Смарт Сървис Сълюшънс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 117, ет.4&markers=София,бул. Цариградско шосе 117, ет.4

Смарт Сървис Сълюшънс ЕООД

Може ли малко повече информация за тази фирма. Какво е заплащането и др...

Здравейте, може ли някйо да сподели в какъв порядък са заплатите в тази фирма? За оператор конкретно се интересувам. Ако може и повече информация, каквато и да е ще ми бъде полезна!

Напускам фирмата в края на месеца след повече от година работа в нея и искам най-искрено да я препоръчам на всички , които търсят свестни колеги и шефове , ведра атмосфера и човешко отношение.Полежавам ви успех!

Всичко е супер -колеги,работна обстановка и самата работа.
Само управителя е малко ....не готини,но той и без това не се меша в нищо :)

Какво е заплащането във фирмата някой настоящ или бивш служител да каже ?

Настоящ служител съм на Смарт Сървис. Изключително доволна съм от работната среда, от отношението на колеги и ръководството. При въпроси и нужда от съвет винаги има кой да откликне, също така винаги ще намериш усмихнати лица.
Поздрави!

Какво е заплащането във фирмата някой настоящ или бивш служител да каже

Бях на интервю миналата седмица при въпросните Смарт Сървис за Оператор . Хората се държаха добре , обясниха ми подробно с какво се занимават . Условията им бяха добри като все пак знаете какви са заплащанията в този сектор . Минах за около 45 мин , след което се уговорихме, че ще получа обратна информация до 1 седмица . Обадиха ми се още преди да изтече срокът ( аз много държа на точността ) и ме поканиха на второ интервю . Предупредиха предварително колко време ще отнеме и в какво горе-долу ще се състои , имаше праткическа част и разговор с прекия ръководител за позицията . За мен мина добре и сега съм в очакване на финално решение .
Дано да съм бил полезен с мнението си . Аз оставам в очакване на финалното решение и пак ще пиша .

Съвсем обикновена фирма, от една страна не е нищо особено, но пък като се замисля не се сещам и за минуси. Аз започнах в началото на годината и всичко е нормално. Беше тегаво февруари, защото работата беше малко и съответно бонусите. Получавам си заплатата навреме и това ми е супер важно! екипа е от млади и готини хора, няма никакви конфликти или сплетни, всеки си гледа работата. Мениджърите са сред операторите, много са разбрани и правят всичко което зависи от тях за да върви леко работата. Има един двама натегачи, но никой не им обръща внимание.

Здравейте, попаднах на обява за работа в колцентър Smart Service Solutions за позиция Оператор. Моля някой, който е запознат с тази фирма да напише мнение.