Завод за хартия Белово АД /img/frontend/nomap.png"

Завод за хартия Белово АД

Искам да ме орентирате за цени на топовете тишу за тоалетна хартия
Благодаря

Не съм съгласна с мнението на Бисер - с две думи, без да се разпростирам - Мартин Канев и възможно най-некадърен, най-неграмотен и ограничен  човек в търговската сфера. Съвсем сериозно, нищо лично.

На мен много пъти ми се е налагало да комуникирам с Мартин Канев и искам да ви кажа, че съм доволен от коректното отношение, вниманието, отзивчивоста и въобще начина, по който се отнесе към всичко свързано с работата и интересите ми. Професионалист в сферата си. Не ми се вярва на това, което прочетох по-долу в мненията. Относно изделията на завода в Белово, не съм съгласен с последния коментар и не бих дал висока оценка за качеството на стоките, но положителното е, че гамата от продукти е голяма и се предлагат голямо разнообразие от хартиени продукти от нисък, среден и висок клас.

преди времемного добре си пазарувахме от Белана, но само заради един човек се отказах от иначе качествените им продекти - точно Канев ме отказа с непрофесионалното си отношение и неуважение към клиента.
Не знам дали още е във фирмата, но ако е - значи наистина собственика е или сляп или незаинтересован.

Абе щом Мартин Канев, който е пряко виновен за съсипването на софийския клон е още на работа - няма надежда за тази фирма. Наистина....

Здравейте на всички,
Имам няколко роднини, работещи в Белово АД
И няколко, които напуснаха с времето.
Не е нормално през 2010-2011 г. заплатите на служителите да стоят на нива откакто се помня - сега около 300 лв, през 1992-1993 г. пак толково (или малко по-малки). 150 евро - с това ли сме европейци?
И най-лошото е, че заради съкращенията сега за същата длъжност работиш и 3-4 пъти повече, от което страда качеството.
Проблемът е, че качествените хора не стоят за 300 лв и няма и да стоят - те се оглеждат, оглеждат и си тръгват. А това са хората, които могат да увеличат продажбите на фирмата, да й увеличат печалбата, и да покрият напълно едни по-достойни заплати на всички.

Фирмата има огромен потенциал. Щом при това управление още оцелява. Писал съм и преди тук и пак ще го напиша - използва се това, че в района няма работа и хората са принудени да работят за малко пари.
Лошото на хората работещи в Белана, че вече им е все тая за фирмата. И не те са виновни за това. Поне по мен си съдя - започваш с желание, имаш някакви идей, опитваш се да промениш нещо и си разбиваш главата в непробиваема стена от неразбиране, нехайство или страх да не блеснеш над другите. И накрая се примиряваш и ставаш като другите. Трябва да си бая теле или поне да имаш някакво разбиране от някой да продължаваш да промениш нещата. Шефовете трябва да се замислят за това и да се вслушват в мнението на другите, това най-вече се отнася за Сидеридис и Аспарухова. Не може да те питат как да стане нещо в твоята област и като им дадеш решение/съвет да го отхвърлят и да ти наложат друго. И трябва да спрат да бъдат  скъпи на триците, евтини на брашното. И най-вече да си ценят персонала, който за съжаление в последните години доста оредя откъм способни хора. И да се отнасят ЧОВЕШКИ с тях, не като с добитък.
Това е положението:
Заплащане - минимално. Ако разчитате на бързо напредване не сте за там - 20-30 лв на година. Бонуси само за избрани, но не бих казал, че критерия е заслужили.
Уважение никакво. Ако имаш късмета да си симпатичен, но може да имаш и обратния късмет.
Привилегии - пълните осигуровки, зачитане на болнични. Май само това.
Фирмена сигурност - написах по-горе - цяло чудо е че продължава да работи при това управление, източване и носене на гръб на фабриката в Ксанти.
Ангажираност - зависи от мястото където сте - някой работят извънредно (техн.поддръжка, складове и продажби) други си знаят точното работно време.
Потенциал за развитие - нищожен! Отвсякаде те спъват. За обучения и стимули за това и дума да не става.
Колеги - писал съм и преди - зависи пак къде си, някаде се разбират чудесно, някаде ще се изядат един друг.
Работна среда - зависи какво търсите и какво очаквате. Ако нямате друг избор и сте готови да търпите навиквания и обиди пробвайте се. Също и ако нямате опит е добър старт - особено в проджбите много хора натрупаха опит и контакти и сега работят на много по-добри места и за в пъти по-добро заплащане.
Колкото до складовете в страната - пак зависи къде сте. Плевен и Варна изглеждат добри и сплотени екипи и шефовете им си разбират от работата. Бургас и Пловдив не мога да кажа - по-скоро биват. София - е тези там са отврат начело с шефа им - Мартин.
Надавам се нещата в Белово да се променят, на мен все пак завода ми е дал много.

ФИРМАТА ПУБЛИКУВА ОБЯВИ ЗА СВОБОДНИ РАБОТНИ МЕСТА, НО ДИСКРЕМИНИРА КАНДИДАТИТЕ ПО АДРЕС НА МЕСТОЖИВЕЕНЕ, А НЕ ПО ТЕХНИТЕ ТЕХНИЧЕСКИ И ПРОФЕСИОНАЛНИ УМЕНИЯ.
          АКО РЕШИТЕ ДА ОТИДЕТЕ ЛИЧНО НА МЯСТО В ТОЗИ ЗАВОД НЯМА ДА ВИ ДОПУСНАТ ДА ГОВОРИТЕ С НИКОЙ ОТ РЪКОВОДСТВОТО ИЛИ С ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ОТДЕЛ \"ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ\", ТАКА ЧЕ АКО СТЕ ОТ ДРУГ ГРАД, ПРЕДВАРИТЕЛНО СИ НАПРАВЕТЕ СМЕТКА ДАЛИ СИ СТРУВАТ НАПРАЗНО ПОХАРЧЕНИТЕ СРЕДСТВА ИЛИ ПРОПИЛЯНОТО ЛИЧНО ВРЕМЕ В УСЛОВИЯТА НА КРИЗА.
         ПРЕПОРЪКАТА МИ КЪМ РЪКОВОДСТВОТО НА ФИРМАТА Е ПРИ ПУБЛИКУВАНЕ НА БЪДЕЩИ СВОБОДНИ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ ДА ПИШАТ: \"САМО ЗА ЖИТЕЛИ НА ГР. БЕЛОВО И ОКОЛНИТЕ СЕЛА\"

Здравейте ,аз не съм ваш служител,но отдавна търся да се свържа с хора от вашата фирама и сега си мисля ,че намерих вариант .Интересуваме как се е казвал директора на завода през 1978-1979.Ако някой реши да ми отговори нека пише на адрес [email protected] ще съм благодарна на администраторите ,ако пуснат това съобщение

бивши колеги! заплатата която взимах беше добра-500лв-уважението трябва да го заслужиш и пак не те отценяват-орязани са всички привилегии като купон за билла по30лв-2лвкупон за храна,а в магазина им скъпотия имаха кухня-хранех ме се в пластмасови кофички.охраната краде по 16 чувала-хотел за "агне" с знанието на каката.от смени нямате свободно време.никакво развитие ,ако се справяш няма бонуси и от две год. не са дигали заплатите дори и за инфлация.имах страхотни колеги но и такива с над10г. тру.стаж които немогат да се оправят още а те са 90%.завода се чисти само при проверка от бай пано иначе е страшна мръсотия.като цяло може да се работи но имаите в предвид че ще сте средпенсионери на които ще вършите работата.КиП са гола вода