Гранд Хотел Варна АД /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел Варна АД

Работих това лято в делфин.Общо взето съм доволна от условията,като изключим заплатата.Като се има в предвит за каква и колко работа става въпрос,но то на всякъде е така искат много работа,а на края на никой не му се плаща.Общо взето пак бих се върнала.Нямам кой знай какви оплаквания,може би е така и защото попаднах на готини колеги/или поне половината/от които намерих дори приятели.

Недоволен, бъди по конкретен ,абе вие работещите в Гранда ,много вие страх.Какво толкова може да се случи.Първо говорехте за стачки в средата на сезона сега като затвориха хотелите не смеете да се обадите.Сигурно имате да получавате ЗАПЛАТИ предполагам.Ама Вие много лесно можете да си ги получите.Една жалба в Испекцията по труда и веднага им съставят акт.За всеки един служител не получил заплата в уговореният в  договора срок,глобата е 10 000/десет хиляди лева/.Вие колко сте 200-300,я това колко пари са ако ги събереш.Не се оплаквайте ами ДЕИСТВАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....Браво на Варна.....и още нещто не разбирам аз.Къде изчезнаха доста мнения сред който имаше и много  точни и адекватни.

хехее,как сте бандатаааа!

Защо все мойте писма триетееее?Срах , Ви е да не провокирам персонала да направи стачка лииии?
Ами стачка ще има, няма да се включат само предпенсионните ни коеги, но и безтова не са много, а и вече не издържат на темпотоооо!

Я си представете 30 човека пред басейна в 8ч АМ, да викат с все сила СТАЧКА, СТАЧКА... за 15 мин ще дойдат още 100, после 1000 туриста ще скокнат на купона и една кабеларка!!! :)))) аз в ТВ ВАРНА и М САТ имам рода беее :)))) .....

А мениджърите са гола вода!Сега ще започнете:
- не бе не, страотни сме!
- глей колко сме умни, ние сме катили , вие не разбирате какой туй да си мениджър ...

Абе унуфрита :) хотели с по 3 звезди на дружба и златой песаки, дето и на картата ги няма са ПЪЛНИ до тавана бе, фотйолите си продават за легла :)!
Като сте добри, дайте да видим маркетинговия отдел зимата каква работа свърши!Проучвания, оферти, дъмпинг, договори с тур оператори, какво направихте, за да привлечете туристи :) ... вижте рейтинга на хотела в чуждите сайтове, е кой да дойде?!?
Туристите се състезават кой да се оплаче повече :))))

това менажиране ли е?

онова паркетно лъвче Мис Диди Трава Валенте и той ще лови, дупе къде в \"А\" група по чорапи бе миличък!Ще уловиш някое момче от охраната да спи, ама някое дето е дошло за лятото на море и доработва за да убие време :)))) нали после трябва мама да те посреща на спирката!
Не се занимавай с глупости!Кефиш ме, ще те зщитавам винаги, но недей така!

ГЛУПАЦИ, НЕ СЕ МЯТАЙТЕ С РОГАТА, А МОТИВИРАЙТЕ ХОРАТА СИ! ДАЙТЕ ИМ НАГРАДА \"КОМПЛИМЕНТ\" 1 ДЕН ПОЧИВКА, ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО И ЩЕ СЕ УБИЯТ ДА БАЧКАТ!!!Като ги накажете и спират да мислят за работата си и започват да си го изкарват на триститеееее!

като ги настройвате и тъпчете само главоболия ще имате!Малко остава да се убединят и да спретнат в средата на август стачка!Вече имам 15 човека готови да скочат с мен!
Нали се сещате, по-добре 2 мениджъри да се одавят, отколкото целия хотел, как се събират 200-300 калпака прсонал в пика на сезона :))))))

хайде със здраве: Гацо Бацов

п.п. Може да сме малки снежинки в твоята ръка, но ни виж като станем на лъвина, как ще ти порнем гъза!

аз пък съм мн доволен вс е 6 а нз какво не харесвате на менаджерите ,вършат си работата хората помагат на персонала,има стол на обяд екипировката е мн готина ,колегите са учтиви всички сме едно голямо семейство ,така че проблема не е в тях. на морето дупка. ал ,але

Не знам защо управителката е толкова зла. Не мога да реша какво съм и направил?? Глобява щот колегите играят шах. Ами добре бе - кво да правим, като на скапания Лебед работа няма. Виновни ли сме, че не можете да си организирате хората да бачкат. Какво сме Ви виновни ние, че вий имате работа, а на нас ни е леко. Не стачки, ами не знам кво ще правим. Миналата година поне не бяхме на ваше разположение нон стоп, а сега тая година все крясаци. Мисля, че трябва някой да ви скочи на фасона! Погледнете се! Кой ли ви избра не знам??

Съсипаха комплекса за отрицателно време.
Сверете си чесовника с мнението на туристите.

Работя като спасител в Гранд хотел Варна от 2005 година. Мисля, че повечето от вас ме познават. Старал съм се със всяка година да работя все по-отговорно и усърдно. НИКОГА не съм отказвал да изпълня свое задължение или да помогна на който и да е колега да свърши своите. И сега, по неизвестни за мен причини, съм глобен, заплашван с уволнение и обиждан от хората, чиято работа е да се грижат за своите служители! Факт е, че има служители, които заслужават наказания, уволнение и т.н. Нормално. Но не можете да поставяте всички под един знаменател. Ако някой мисли, че съм "ужас", например, - да ми го каже в лицето и да обясни защо мисли така. Иначе това за мен са само празни грозни приказки, които са достойни за колхозния пазар или автоморгоите в Каменар. Да се държим на някакво по-високо ниво все пак. Когато работих в хотел Мериът, научих едно много важно нещо - If we take care of our associates, they will take care of our guests. Това е девизът на компанията. СПРЕТЕ ДА МИСЛИТЕ КАК ДА НАКАЖЕТЕ И УНИЗИТЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ, А ИЗМИСЛЕТЕ НАЧИН ВСИЧКИ ДА СА ДОВОЛНИ. НАЛИ ЗА ТОВА СТЕ УПРАВИТЕЛИ. А Спасяването оставете на спасителите:)

Всички ще ви изхващам като спите. Не е нормално да идвате на работа и да спите и постоянно да се оплаквате, че мениджмънта не бил на ниво. Това е безобразие бе хора! Я се вижте. Ние поне можем да говорим нормално, а не да седин и да мислим идиотски действия!

Още се чудя как има хора които се лъжат да започнат работа там,
а на малкото кадърни хора които са все още там се чудя на търпението.Имайте малко повече смелост и ако се уважавате себе си ще видите че с опита който имате ще успеете навсякъде.Не виждам как сте още там като не ви уважават.Да Гранда е тръпка,но в един момент ще осъзнаете че давате повече от колкото получавате и ако това ви удовлетворява-моля!
Успех!