Гамафлоу /img/frontend/nomap.png"

Като бивш служител не знам как да обоснова краткия си престой в тази фирма.
- Първо шефа /Георги/ те сваля и супер често говори за някакви конспирации, обижда колежките си, обижда екипа от Виваком и не приема мнение различно от неговото;
- Супервайзърката /Пепи/ идва да ти прави неадекватни забележки, нищо че след 1 седмица напускаш и дори нямат намерение да ти платят, после ти се усмихва мазно;
- Обучаващите Александра и Кристина на пръв поглед ти правят най-добро впечатление ама в последствие разбираш че те просто са там за заплатата и не им пука чак толкова.

В момента, в който решиш да си хоум офис се почва един тормоз, всеки ден ти звънят по 5 пъти да те правят на нищо при положение че ти си от малкото хора, които си постигат таргета. Те работят с Вивком и таргета е в зависимост от кампаниите в които си, таргета варирира между 3-6 нови услуги на ден в кампания за нови услуги, а за подновяване трябва да имате поне 200 подновявания + 16 нови услуги за месеца, което също не е малко а бонуса за това е около 100 лв....

Самата работа не е физически натоварваща и почивките са им много добре, единствено трябва да сте по-непукист, защото ще се натоварвате много психически! Говорят как имат най-хубавите оферти и са по-хубави от магазин и после разбираш, че в магазин могат да ти дадат и по-добра оферта...

През цялото обучение съм разпитвала как става бонусирането и само овъртат и не знаят как да ти го кажат в прав текст, за да не те изгубят. Има и ваучери, за които ти казват на интервюто, ама дали ще ги видиш изобщо зависи дали си изпълнил 100-те критерия и дали си им симпатичен. Аз за 6 месеца не ги видях! А колежки от по-малко време, които си отсъстват от работа ги получават!
Канят на интервюта и после ги наемат момичета, които не могат да четат и им казват, че се справят супер и ти стоиш и се чудиш "толкова ли са отчаяни??" Също така подписваш на договор че вземав 700 лв заплата, защото "договорите са стари и не са подновявани"

На интервюто ми казаха и че мога да отсъствам, когато се налага и да се съобразяват и с университет и в момента, в който питаш за свободен ден си на разпит какво ще правиш, къде ще ходиш, ама защо ти е и с 200 зора ти го дават. На интервюто ти казват, че се почива на празници и като празниците дойдат, казват "Ами от виваком не ни пускат, трябва да работим". Лъжат те че може да изкарваш по 1500-1600, ама толкова пари сигурно изкарват 3-4 момичета. А колежките? Имат точно 15 служителки които са от повече време и ги търпят и се правят на техни шпиони, докладват всичко и не ти казват нищо и те за заплащането, а новия колектив от още почти толкова се мени на всеки месец, защото на хората не им се занимава с измамници. На напускащите отказват да им платят бонусите, дори и да им се полагат и най-смешното е че заплащат по-зле от магазин а се твърдят че условията им са по-добри.

На земетресението, което е било най-силно от Асеновград преди няколко месеца, те са били единствената фирма от кооперацията която не е евакуирала екипа си. Общо взето мога да продължа с още много редове, но който иска да придобие представа смятам че коментарът е достатъчен!

Некоректно отношение от шефа и едната му мениджърка. Или каквато се води там. Лъжат за заплата. Шефа си позволява да повишава тон. Вършиш си, както трябва работата, а накрая пак недоволни. Не си заслужава да работиш там.

Хаха, много хитър, но в същото време много глупав ход, да си пишеш хубави мнения за фирмата, при положение, че всеки средно интелигентен човек ще го разбере, като види всички останали мнения назад! Копаете дъното!

Мога да изкажа много положителни страни за времето прекарано в тази фирма. Условията и заплащането напълно съответстват на изискванията, които имат към работата и си оправдава всяко едно усилие. Изисква се време да се навлезе в процеса, но обучението е на ниво, а и работата те учи на отношение, дава интересни познания. Работното време е отлично, почива се на всички празници, колективът е добър и не се допускат проблеми. Поддържам връзка с всички мои колеги и дори сега, когато положението е тежко заради Корона вируса, разбрах от тях, че са им осигурили възможност да работят от вкъщи и да запазят здравето и доходите си. Съжалявам, че на мен ми се наложи да прекъсна работа, но оставам само с добри впечатления от цялата организация.

Аз имам изключително положителни впечатления от работата ми в тази фирма! Работих почти година там и щях да продължа, ако не ми се налагаше да замина в чужбина. Oтношението е страхотно и никога, когато съм имала нужда от помощ, не съм изпитвала притеснение да я поискам, винаги съм получавала правилните насоки и приятелско отношение, така че да се чувствам комфортно в процеса на работа. Заплащането е на ниво, осигуряват те на пълната сума. Вярно, напрегнато е понякога, но е интересно и е лесно да се адаптираш и с малко повече старание, успяваш да изпълниш това, което се изисква от теб.

Интервютата в тази фирма са забележителни, приятна обстановка, приятелско отношение, много обещания и само добри неща! Всичко това е само първите 2 седмици! След това ада започва, напрежението е огромно, супервайзорката Пепи и ,шефа, Жоро са кофти хора! Тя-е огромен интригант, Той- изключително тъп и не уважаващ хората които работят за него. Постоянно се правят тъпи и понякога обидни шеги и коментари, дават зор относно работата, без да има смисъл! И са Царе в това да си противоречат! Могат да те накарат да се почувстваш луд и тъп! Заплатата е ниска, за напрежението което допринася тази работа! С една дума, НЕ започвайте там работа, освен ако не сте много на зор и нямате други опции! Макарче, като чистачка ще ви е много по добре! И всичко това е само кратката версия на ужасните условия за тази работа, истината е много по голяма, но мисля,че не е нужно да обяснявам повече. Ако не вярвате, опитайте сами! Но да не кажете,че не сте предупредени! Успех.

Голям натиск, големи интриганти са Пенка и Жоро, заплащането ме е това което трябва да е мамят и се държат ужасно с хората пълни комплексари са

Може ли малко повече информация като например заплата, бонуси по-конкретно? Заслужава ли си работата

Работих няколко няколко месеца, всичко си ОК
Ако си вършиш работата си ок, работното време е супер.
Екипът е супер.

Много непрофесионално отношение към новите работодатели от страна на шефа (Жорко) ..... Пълен малоумник :)