КУАНТУМ БГ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Al. Stamboliiski bul. № 84, SOFIA 1309&markers=София,Al. Stamboliiski bul. № 84, SOFIA 1309

КУАНТУМ БГ ЕООД

3 точки от 1 мнение

Обучението е между 3-4 дни и се провежда от една доста некомпетентна и некултурна HR-ка, която е сръбкиня и очевидно не владее добре официалния език в България.
А главният мениджър се има за голяма работа и играч,но липсват реални доказателства за постиженията му и образованието му.
Неплатено е обучението и е пълна загуба на време. Като това ще ви коства и време и лични разходи.
Не добре оформена и структурирана информация и термини,които трябва да наизустите за нула време.
Работата няма нищо общо с кол център. Нито има осигурени компютри или каквато и да е било база данни. А да не говорим за скрипт,такъв липсва. А от вас ще се очаква да се лигавите на бъдещите клиенти по Телевиса,току виж са вложили 1000 евро за акции.
Фирмата се занимава с Форекс пазар.
Нелегитимни са и перат пари,тъй като не фигурират в никакви регистри. А бонуса който обещават е тотална измислица.
Относно заплатата 800 лв.бруто е,а след осигуровките става ясно колко ще взимате.