ВЕГА СИСТЕМ 2010 ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Младост 1А, блок 550 / блок 535&markers=София,Младост 1А, блок 550 / блок 535

ВЕГА СИСТЕМ 2010 ЕООД

Супер доволен съм от Вега Систем и служителите там!
Най-точните и коректни компютърни специалисти в Южна София! Просто The Best!
Изобщо не вярвайте на лошите коментари; те явно са на конкуренцията им; просто идете, потърсете услугите им и ще се уверите колко съм прав!
Благодаря ви за безценната помощ Пламене и Тодор! Спасихте ми безценна информация, живи и здрави и до скоро! :)
Б. от Дианабад

Здравейте! Казвам се Тодор и съм настоящ служител на фирма "Вега Систем 2010" ЕООД. Започнах работа преди няколко месеца непосредстено след "Анонимния" колега, който е дал своето мнение за работата и условията във фирмата. Ето моето.
За условията - Заплащането е конкурентно на това в бранша. До момента НИТО ЕДНА заплата не ми е забавена или не платена. Отношението на шефа е супер коректно. Работното време се спазва точно.
Шефът - г-н Богданов, винаги влиза в положение, независимо от ситуацията (което не много работодатели правят и биха направили). Винаги се държи много земно, няма напрежение, няма интриги и т.н.
Колкото до коментара на колегата за качеството на работа и артикулите, които предлагаме. Мога само да кажа, ДА! имахме един хард диск с лоши сектори сменен за нов, точно от теб "колега". Мисля ,че клиентите сами могат да преценят как работим.
Коментара го написах, защото случайно попаднах на тези дивотии.

Здравейте - на всички!! Познавам по стечение на обстоятелствата и Управителя - г-н Богданов и работата на Вега Систем от 20 години.Винаги реагират професионално на проблема! Винаги са коректни! Винаги предлагат няколко варианта в полза на клиента.Затова съм редовен клиент на Вега Систем и много от моите приятели,съседи и бизнес партньори също.
Светкавичното
отстраняване на проблемите се извършва он-лайн,когато се налага.Така Вега Систем ми спестяват време,нерви и пари.
Отзивчиви и добронамерени хора - това са Вега Систем!
Желая им здраве и все така , да помагат в трудни моменти!!

Въпросната фирма, ако може така да се нарече е един от най-некоректните сервизи и магазини в София. Адаптерите за лаптопи са от втора употреба до кофти менте от пазара на цени като за нови. Рам паметта в много редки случаи е нова, но се продава на цена като за нова. Лаптопите са от най-големите дървета, хардискове с безкрайни бад сектори и не работещи батерии. Касовите бележки са кът в повечето случаи. Инсталират се триал версии на операционни системи , които след първият месец или два започват да се рестартират, но естествено клиентите не трябва да знаят,че е от това. При почистване се слага от възможно най-нискокачествената термо-паста която е на цена около 3 лева за 50 лаптопа. Термопадове не се слагат тъй като били скъпи както казва въпросният собственик.

Заплащането е минималното винаги с уговорка за несъществуващ процент, който винаги е по-малък от този който ти е казал "шефа" а именно въпросният Пламен Богданов. Овъртайма е ежедневие по около 3 работни дена на месец. А когато излезете в отпуск получавате по-ниско заплащане, защото не сте били на работа :) А заплатата ? Тя винаги се получава разсрочено и с месец закъснение и възможност различна от тази, която Ви е казал, че сте заработили, естествено нали. Паметта винаги изневерява, когато става въпрос за плащане. Та въпросният собственик, може да те гледа в очите и да те лъже, не за друго, а защото това му доставя удоволствие. Един мошеник, който чарджва дори и роднините си, а какво отношение да очаква човек от него, когато не му е никакъв. На този човек му е страшно неприятно да плаща задълженията си - това е начин на живот усъвършенстван на максимум.