Ди Екс Си Технолъджи (Ентерпрайз Сървисис България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес Парк София&markers=София,Бизнес Парк София

Ди Екс Си Технолъджи (Ентерпрайз Сървисис България ЕООД

Интервюто ви е Брутално грубо, Неудобни въпроси

Телефонно интервю на английски

Тестове
Задачи
Интервю с Тийм лидър и Мениджърите

Че свят ще ви се завие

Бягайте на далече Терминал 2 айде

За преквалификация чували ли сте за Шофьори?

търсят с категория С камион Тиражиите

За Германия, ,Румъния, Белгия държави в ЕС

Стартова 2000 евро

Иначе има да си чакате да ви се обадят за Интервю

Да ви еба Тъпите Програмисти?

Такива жалки компании са Срам за IT сектора?

Нещо интересно има ли по тая София и в България изобщо

Освен Курвите за ебане?

ако се гласите за там не сте познали

Интервюто ви е на английски език

Вие бекел грам английски не знаете?

Телефонно интервю на английски скрининг

Проверка на уменията и езиковите

Тестове
Задачи
Техническо интервю пак на английски с Team leader, Manager

За финала Съжалявам но избрахме други кандидати

А да забравих

От Home Office домашен офис
Вече искат да връщат служителите на работа

Как ще ставате рано и ще ходите всеки ден не ви знам?

Те нервите ви няма да издържат и на Втората седмица ще искате да си ходите И напускате

За Стажантската им програма няма да я коментираме

Толкова мизерно заплащане няма никъде

Идете да видите кво грубо отношение е всеки ден викане ,крякане, Обиди?

Това е най-големият IT работодател в България, така че е нормално да се виждат всякакви индивидуални случаи. Нормално е основно разочаровани хора да дават оценки, но е доста смущаващо, че се виждат и откровени лъжи в мненията. Нека разбуля някои:
Работя в DXC (HPE/HP преди трансформациите) от над 8 години и дори забавена заплата не е имало нито веднъж, какво остава за неизплатена... При този конкурентен IT пазар на труда в София, нали се сещате какво ще се случи с една фирма, ако спре да плаща заплати?

За хората които имат интерес към академията, обученията бяха платени преди, но вече не са. Причината е че много голяма част от завършилите академията напускат много скоро след като започнат работа.

Моя екип беше съкратен с 25%, хората които напускат са повече от тези които биват наети. Наетите пък от своя страна имат нужда от обучение и докато почнат да работят автономно им трябват месеци, на някои години, буквално.

Работата е много и фирмата се напълни с хора които нямат technical background, елементарни проблеми се тлачат със седмици, месеци. Понякога се отказваш просто и се правиш, че не съществуват.

Работата не е гадна, гадна е атмосферата.
Мениджмънта не празнува победите, но строго наказва всяка грешка. За заплати никой не говори, както много хора написаха преди мен, това което договориш първоначално, това е.

Пиша като нов служител. Посрещането в самата фирма е на професионално ниво, подборът на кадри е добър, както и самите екипи.

Фирмата предлага много, в сравнение с нейните "конкуренти". На разположение човек има доста привилегии.

Ако си амбициран човек и желаеш да се развиваш, наистина това е подходящо място.

То заплати няма и да си във фирмата.Ако не си от тези дето се въртят покрай мениджъра увеличение на заплатата няма да видиш никога.На пенсионерите увеличиха пенсиите всичи сектори ги увеличиха,а тук само на тези,които са покрай мениджъра.Аз чистя входа на съседната сграда два пъти месечно.Една колежка гледа пенсионери за пари,че не стигат парите.Вече за нищо не стига заплатата.Като индийски колцентър е тук,само е в Европа на картата.Мисля да хвана и още един вход в съседния квартал

Пичове 3 месеца по време на обучението

Няма Заплати

Някой знае ли защо?

Успех с търсенето!

За тази фирма е нормално.Прочети коментара от 22.09. Лъжите са основен начин на работа.Гонят хората с нещо в главата и наемат евтини хора.Ако им притрябва някой да работи другата година може да те потърсят да им обучаваш хората.Основната работа на парашутистите меринджеи е да не работят и да ви засипват с кал за да може всичко да е евтино.Най-интересното е,че напускат хората с знания, а тези на които не им е там мястото си седят с години.Парашутистите правят работата не приятна.