АЛАРМСИСТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛАРМСИСТ ЕООД

Нещата са много точни по отношене на работата.Не сесъздават междуличностни отрицателни настроения, и така би трябва да бъде. Когато в един колектив се изградят отношениея, които са на колегиална основа, и всички се грижат за една цел /за фирмата/, тогава би могло да се очакват някакви положителни резултати. В днешно време е трудно за всички и това е пречка за малки, по-малки, и по голями фирми.                  БЪДЕТЕ ЖИВИ, ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ .73

Защо водиш персонала си на 4 часово работно време? Трудовите им договори са на 4 часово работно време.Пример Ивелин от 02 03 2007 г е на такъв договор. така и с другите работници.ЗАщо като работят и в събота не им се изплаща извънреден труд?КАкви са условията на труд в един гараж особено сега зимата? Всичко е пълна мизерия.Е понеже няма каде да идат на работа приемат условията такива каквито са. Вижте им само офиса. Цели 4 кв метра.От там ще си направите извода каква фирма са.Защо не пускат поръчки за монтажните и ремонтни работи на клиентите си? Колко клко клиента са получили касов бон за заплатената от тях услуга?

Не се оправдавайте като първолаци. Не вярвам някой да се е задържал там повече от 6 дни или 9 дни. И да явно, за да се изнася вътрешна информация сме минали "интервюто" и изискванията, за да се задържим на работа. А то в такава меко казано смешна фирма без клиенти и заплащане не знам кой нормален ще остане повече...

Явно някой, неуспял да прескочи бариерата за прием при нас или неиздържал на изискванията за да остане да работи, се жалва!
Добрите професионалисти остават и работят - имаме хора със стаж при нас към момента (21.08.2008) 9 години или 6 години и т.н. Всичко друго са празни приказки!

Не се захващайте с тази фирма освен ако не си цените свободното време и нервите. Очакванията е обещанията ще бъдат неоправдани, а заплащането е трагедия...