МПС ООД /img/frontend/nomap.png"

Заплащане: Малко над средното. Преди години беше на върха, сега висят огромни неизплатени суми.
Уважение: От страна на ръководството няма, между колегите - да. По принцип повечето персонал са роднини, така че за външен човек не е много комфортно.
Привилегии: Не се сещам.
Фирмена сигурност: При липса на качествен мениджмънт и хаотично управление, както на процесите, така и на финансите, положението е "тук сме, утре може да ни няма".
Анагжираност: Нормална.
Потенциал за развитие: Клони към 0, тъй като има само един основен клиент и проектите са еднотипни.
Местоположение: Зависи от местодомуването, за някои е удобно, за други не.
Колеги: Нормални, улегнали хора, с няколко изключения :)
Работна среда: Нормална, с отделни стаи от по 3-4 души.

Има 2 направления софтуер и харуер. За хардуера нищо не знам, т.е. некоментирам.
Заплащането е в 2 копоненти - заплата и %от работата под формата на премии , което изравнява служители и съдружници като равнопоставенот в разпределянето на печлбата. Минусът е че наистина 2рата компонента се забвя както е споменато и по-долу. Но не вярвам някой напуснал ( такива са единици, главно заминали в щатите) да е имал проблеми с получаване на дължимото.
Уважене - Ще го кажа по- просто : Не си спомням за проява на неуважение от "висшестоящ" ( много е условно такова определение ) към "подчинен. Примери за обратното колкото щеш
Привилегии - не знам какво се разбира. Дават карта за градски транспорт, има командировки в чужбина, може да се включиш във фирмента група (мтел), има и други
ф. Сигурност - А сега де ... Софтварето навсякъде може да бъде откраднато от програмитите разработчици. И тук е така. Но инак е защитена
Рабтно/Сободно време - Е те тука е големия плюс. Никой не ти прави забележка кога идваш и си отиваш . Идвай в 2 следобед ако щеш. Но се очаква да си свършиш работата. Отпуките са си по закон или по разбиране - т.е. ако имаш днес работа никой няма да ти направи проблем
Потенциал за развитие - Определям го като среден. И зависи от човека. Технологиите са различни - има проекти където развитие няма да има има и интересни неща.
Местоположение- за мен не е удобно. Намира се в завод Електроника на "Шипченски проход"
Колеги - повечето са супер. Но леко застаряваме :)
Среда - Като наближата сроковете се поизнервя обстановката иак си е ОК. Ако става дума за интериорни решения има какво да се желае обаче. Климатизирни помещения са но сградата е стара и си има проблемите на соц. строителството.

НЕ СЪМ УПРАВИТЕЛ< СОБСТВЕНИК ИЛИ ПОДОБНО

Работи се за добруването на управителя на фирмата. Заплащането е конкурентно за сектора, но възнагражденията се изплащат с нарастващо закъснение, което до момента е достигнало 2 години. Така служителите, постепено влизат в капана да стоят под заплахата, че при напускане няма да получат парите си.