Software AG /img/frontend/nomap.png"

кои са топ 3 фирмите ?

Към "systemniq" - Отказването беше от моя страна, а не че не са ме "взели". След като прочетох и твоето мнение си затвърждавам мнението, че явно в Software AG самочувствието и безотговорността са в превес над професионализма. Аз съм работил в международни фирми с голямо реноме и отговорно мога да заявя, че такова поведение най-малко не подхожда на Software AG. Аз съм сигурен, че ако уведомя германският офис за това поведение, ще има сериозни последици. Един съвет от мен - Като не си запознат със ситуацията не си давай мнението, камо ли с догадки!

Една забележка към - "Software developer - Silver". Виж сега, единствената причина за да не те вземат с SAG, е че ти не си бил подходящ за длъжността, за която си кандидатствал! Причините най-вероятно си ги знаеш и съм сигурен, че доста те е яд.... Това е! Не ти е виновна фирмата.

А иначе мога да кажа за тази фирма, че в директно сравнение с най-големите фирми в София, тази със сигурност е в TOP3 на най-добрите. От личен опит ще ви го кажа.

Кандидаствах и единствено което мога да кажа, че останах с много лошо впечатление от тяхното поведение. За мен това е неорганизирана фирма. Там където съм работил, такъв етикет на поведение е абсолютно недопустим.

Противно е , когато субективното мнение на бивш колега (помолен да напусне) , би могло да окаже негативно влияние върху имиджа на фирмата. Идеални работодатели няма , преценявайки нещата на кантар , в тази компания плюсовете са много повече от минусите.

Ако желаете да бъдете манипулирани и добре платени - заповядайте !
Ако желаете да ви плащат за личното време - заповядайте !
Ако желаете да нямате собствено мнение - заповядайте !
Ако желаете HR и мениджмънт подходящ за шофьори на мотокар - заповядайте !

Горното мнение е от HR-ката на фирмата и е супер пристрастно !!!! Такива мнения трябва да се трият от администратора !!!!!!

Фирмата е готина. Много нови и интересни неща могат да се научат там, заплатите са конфиденциални, моята си я знам и ме кефи много. Работил съм в 2 от гигантите в София, така че мнението ми е обективно. Колегите са дружелюбни и отзивчиви, шефовете точни. Фирмената сигурност поне за 2-3 години е 100%, след това най-вероятно няма да има катаклизми. Работната среда е нормална. Личното ми мнение е, че сме по-напред от повечето ИТ фирми в София.

ami da, zaplatite bqha zle no gi fixnaha, dobre e sega, no da vidim do koga obache! Opredeleno prodyljavat da se poqvqvat novi kolegi v office, taka che razhirqwame se, vse oshte gledam ima svobodni staj. Sega v posledno vreme sled kato kupiha WebMethods e dosta po-shareno i kato proekti. Ima go nali i amerkansiq management i bachkame nqkoj put dokusno za da im hvanesh chasovata razlika, ama jivee se. Mi kato naj-obhsto -> firmata stava!

Много хора напуснаха фирмата напоследък, което само по себе си говори за реномето. Ниски заплати и , следователно , некадърен персонал като цяло. Работата не е много и повечето е съпорт, защото хората просто не са мотивирани и не си разбират от работата. Уважението от мениджмънта е минимално, има доста егоизъм от страна на шефовете. Фирмената сигурност е изключително ниска като за немска фирма, и личното ми мнение е че с този темп на текучество немците в скоро време ще затворят офисите си в София.