Аптеки Фармастор /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Фармастор

Изключително професионално и уважително отношение.Имат добра система на обучение.Човешки условия на труд и почивка.Имат достатъчно персонал, за разлика от много други аптеки, като това ти осигурява работа без извънреден труд.Фармацевтите са много добри специалисти, от които винаги има какво да научиш.Винаги са отзивчиви и отворени да ти помогнат.Осигурен ти е работен график, предварително изготвен за месеца, който без твое съгласие никой няма да промени и да те накара да работиш така както не ти е удобно.:)

На интервюто е розово, но само там :-) За колкото се договориш. Зависи дали ще те осигуряват на пълна заплата. След като си бил/а на интервю, защо питаш за пари? Не сте ли се изяснили?

Здравейте.

Може ле малко повече информация какво представлява позицията "Стоковед", защото и на мен ми се обадиха за бея? За какви пари става въпрос, какво представлява самата работа, защото на интервюто всичко е много розово?!

Положението е същото и с консултантите.. "Одобрен си" след интервю и следва двуседмично ходене уж на обучение, като на това така наречено обучение висиш 6-8 часа на крак и помагаш на вече назначените, БЕЗ заплащане и я те одобрят след тия две седмици,я не! А "гарантират",че вече си одобрен! Не се подлъгвайте, искат куп документи,а дори не е сигурно,че ще бъдете назначени. Персонал- предимно жени, които не знаят какво правят там, интриги и много напрежение. Част от стоката я складират в тоалетната! Плачат за проверка!!!

Одобриха ме за стоковед за аптеката в Овча Купел. След няколкодневно ходене за по няколко часа, на добри начала, преди да бъде сключен договор, в един момент ми казаха, ме няма да го бъде. По телефона! След като си бях извадила всички необходими им документи и бях подала молба за напускане от бившата ми работа. Има една основна стоковедка - Антония, която си е самодостатъчна, говори за гърба на колегите си и е абсолютен темерут. Нищо не обяснява, ако не се примолиш, унижава пред кокеги и доставчици и изобщо не се съобразява. Държи тон и се мисли за велика. Лошото е, че ръководството, в лицето на Красимира, вярва на всяка една нейна дума. Ако искате да сте мишка, дерзайте :-) Отговаряте и за оборота, който се държи в едно чекмедже!!!! Пълен абсурд!!! Не се хващайте с тях...