Гранд Хотел Варна АД /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел Варна АД

голям праз, че имат запор, временно е, случват се и такива работи, в този бизнес е така, рискуваш с доставчиците, не може да се плати на всеки точно когато трябва,избирателен принцип се прилага - и аз имах, платих и всичко е ок. И стол ще има, нека да дойдат туристите, да влезе свежа пара. Хубавите работи стават бавно. А за зимата, май всички този път ще си търсим работа, до тогава всички имаме срок да си намерим - иначе ни чака гладна зима

колеги, то се е видяло, че няма да видим парите за горивото и храната и няма как да ги осъдим за това. Но можем да намалим загубите си, като си поискаме карти за служебните автобуси. Най-добре е да се напусне това работно място - хотелът бавно и сигурно умира. Няма стол за служителите, не изплащат горивото и храната, изкуствено преместиха работното време по-рано, блокирани са им банковите сметки. За стачка и дума не може да става. Повечето служители са на пенсионна възраст и ги е страх да си искат своето, понеже могат да останат на улицата, а на техните години ... - много трудно ще си намерят работа.

Колегата е прав. Трябва да направим нещо по въпроса със стачката. Ще им съсипем бизнеса и сезона. Те и сега са зле съдят ги за неизплатени задължения. И ние трябва да ги съдим за неизплатеното гориво и пикадили от зимата до сега. Това го няма никъде - работника да финансира работодателя си.

Здравейте. Нека поговорим за новото работно време на служителите идващи със служебните автобуси. Те вече пристигат в 8 ч. на служебния паркинг, а работното време започва от 8.30 ч. По този начин, Ани Маринова се опитва да ни накара да работим повече, но ние ходим по кафетата и на плаж до към 9 ч.. Така и ние ти отвръщаме на предизвикателството, а и си все по омразна в нашите очи.

Дочух, че сметките на гранда са запорирани. Т.е. не е възможно да се оперира с тях

Абе, госпожо гуру какво ми говориш за договори???В договора пише петдневна работна седмица,заплата 320лв.и като питаме шестия ден защо го работим неможеш да ми отговориш че за него се плащало на ръка от касата,защото тези пари са половината от договорената ми заплата горе долу, а се оказва че те са скрити от данъци,те не фигурират никъде.е, какво ще ми кажеш много коректни ли сте,ами направето го така напишете цялата заплата по договор и плащайте допълнително за шестия работен ден ,тогава може да говорим за каквото и да е.....

Не мога общо за целия хотел да дам точно мнение, тъй като не съм добре запозната с всичко. Аз бях 2 сезона в ГХВ като сервитьорка и не смятам да карам 3ти сезон там. Заплатите може да са най-високите, но в крайна сметка достойнството е по-ценно поне според мен. Не може г-жа Елена АТАНАСОВА, която не може да каже дори " Добър ден" на чужд език да прави забележки на целия си персонал, без изключения и то не за грешка в работата ами просто ей тъй - да се намира на приказка. Лъже за всико! Обещава пари,извънреден труд, почивки, благодарности.. а на края какво ? Само дето не ни псуваше! Веднъж не каза " браво, евала" .. Такива думи в нейния речник просто не съществуват! Това е човек, който не знае какво означава и да уважаваш и да зачиташ хората около теб.. От колегите бях доволна, успяхме да създадем колектив и всичко си беше супер, но цялата хамалогия и отношението на Госпожа Мениджърката просто не си струват за 600лв. Хора, ценете себе си и уменията си! Не се продавайте!

Neznam na kogonemu xaresva da raboti v ekip no tova koeto az vidqx kogato xodix dasi podavam dokumenntite za rabota v xotela prosto takova obslujvane ne sym vijdal v drug xotel.Kakto gledam i personala beshe dosta gostopriemen taka 4e az se nadqvam samo dame odobrqt za rabota v xotela i bix dal vsi4ko ot sebe si samo da po4na tam.

Nikogo ne sam plul pone az - na men sa mi qsni ne6tata i sam gi priel takiva kakvito sa.Men me ustroiva rabotata i zqplatata biva.Navsqkade e taka, navsqkade ima raznoglasiq i nedooceneni hora... Po princip ako vs si gleda rabota i ne obra6ta takova vnimanie na klukite 6te e savsem normalno daje mn gotino mqsto za rabota...Nqma smisal kolegi, prestanete ve4e,ni6to nqma da postignete ima i po lo6i mesta a pak na koito ne mu haresva da si tarsi rabota drugade.......tova e . I vse pak molq kajete koga 6te zapo4va sezona i koga mogat da se podavat dokumenti za rabota.......

Прочете си договора!!!- стандартен трудов договор, ако не вярвате си наемете адвокат и пак го прочете И ЧАК ТОГАВА СЕ ИЗКАЗВАЙТЕ!!!