перелик палас /img/frontend/nomap.png"

перелик палас

Ще изразя мнение относно обслужване и управление на хотел Перелик Палас с.Стойките.
Некоректни управители тип изпечени селски играчи мошеници,плетящи интриги с целия персонал,неплащащи заплати.Това представляват господата Кукудев и Иван Коруев.От там неприветлив намусен,отчаян персонал,който предизвиква отрицатенни емоции на гостите,а те горките едвам изтрайват отвратителния престой в хотела.
Управители мишоци,от там мишоци във всички звена,администрация и апартаменти,обслужване в ресторанта и Спа центъра.
Забравете завинаги този хотел,заобикаряйте го и бягайте далеч!

Виждам че въпросната дебеланка пак се е изсрала през устата си :) ..Неуважаема Димова--първо не се казва ТЪЙ--а ТАКА,не се казва ТУЙ,а това,не се казва и ВЪЙ..Селянке проста научи се да говориш правилно български език..Щяла да ме съди ??? Еми ХАЙДЕ ..чакам да те видя колко можеш///Разкарваш ли се по дела в Смолян ??? Малко ли ти е? Ако искаш още една яка доза дела и съдилища кажи!!! нямаш грижи...Ще те влача най малко още 10 години по дела заедно с онази белокоса мишка .Казваш че ти се ме уволнила??? как ще уволниш някой 10000 пъти над нивото ти бе мишке ? Аз съм с доказано име в София,Пловдив и цяла България? Клиенти са ми всякакви личности от всякакви сфери,,аз съм доказан професионалист и гостите на хотел Перелик през зимата на 2016-2017 могат да го докажат..малка справка: СБА съюз на българските автомобилисти правят банкет в хотел Перелик.Строяват въпросната мишка Димова и белокосата златка и ги правят мармалад..Любчо се появява и спасява положението.Директора на фирмата лично ми благодари и ми казва че от Димова НИЩО НЕ СТАВА И ЧЕП ЗА ЗЕЛЕ,обяснява ми как е пълна нула и е тотална глупачка.За щастие аз отново и заметох лайната без извинение.Следва ФИ БАНК..Отново мероприятие което въпросната Димова опропастява чрез не изпращане на схема на ресторанта,липса на организация и комуникация гарнирано вместо с извинение--обвинение към организаторите на събитието и влизане в пряк словесен двубой с жената организаторка ,която през цялата вечер ми се оплаква от арогантното държание на бъргаската селяндурка димова и с огромни благодарности към АНГЕЛОВ за добрата организация на събитието макар и в последната минута..Да не говорим че не може димова едни пари да оправи за събитията ,а какво остава за организацията,изготвяне на храни,напитки,кетаринг ,анимация и прочие..Тотална простачка,Но това не е края--Следва мероприятие на вода ДЕВИН..Отново провал от страна на олигофренката пияна димова..Под въздействието на алкохол заебава всичко и знае,че въпросния лулю или ЛЮБО ще оправи всичко и ме поставя в заварена ситуация на: Не преброени хора присъстващи на събитието--дава ми бройка с 30 човека по малко,от там започват проблеми с кординация кухня изготвяне на още порции в последния момент за справяне на ситуация,не изготвявне на пакет сума която да се предаде на организаторите от другата страна макар и да съм и изготвил лично сумата която ще струва нашето меню,липса на кординация с Ди Джей и съпътстващи проблеми и куп други детайлни проблеми които не ми се обсъждат и пишат защото те са хиляди.Важното че отново и заметох говняния насран бургаски селски задник.Проблеми с клиентите,псуване по тях и персонал,влизане в пряк сблъсък с клиенти и обиди към тях,каруцарско поведение,липса на професионализъм..тази жена никога не се е занимавала с дейноста УПРАВИТЕЛ и тя няма как да бъде лидер--ПРАВ ЛИ СЪМ ДИМОВА????? КАЗАХ ЛИ ТИ ГО ТОВА ПРЕД РАДУЛОВ? КАЗАХ ЛИ ТИ ЧЕ ТИ ЗА НИЩО НЕ СТАВАШ И ЧЕ СИ КРЪГЛА НУЛА В ОЧИТЕ? АЗ НЕ БЯГАМ ОТ ОТГОВОРНОСТ ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ? Това че радулов е прост и знае че е последна година в хотела му даде карт бланш да си прави каквото си поиска така че и магаре да беше сложил на нейната позиция нямаше да е проблем...ДИМОВА ВМЕСТО ДА ПИТАШ ПЕРСОНАЛА ДАЛИ СИ ЛОШ УПРАВИТЕЛ АЗ ЩЕ ТИ ГО КАЖА ...ТИ НЕ СИ ЛОШ УПРАВИТЕЛ===ТИ СИ НИКОЯ--ТИ СИ КРЪГЛА НУЛА,ПЛЮЯТ ТЕ ВСИЧКИ И МИ ГО КАЗВАТ И НА МЕН КАКВА СИ ВСЯКА ЕДНА КРАЧКА..ПИЯНИЦА И ДЕГРАДИРАЛА АЛКОХОЛИЧКА.Ти си една администраторка--стой си такава и не се опитвай да израстнеш--защото цирей като тебе расте до едно положение--след това просто се пука...Казаха ти го и туристите,,а който иска да провери нека отвори фейс страницата на Перелик палас да видят мненията на хората..Чак и БТВ извикаха за да стане за срам на цяла България..ПП и по малко Джеймсън с Бейлис простакесе---измий си устата че лъха на джибри чак от Бургас до Пловдив

Тъй като името ми се споменава и въпреки, че съм наясно, че каквото и да напиша, злобата и липсата на елементарно възпитание, култура и професионализъм ще надделеят, няма как да оставя г-н Ангелов и предполагам г-ца Костова да злословят по мой адрес без да се защитя.
Първо, Ангелов пропусна да отбележи, че в края на м. Декември беше откаран по спешност в интензивното заради, както по-късно разбрахме, свръхдоза, смесена с Ред Бул, който за съжаление не му даде крила, а дупки от система. После, заради неописуемата си некомпетентност раздразни персонала си, принуждавайки го да кара смени в други звена само и само да не работят с него. Трето, започна да обяснява на персонала в ресторанта как аз не съм била доволна от тях и как съм щяла да ги изгоня, понеже така и не намери подхода към тях. Тъй като реши, че е незаменим, прецени, че няма проблем да отсъства от работа и да се появява когато той прецени, включае и факта, че колеги са го засичали на разходка в Смолян по време на едно от храненията в ресторанта, на които е логично управителя на ресторанта да присъства, ощ2 повече, че са само две. Но той и тях си спестяваше. Непрекъснато изчезваше къде алкохол, къде безалкохолни и винаги след като се установи какво липсва, на следващия ден се появяваше същия артикул в необясними количества, понеже пропускаше да си отбележи колко точно е откраднал. Тук е момента да спомена и заслепяващата му неграмотност, което си личи и от коментара му по-горе. Владеенето на чужди езици, което сърдечно беше описал в автобиографията си беше илюзорно както качествата му да продаде всяко нещо, което реши. Фамилиарничеше с персонал, в следствие, на което половината го игнорираха и не го зачитаха като авторитетна фигура, другата половина искрено не го понасяха и ме молеха да ги преместя на лоби бара. Това са само част от причините да се наложи да се разделим, което Ангелов прие изключително спокойно и с разбиране, което ми показа, че знае, че не се е справил и като мъж си тръгва без да прави сцени и с професионално отношение. За съжаление, това се оказа началото на поредната долна и непристойна сага, свързано с господина. Последващите събития разтърсиха току що успокоилата се в негово отсъствие обстановка, но въпреки всичко успяхме да завършим сезона и да се разделим с целия персонал с прекрасни взаимоотношения и с обещанието отново да работим заедно. Естествено след множеството описани провинения, бяхме принудени да го освободим, изплащайки му пълната дължима сума, за което той самия се разписа. По същия начин, по който абсолютно всеки, който е работил през сезон зима 2016/2017 в Перелик Палас се разписа на последната си заплата и на заповедта си за освобождаване. Няма и един човек от персонала, който да си е тръгнал без всички изработени заплати, дори и тези, които напуснаха без предизвестие, което се дължи на доброто и щедро сърце на г-н Радулов и доказателство за това е, че 70% от този същия персонал работи или е заявил желание да работи при мен или г-н Радулов. Изказванията по мой адрес и по адрес на Петър Радулов са долна, гнусна лъжа и са изключително подходящи за дело за клевета. И ако разполагах с излишно време щях да подам официална жалба, но имам живот, работа и прекрасни взаимоотношения с персонала си и нямам намерение да падам на неговото ниво.
А на Люлю мога само да кажа: "след цялата излагация и след всички интриги и долни машинации, които сътвори, не ти ли е неудобно да продължаваш да се излагаш? Да, освободих те от работа, защото не ставаше за тази позиция. Може да имаш претенции и самочувствие, но са без грам покритие. Тъжно е и жалко младо момче да таи толкова злоба и завист в себе си, било то заради нереализирани житейски цели или заради наркотична зависимост. Пожелавам ти да се научиш на смирение и да се вгледаш в себе си преди да плюеш по другите, защото просто не ти подхожда. А пък може и това да е печелившия стил за теб...Коя съм аз да ти давам насоки в живота? Аз мога само да те освободя ако не се справяш, което и направих.

Подкрепям всяка дума написана от колегата Ангелов!
Много некомпетентна управителка, скандалджийка, брутална и тотално лош пример за персонала! Пие в офиса си алкохол от сутринта и до 19 часа вече фъфли и погледа и става неадекватен! Ето така си заслужи и неуважението от персонала! Собственикът/ наемател/, също некомпетентен професионалист, не застана на страната на никой от персонала, въпреки да виждаше, че всяка крачка на управителката Кремена Димова е тотална грешка. Много нечувани измислени закони, които ние трябваше да спазваме все едно бяхме в затвор. Просто те принуждават да пожелаеш да напуснеш, и не само.... стандартно е да не си платят! Доста от колегите вече изгоряхме с половин или цяла заплата за зимен сезон 2016/2017.Нека всички,които четете това, бъдете внимателни моля ви!

Каквото и да правите където и да ходите НИКОГА,ама НИКОГА не стъпвайте в тази фирма и в този хотел Перелик Палас..Не знам от къде да започна ? Собственика наемател Петър Радулов е меко казано селски мошеник.Не плаща заплати,лъже най безцеремонно.Всеки сезон сменя работниците си като ги превърта по няколко пъти на сезон за позиция.--тоест--наема те на работа,работиш без почивка около месец и половина после ти казва от вечерта за сутринта да си тръгваш без да иска да ти плати поне половин месечна заплата и без да ти даде каквото и да е предизвестие.Така той печели от работниците си по минимум половин заплата на калпак.Но това далеч не е всичко...Без да ти се казва предварително,ти се вземат пари забележете за ТОК-електричество-Лъже те ,че си консумирал ел.енергия над 150 лв която ти си е заплащаш като ти удържат от заплатата--не се представят каквито и да е фактури и бележки и за 10 кв стая най честите случаи за че има ток в потребление за 300 лв--което за 2 евтини радиатора е пълен абсурд--естествено това е пълна измама с цел ограбване на персонала...Но за съжаление и това не е всичко ,а е просто началото на абсурдите.Има в хотела една тотална откачалка с наднормено тегло като комплексна ''управителка'' на име Кремена димова.Въпросната простачка рабира от всичко друго ,но не и от управление-каквото и да било--било на човешки ресурси,било документно-административно и др.Тази откачалка е тотална ИНТРИГАНТКА И КОМПЛЕКСАРКА.Говори на персонала един за друг като ги настройва поотделно и ги оплюва-създава интриги,лъже,повишава тон,държи се безцеремонно и в по голямата част от времето е пияна под въздействието на алкохол.Въпросната дИМОВА е пълна комплексарка и избива комплекси и чувство за малоценност пред персонала--крещи като каруцарка,а поведението й е като на див чобанин.Бърка всичко,държи се арогантно и към клиентите на хотела,кара се с тях и влиза в постоянни пререкания като ги обвинява тях косвено или съответно някой от персонала е виновен,но тя никога.Друг психично неуравновесен --документиран освидеталстван с жълта книжка ( говоря сериозно) е въпросния ''барман'' на лоби бара.Той е пълна наркоманизиран олигофрен който влиза в пререкания с всеки независимо жена или мъж под предтекста ,че видиш ли ти си говорил зад гърба му нещо-тази откачалка постоянно се вкарва във филми и си мисли че е толкова важен че видиш ли някой постоянно говори за него.Мисли си че има някаква конспирация и че всички за него говорят понеже въпросния ФЕС от СЕЛО Ардино мисли че той е много важен и всеки го одумва.Не само това но и скача да се бие с малки момичета от персонала и скочи на друг колега с НОЖ като го наръга в гърба и му преряза ръката.Независимо каквото и да направи на него му се разминава понеже е на ТИ с въпросния НАЕМАТЕЛ управител на фирмата мишката наречена пЕТЪР рАДУЛОВ.Въпросния радулов колкото народ е излъгал и завлякъл всеки който чете в момента това няма толкова косми по главата.Целия Смолян го знае и никой не иска да работи за него.Уви --хора като мен и други които не знаеха това се подлъгаха да опитат да работят при него-за съжаление.В момента докато пиша това имам няколко колеги познати които искат или са принудени да си тръгват без да им се плаща половината месец.Няма звено в което да няма лъжи и измами.Самите клиенти на хотела ПЕРЕЛИК ПАЛАС не са доволни и масово като се настанят отказват резервациите си и напускат хотела--къде за студени стаи,къде за счупени съоражения в баня или малки и тесни стаи и прочие.Не се лъжете по никакъв начин да работите във въпросния хотел и фирма ПЕРЕЛИК ПАЛАС ако уважавате себе си и труда си.Това са Бургаски селски мошеници --с класически схеми на измама,,,да не говорим че и част от персонала са бедни момчета от Украйна които също биват излъгани и експлотирани