Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Някой има ли пресни впечатления от офис Тракия в Пловдив?

Абсолютно точно описание на картинката Желязкова.Опропасти офиси ,цяла зона.Цяла България я научи.Дано служителите на Креди Йес се вразумят и не я назначат ,че и там едни интриги ще завърти.

Жулиета Желязкова от Шумен си прав/а ще и сърбат попарата,тя където мине трева не никне...в Париба попиля офиса и колектива и сега ги подлъгани тия от Изи да я държат почти година,ама оня техния от Варна той и той гад от класа я зачеркна от списъка
Така и се пада,само интриги въртеше и назначаваше нейни и удобни хора които да слушат,ама си намери майстора и мама Жули

Едно умно и адекватно решение на компанията ,да натирят вечната Желязкова—интригантката ,която със зъби и нокти ,манипулации и лъжи се опитва да се добере до по—високо ниво.Сега ще и посърбате малко попарата ,но пак на време .Където се е пръкнала ,чудо не е станало :).

Здравейте! Бях КК за 3 месеца във фирмата. Заплатите са адски ниски. Първата беше 95 лв, втората-300, третата- 100 лв. Уж можеше почасово и гъвкаво работно време, пък накрая ме притискаха да работя по 5-6-7 часа. Понякога се налагаше да се срещам с клиенти, за да им взема вноските дори в почивните дни.
Другото, което е, срещах се с някои клиенти, които изглеждаха доста опасни и които отправяха предложения за кафета и срещи, гледаха недвусмислено и пошло и въпреки, че казах на мениджърката ми за това нещо и че ме е страх, не се направи нищо по въпроса.
Местоположението беше удобно за мен, а повечето от колегите-доста приятни. В офиса обстановката беше добра.
Отношението на регионалният беше много добро, но не мога да кажа същото за мениджърката, която ми "помагаше". Нейното беше заповеди, сопане, мрънкане, правене на забележки и излагане пред целия офис. Да не говорим, че имаше избрани КК от екипа, на които помагаше повече и ги уреждаше с нови кредити, за да могат да вземат стипендия. И така едни имаха 1-2 кредита, а други имаха по 7-8-10.

Никога,ама никога не започвайте работа в ИЗИ кредит ,аз започнах притисната от безработица,изпуснах други по -добри предложения,омаян започнах работа в ИЗИ кредит,съжалявам много за което.Касиера е натоварен със всичко-върши работата на МР и КК,стои по цял ден в офиса без обещаната почивка,на националните празници не почиваме повече от три дни със събота и неделя които уж да си почивни,но не и в края на месеца,защото МР цял месец не са били на работа и тогава се разработват.Само заплатата се дава навреме,колкото и да е малка и мизерна за часовете и работата която се върши.Не започвайте работа в ИЗИ кредит.

Само погледнете, колко обяви за работа имат, мисля че това е показателно. Иначе много държат на хората си, особено в офис Тракия в Пловдив. Има едно момче с жълти зъбки Митев се казва и е шеф, та той е много човечен и тежко на хората, работещи с него. Успех на объркалите се да започнат работа там!

Всъщност се оказва, че това е една от много фирми на бивши мутри притежаващи Флоримонт, фитнеси Пулс, Гранд хотел Банско, Болкан Асет Мениджмънт, Зи Пропъртис, Зи Строй и какви ли не още фирми. Нищо добро няма да прочетете за изброените и от свързаните им фирми, нито от служители, нито от клиенти, нито от доставчици. На официалния връх са синът мутра Паскал Стаматов Дойчев ММА боец и бащата адвокат Стамат Паскалев Дойчев.

Пак търсят за всички пози и абдали оставам тел за връзка 0878522141.Не си губете времето за работете за лв.написан Кредит и 5 %заплата.

Пълен бардак е нашия офис .Дърти кранти със старомодни облекла.Свалят се с клиентите със Рм.Цял ден топлят путки в офиса в Русе