Казино Ефбет /img/frontend/nomap.png"

Казино Ефбет

Смятам ,че сегашната оправитела на Ефбет Борово е за уволнение играе по машините с парите на клиентите казва на определени клиенти къде са набутани пари и не спазват мерките и се допускат лица под 18 като с охраната ги прикриват тези нередности и няма отношение към клиентите държи се нагло Мария е много лош пример за вашата верига и се слагат неправомерни забрани на хора които тя си е решила че не харесва имам и снимки за това как играе дава и бонуси а също и не се зареждат безалкохолни и алкохол хората звънят по телефона за да знаят дали има или няма за да си вземат

След повече от 6 год., и работа на различни длъжности мнението ми е, че в Ефбет всеки човек може да стигне до там където стигат амбициите и потенциала му.

Николай Михайлов псевдо мейнджър на съпорта , див селянин без отношение наркоман и некомпетентен ,избира само жени и уволнява ценни кадри , уж сериозен а идва на работа на трети ден афтър , цял ден виси в инстаграм и фейсбук , не си хабете времето гърбенето е много а оценяването ма труда нулево ! Ще бъдете подтискани от хората на Николай , всичките са от едно село и са единни!

заплатата е много добра за хора,които дори нямат никакво образование...да не говорим,че бакшишите са над 1000лв на месец...има развитие във фирмата и не е за някакви мамини деца,работиш здраво и така,лоши коментари само чувам от хора,които ги мързи да бачкат искат да си цъкат на телефоните и да се подпират по столчетата....това е най-доброто място за работа в България,за тези дето искат да са крупиета-високо заплащане и развитие.....има правила и е казино с висок левъл,а не дупка

Моля дайте мниние за работа като Контрольор казино...

Осигуровките вурху реалната заплата ли са за крупие?

Моите пари са за Габриела Павлова, няма конкуренция :)

- бате Пешо

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

3 седмици обучение по няколко часа всеки ден, което не се заплаща и след това трябва да се премине въпросния детектор на лъжата. Ако някой Ваш познат работи в друга фирма, която е в хазартния бизнес, без значение дали фирмата е аутсорсинг и не се занимава с българския пазар, както и на каква дльжност е човека и има ли изобщо нещо с тях, няма да ви вземат на работа. Само ще са ви загубили времето да идвате на обучение и да стоите там и да вършите тяхната работа, да учите бонуси и правила, които не биха ви били нужни за друга работа. Щом това къде работят познатите ви е толкова важно, можеше да го попитат още на интервюто, а не да се губят 3 седмици от времето на човека, за което той да не получи и 1 стотинка. Никаква организация, системите за верификация, с които се работи, постоянно забиват, а вие трябва да отговорите максимално най-бързо на всяко запитване на клиент. Уволняват се стари кадри на заплати от 1500 лв, за да се назначат нови със заплати от 1300 лв като на старите се казва, че просто не им трябвали толкова хора, а после се търсят нови за по-малко пари. Вие сте материално отговорно лице, ако сгрешите на някоя нощна смяна или по принцип със сметките и пуснете теглене на някой клиент, ще го плащате от заплатата си. Няма единомислие по отношение на правилата, по които се работи, всеки ви казва различно нещо всеки път и си противоречат, а накрая вие ще сте виновен, че не сте разбрали. Това е в общи линии. Ще го разберете сами ако започнете работа там.

Споделям изключително негативен опит от краткия ми престоя в ИТ отдела.Първо ви предлагат много бързо оферта с договорената сума - ако ви харесат след интервюр НО - преди да подпишете с тях трябва да минете детектор на лъжатза точно описан от колегата по-долу- изключително унизителни 3 часа прекарани в разпит. След започване на работа ви става ясно че се държи маниакално да идвате - до мминутата в уговореното работно време - точно в 9 ч или преди това и НЕ може да си тръгнете по рано от 6 часа - също и обеднатат почивка ви е фиксирана от 12 до 13 - няма значение кога сте огладнели. Долу при портиера се подписвате точно в колко минути сте пристигнали сутрин на работа -докато ви издадат пропуск, след няколко месеца.
Постоянно ви се ескалира ако закъснеете с повече от 15 минути за работа, или не дай си боже повече - трябва да седите вечер да си ги отработите.. Естествено ви следят и цялатат комуникация от фирмения лаптоп - фейсбук и ли там каквото отваряте...Относно самата работа - нещата са много зле- няма спецификацзии и всеки работи на сляпо и при това имате срокове. Хардуера е зле - на мен ми забива убунту машината при пускане на андроид студио с емулатор.
За колегите - не лоши хора като цяло,липса на комуникация между екипите и доста дрезги помежду им вследствие на това. Като цяло човек се изнервя понеже има блокове на всяка стъпка - или липса на информация / комуникация - или чакате достъп до някъде.
Не препоръчвам да почвате при тях, освен ако не сте мноого закъсали!