Завод за хартия Белово АД /img/frontend/nomap.png"

Завод за хартия Белово АД

Организацията на самият завод променена ли е?

Фирмата е променена и много скоро ще се говори за промянатав тазифирма.

Абе, верно ли, че "царицата майка" вече е детронирана? Кой и откъде намери тая сила и смелост да я изхвърли от завода. Надявам се вече нещата да потръгнат, защото онова плашещо с визията си величие /дори не заслужава да спомена името й/ освен да пречи на хората да работят бе и изключително некомпетентна. И това го виждаха всички, освен гръцките й работодатели, които й вярваха сляпо през всичките тези години.

Ние работихме с фирмата,доставяха ни салфетки и хартия,но никога не бяха коректни и точни в работата си. Не бихме препоръчали на никого сътрудничество с тях. Крайно недоволни сме от отношението им.

Фирма, която връща стари, невъзпитани и мързеливи кадри, само защото не може да си намери нови наистина трябва да е много зле. Дълги години съм клиент на тази фирма, търпях всевъзможните им тъпотии, но не е зле като са решили да си сменят персонала наистина да го направят, а не да ми връщат човек, заради който бях на път да се откажа от тях. Сега наистина ще се откажа, и без това в последно време едва се работи с тях - лоша организация и високи цени за това, което предлагат.

Не знам точно за кои свестни служители става дума в предишня пост.

Но ако става въпрос за тези, които идваха в продължение на години да имитират действие, да се оплакват колко много работа има, как няма време за нищо, как усърдно си посещават поверените клиенти, а в същото време подпираха столове в офиса като използват ФАЛШИВИТЕ GPS показания за да си пускат клиентските поръчки, тогава бих казала, че по-скоро фирмата най-накрая се отърва от такива "свестни" служители.

А тъй наречените бази са размазани не толкова от политиката на ръководството, а от факта, че същите тези бази са били управлявани от хора, които с личния си пример доказаха, че може с години да не виждаш очите на клиентите си, и пак да останеш на работата.

Търговия по телефона - това е главната причина, довела да катастрофалното положение на Белана сега.

За съжаление, това е самата истина.

Много жалко за свестните хора ,които фирмата загуби като кадри през годината.И продължават да бягат.
Резултат от безхаберното управление и грешни решения на *Управляващите*в гр.Белово.
Размазаха си базите в България с малоумщини.
Колкото и да опитват хората -и да се борят -срещу вятъра трудно се бяга....

Няма по -лошо организирана фирма от Белана /Белово .

Да не говорим за цените и качеството на продуктите .

Цяло чудо е че още работи! всичките им клиенти избягаха..
Ръководството им какво прави не се знае..

Най шибаната фирма. Тази Вяра е голяма овца

Няма такава смешна,жалка и неразвиваща се фирма.Начело на директорския пост е една жена която е стигнала до този пост по евтин и долнопробен начин-лапайки и разтваряйки си краката.Извенете за грубия израз но е така.В тази фирма е пълно с прости и неграмотни хора катоВалентина. Атанасова това е така наречената управетелка.Външен вид потресаваш кривогледа,оригаща се от бирата която е изпила на обяд,нокти изгризани от нерви че има по млади и добре изгледащи жени в офиса от нея,незнаеща как да борави с имейли,прикачване на файлове,всичко свързано с интернет и подобни.Това е Атанасова.Най силна е в граденето на пари под всякаква форма-фалшиви фактури,горива ,стока всичко.Развитие в тази фирма никакво ,отношение също развитие никакво само нерви и скандали който е работил в Бургаския офис знае за какво става въпрос.С извинение на израза с две тъпи ку..и на такива позиции е така жалко и мизерииияяяя