Том Тейлър https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Михаил Тенев 6&markers=София,Михаил Тенев 6

Том Тейлър

Работех в магазин Том Тейлър няколко месеца и за това време единственото хубаво, което видях бяха колегите ми. Много съвестни и добри момичета. За разлика от тях управителката Г. В. имаше безобразно надменно, арогантно и изключително лицемерно държание. Ще ви се налага да вършите едно и също нещо десетки пъти заради недоглеждане от страна на управителката. Няма никаква организация. Обикновено като има доставка и питаш управителката къде да сложиш нещо отговорът ще е “Където намериш” и после ще бъдеш упрекван за това къде си го сложил. Трябва да свикнете с мисълта, че ще правите всичко “грешно” и съответно ще бъдете мъмрени всеки ден. Ако искате да започнете работа тук едно е сигурно лошото настроение и всекидневните забележки без покритие са гарантирани. Моето мнение се базира на опитът ми с конкретния магазин! Възможно е в другите магазини да е различно!

Отвратително отношение. Усмивки на интервюто, а после се държат с вас като животни. Заплахи, неуважение и то без повод. Бягайте далеч.

Разочарована съм! В никакъв случай не препоръчвам! Подиграват се с Вас и Ви правят на маймуни, докато управителката и заместник-управителката си щракат с пръсти и си правят каквото искат - излизат си в работно време, обикалят си магазините в мола, ползват си телефоните... а обикновените служители се мъчат и бъхтят! По-добре изберете друга марка, но в никакъв случай Том Тейлър! В противен случай, 1 месец по-късно ще се върнете тук, за да добавите негативното си впечатление и Вие!

Работех в тази фирма няколко месеца и това, което обещават и дават като информация на интервюто, няма нищо общо с реалността.... НЕ препоръчвам :)