо чудно като има глоби за всичко.
Равносметката е ясна предполагам. Тава е, ако сте екстремист или не вярвате ,че в 21 век може да има такова място, можля опитате !! Ще се уверите Сами

фирмата като фирма не е зле ,управлението suxx.Има доста интрига,липса на колектив,липса на управление и много други нещта още.Пробваите и ще се убедите сами ,тая фирма нестава за нищо.

Това е най-гадното място, на което съм работил някога. Униженията, на които са подложени всички нямат край. И дори да си помислиш, че в края на работния ден вече ще си свободен, това няма да стане, защото ще те тормозят, докогато шефът реши. Ако решиш да напуснеш пък, прости се със заплатата. Няма личен живот, гаврят се с хората както си искат. Явно шефът има прекалено големи връзки, защото във фирмата гъмжи от нарушения.

ужасно изнервен и изнервящ шеф, всяка една обида към подчинените води до лоша карма за фирмата, защо не го разбере? Ако не започне да се усеща може да го подсети инспекцията по труда, данъчното бюро или районния съд