Завод за хартия Белово АД /img/frontend/nomap.png"

Завод за хартия Белово АД

Имам само един въпрос - смята ли г-ца Аспарухова , че охраната ще я спаси от преминалото всякаква граница на търпение недоволство на работещите във фирмата?

Жалко! Беше завод №1 за производство на санитарно хигиенни изделия на Балканския полуостров.Това природно недоразумение наречено Севдалина Аспарухова -" маша " в ръцете на лукавите гърци съсипа поминъка на гр.Белово,за разлика от други, достойни граждани на този град. Защо спи местната управа, Ековластите и гражданската съвест?

Колеги, заставам зад всяка ваша дума.Този завод се превърна в малка манифактура, благодарение на "ВЕЩОТО" ръководство на една абсолютно бездарна жена, чиято болна амбиция за себеосъществяване чрез викове и истерични крясъци, води така наричаната от нея "фабрика" към дъното.
Г-це Аспарухова, направете най-после нещо добро! Вземете си чантичката и се махнете!

mnogo slbo zaplashtane , ne uvajenie kum tryda na horata

Време е да се подмени автомобилния парк на фирмата, защото от госпожицата и брат и не останаха здрави коли.

Невероятна простотия. Безделници взимат над 1000 лева, а качествени работници - стотинки. Фирмата, обаче, толерира това положение.

От психоаналитик единствено има нужда директорката на фирмата, защото заради нея ще имат нужда след това е останалите! И колкото по скоро стане това, толкова по добре!

Az ne razbotq v Zavoda nito imam namerenieto da napravq tazi gre6ka.Jiveq na okolo 50-60 nai-mnogo 100 metra ot nego.Parvo garcite zaslujavat takav akt da im napi6at za zamarsqvaneto na r.Marica 4e svqt da i m se izvie...Vtoro taka nare4enata "Sportna zala".Tq trqbva da se sabori.Kolko deca hodqt da igraqt tam bez da si davat smetka 4e tazi sgrada e v okaqno sastoqnie i vseki moment moje da padne.Nujno li e nqkoi da postrada?NE!...3-to zaplatite,uvajenieto i horata koito si razbirat ot rabotata Sa malcina...Tezi koito mogat i znaqt se skasvat ot rabota polu4avat niskite zaplati,a tezi koito ni6to ne otbirat ot tova koeto pravqt si vzimat parite...Taka 6te e!!!Nikoga nqma da se opravqt v tazi firma...Pro4etoh v edin ot komentarite 4e na nqkoi hora psihqtar i trqbval!Ne ne im trqbva psihqtar a smqna Upravitelite...

Опитах се да не ме изкушат мненията, които прочетох, но трябва да се пресъединя към тях.Истината е очевадна, но едва ли ще доведе до промяна.Няма го двигателя на промяната,защото тя /човешката същност/ е обезличена от шепа психари.Назначете си психоаналитик скъпи бивши колеги. В момента трябва на едни, а след време ще трябва и на останалите.

1 Заплащане - мизерно 2 Уважение - никакво 3 Привилегии - почти никакви 4 Фирмена сигурност - ??? 5 За редовна смяна- никаква възможност за излизане по налагащи се причини. Иска се разрешение което обикновенно не се получава 6 Само за някои 7 Добро - близо до София Пловдив и Пазарджик 8 Колеги - и да и не 9 Хората вече озверяха от униженията недоимъка изстикването
Да му мислим ние защото "каката" вече толкова е натрупала в сметката си че ще има и за поколенията дето няма да ги има защото все в един момент ще си плаща за всичко - няма да й се размине!