АСКГ /img/frontend/nomap.png"

И МЕН МЕ ПРЕЦАКАХА С ПАРИ, А ДО УСЛОВИЯТА КРИТИЧНИ.

След обстойна проверка на всички наши съдружници и партньори установихме, че с лицето Костадин Илиев никога не сме работили и не знаем от къде то може да има мнение за фирмата и условията за работа в нея. Също така бих ме искали да направим едно сравнение.
Тъй като ние не сме се виждали с въпросното лице не сме работили с него все едно да кажем, че е некадърно и не си разбира от работата, но ние не можем да го кажем, защото не го познаваме и не сме работили с него. Как той го казва за нас, оставяме всеки да си извади изводите и да си направи сам преценката за достоверността на твърденията му.

С уважение
Иван Тошев

Аз съм Костадин Илиев,анонимника .

Здравейте и от мен,

Бих искал да поканя г-н “Анонимен" да застане със своите (истински) имена зад написаното по-долу. Така, както в момента правя и аз. Само по този начин направеното твърдение би имало тежест, а истинността му би могла да бъде реално проверена. В противен случай от написаното остават единствено празнословни и анонимни обвинения.

С готовност бих разяснил стандартите на работа във фирма АСКГ ООД на всеки, който има интерес от реално сътрудничество с нас. Посоченият по-долу телефон е актуален и може да разчитате на моя отговор.

Фирма АСКГ ООД е обединение на съдружници, което се стреми да осигури високи стандарти в осъществяваната от него дейност. Както вече посочих, подробностите за организацията и дейността на дружеството бих могъл да споделя със всеки заинтересуван, който след разговора ни сам ще може да прецени какви са предлаганите условия.

Дружеството, както и всяка инициатива, има и своите недоброжелатели, чийто негативизъм вярваме, че ще можем да преодолеем чрез откритост и коректност с нашите партньори.

С уважение,
Иван Тошев

Здравейте. Който го е страх от мечки да не ходи в гората- на когото не му се работи да си стои в къщи. Условията за работа във фирмата са повече от нормални. Осигурена е безплатна квартира, транспорт(до работното място и обратно), непромукаемо работно облекло и обувки(което е задължително- не можеш да работиш по анцуг и гуменки),професионални инстроменти. Заплатата е на заработка т.е. колкото ти позволяват възможностите и е еквивалентна на шведската.
Колкото до Иван Тошев и Георги Стоев - хората не са излъгали никого и винаги можете да се свържете с тях на гореспоменатия телефон.
Подобни анонимни изказвания не правят чест на никого, също така са подсъдни за клевета по силата на НК.

МИЛИ ХОРА от България. лицето ИВАН МЕТОДИЕВ ТОШЕВ управител на АСКГ ООД - СОФИЯ-е пълен ИЗМАМНИК Ето и историята.Бях поканен от него за работа в Швеция или по точно в гр.БОРОС в сверата на строителството и ремонтни деѝности.От България ми обеща големи пари от рода на 2-3000 евро всяка седмица аванс от 100евро и накрая в месеца ГОЛЕМИТЕ ПАРИ едва ли не светло бъдеще.Напуснах набързо моята работа и на следващияден летях за Швеция.Запознах се с останалите колеги които също са българи,мина първата седмица не получих аванс от прекия ми началник ЖОРО СТОЕВ-по прякор ШВЕДА,Минава 2 седмица аз трябва да се моля за пари,работиш като куче по 15ч.на ден във нечовешкиусловия.Започнах да разпитвам колегите какво става///???? оказасе че тия хора неса виждали пари от месеци и немогат да се приберат защото нямат пари за билет и не знаят език,и как идват хора от българия и си тръгват разсипани.Работех 2 месеца без почивен ден бях оплуван и обиждан и без заплата,не ме питаѝте как сам се прибрал.Като се прибрах в българия успях да се свържа с хора работили там.минали са през същия ад.А Иван се покри и се оказа че са партия с ЖОРО СТОЕВ и НЕ си вдига телефона.Накрая разбрах схемата тоя ИВАН има още двама търсачи на име ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ от София кв.надежда и БОБИ от София,примамват хора от цяла българия със същите обещания,а ето и телефона на ИВАН МЕТОДИЕВ ТОШЕВ 0894350455 НЕСЕ доверяваите на тези хора не подписваите нищо без да проверите.