АЙ СИ ТИ СОЛЮШЪНС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Студентски град, ул."Петър Джидров" 2Е&markers=София,Студентски град, ул."Петър Джидров" 2Е

АЙ СИ ТИ СОЛЮШЪНС ООД

2 точки от 1 мнение

Работя няколко години в тази фирма, бях в отпуск по майчинство, но от януари вече не и не мога да се върна на работа, защото работното ми място не се пази, както е по закона на Република България.
Нищо хубаво не съм видяла, освен, че два месеца преди да изляза болнични ми вдигнаха парите. Работих до 9 месец, защото осигуровките са минимални. Заплатите винаги се бавят с по две седмици, много рядко да се плати на време, като една част се получава на ръка, другата част се превежда на карта, парите все не стигат до служителите на време по различни причини. Няма никакво професионално развитие. Работата е много повече, от заслуженото заплащане.

Просто една некоректна и непрофесионална фирма във всяко едно отношение .