Златен Рожен Трейд https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Павлина Унуфриева 4&markers=София,ул. Павлина Унуфриева 4

Златен Рожен Трейд

1 точка от 8 мнения

Нямам думи да изкажа, колко нагли и подли хора са собствениците. Не стига, че са им смешни и заплатите и условията за работа, ами се и държат отвратително нагло с персонала си...не са коректни и почтени и всеки себе уважаващ се човек, трябва да бяга от тези ИЗМАМНИЦИ!!! А въпросната "дама"-без коментар :))) злобна застаряваща жена, която си изкарва семейните проблеми, върху хората и се занимава само с интриги, а за работа едва ли някога е чувала, но то си и личи!!!

Цената на вината са им изключително завишени, спрямо качеството. Сменят си постоянно персонала. Имат лошо управление явно. Наложи ми се веднъж да отида и лично да се заредя, посрещна ме много едра жена на име Маруся и се държа изключително нагло, повече не бих си закупила нищо от тях!

Съгласна съм.Тази Маруся е ужасна и непоносима жена.Държи се ужасно нагло и надменно с всички.Не плаща редовно или изобщо не плаща все и трябват парите от оборотите ни за нещо и не може да ни плати. Убижда много хората и плюе всички.Караше ни да продаваме нелегалната им ракия и да си рискуваме работата! НИКОГА НЕ ПОЧВАЙТЕ ТАМ

ЛЪЖАТ,НЕ ПЛАЩАТ,ИЗПОЛЗВАТ ТЕ НА МАКС-работи се и събота и неделя за твоя сметка и с твоя кола и ако излезнеш в отпуск те освобождават!

Перат си парите само!!!! Собственикът Теодор Осиковскиработи за Козлодуй и интересно как заплатите идват от там,но без да са свързани фирмите! Когато им набереш достатъчно клиенти те освобождават като си мислят че вече могат да им продават чорбите си и без теб, а и те карат да продаваш някаква ракия без бандерол.пълен им е склада и хотела с нея!!!!

БЯГАЙТЕ ОТ ТЕЯ ХОРА, ПЕРАТ СИ ПАРИТЕ И НЕ ПЛАЩАТ!!! ТАЯ МАРУСЯ Е ДОЛНА И ПОДЛА....ИИИИИ УЖАСНО НАГЛА И ПРОСТА, А ВИНАТА НЕ СТРУВАТ

Напълно съм съгласен. Докато работих за тези, ми се роди дете и по закон ми се полагат 15 дни бащинство, които ми се плащат от държавата, а те не ми занесоха дори бележката в НОИ. Не само това, но и ми прекратиха дороворът без предизвестие, докато си мислех, че съм във въпросната отпуска. Нямам възможност да си потърся правата, тъй като бях на договор за управление е контрол. ИЗМАМНИЦИ СА СИ!!!

ИЗМАМНИЦИ!!!! Работихме за тази фирма, която е собственост на Теодор Осиковски, но реално се управлява от изключително не компетентната му, груба и нагла жена Маруся. Караха ме да си използвам личния автомобил, с обещанията, че от утре ще имаме служебни коли и така 5 м. Командировките бяха събота и неделя и не се заплащаха, а и хотела беше за наша сметка. Не плащаха редовно, даже така и не ни платиха последните 2 заплати. Госпожата постоянно обясняваше, че нямала пари и как патувала до Италия за обувки(понеже няма пари горката)-много нагла и груба жена. Получавах масови заплахи, че ако си потърся заплатите, ще имам проблеми....така и не ни ги платиха! БЯГАЙТЕ!!!! Забравих да спомена, че складът се намира до София МЕЛ, на Сточна гара и единия от тези складове е пълен с алкохол, без бандерол, който ни караха да продаваме!