Гранд Хотел Варна АД /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел Варна АД

spored men politikata na firmata dosta kuca i otno6enieto kum personala ne e korektno!
spazvaite si klauzite ot dogovora,za6toto ne e korektno,prili4ni pari za smetka za nekorektno otno6enie-dano ima smisul pisanoto i si vzemete pouka,za6toto inu4e tova za na6eto mnenie e izli6no!uspe6en sezon:))))

Плюхте, а сега и за работа питате!!! ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО ИСКАТЕ???

KOga 6te po4vame da ba4kame?

май може..щом има fmb ,има и заместник fmb..kakво остава за другите...явно двамата правят една стойностна личност.........

може ли нощните директори и управителките да са повече от работниците-г-н портних?

А кой е управител на Гранда в момента имате ли представа?

Аз работех 2 лета в комплекса и да ви кажа честно,тая Ани Маринова само съм я чувал и не знам дори как изглежда.Толкова голяма шефка ли е,че всички за нея пишат все?Тоя форум май се превърна във форума за Ани Маринова,не за ГХВ.Я,кажете ще го отварят ли пак хотела или не и знае ли се нещо за летните обекти-барбекюто и Албатрос :P
Вярно е,карат ни да работим много,често ни лъжат с извънредните заплащания,и мен ме працакаха миналотот лято с немалка сума,но като виждам по Златни какви заплати предлагат,много се замислям дали да не се върна, колкото и да не ми се иска...

Още една заблудена душица:)

Поздрави Гуру

Za personala neznam,no managers sys sigurnost sa nqkakvi mamini de4ica spusnati s nqkoi druga vryzka ili svirka...Pylni Maloumnici,ti kak moje da se izlaga6,Guru li si Svir4o li si?Idva li ti na um,4e tozi site go 4etat i klienti,TUR OPERATORI,posle za6to imalo oplakvaniq...

Guru,interesno mi e KAK SE KAZVASH? Poneje predi da oserete hotela v koito idvam ot godini,idvah vseki den na basein,no ZA PYRVI PYT GRANDA ZATVARQ ot kakto sa go otkrili!!!

Q kaji koi si? Kato doida sledva6tiq pyt da ti stisna rykata,poneje po-gluoavi oistove s pove4e pravopisni gre6ki ot tvoite nqma,trqbva da si golqm 6ef!!!

Голям смях те- НЕКАДЪРНИЦИ И ВЕЧНО МРЪНКАЩИ!!!