БОН ТУР - БГ /img/frontend/nomap.png"

БОН ТУР - БГ

Тези, които не са съгласни с публикуваните мнения са служители от офиса, на които им е наредено да "обърнат" рейтинга. Смешна и жалка бг действителност.

Осигуровки върху минимална екскурзоводска заплата и договор 30 дена предизвестие в полза на работодателя. Думата "почивен ден" е забранена през сезона. Трябва да сте готови да работите по 24 часа 120 дни без почивка. В офиса възможно да вземеш болничен, но ако обслужвате туристи трябва да можете да работите с температура 40 например.

Ако искате да работите в тази фирма-помислете си добре. Ще започна с плюсове. Не са много-луксозен офис в центьра на Варна. Това е. Минусите-ненормиран работен ден, при това независимо дали работите в офиса на бюро или обслужвате туристи. Заплащането в офиса е стандартно за тази индустрия(на бонусите не се надявайте!). Ако смятате да обслужвате туристи като представител в хотела или да правите трансфери не се разчитайте да вземете пари. Глобява се за всичко-зависи от кефа на "надзирателите".В офиса монтирани камери и микрофони. Биг Брадъра е пълен. В началото на сезона си плащате за униформени обувки-42 лв. Иначе униформа е стара, от предните колеги.Панталони,поли,рокли-всичко е носено. Старите колеги са ужасни. Караници непрекьснато за пари,за туристи и за всичко. Шефовете са ужасни, крещят, обиждат те за всяко едно нещо, няма капка уважение. Дали си ти или някой друг-за тях няма никакво значение. Не препоръчвам на никой да започва там. Абсолютна загуба на време и нерви!