СОД-ЦАРЕВЕЦ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велико Търново,ул. Ален мак 6&markers=Велико Търново,ул. Ален мак 6

СОД-ЦАРЕВЕЦ

1 точка от 1 мнение

Работих в посочената фирма ИДА 2010 ЕООД месец 06.2016 година. Фактически това е СОД - Царевец - Велико Търново. Искам да Ви уведомя, че тази фирма ръководена от Ненко Нешков е изключително некоректна към персонала си. Работих там месец и половина и така и не си получих заплатата, за което в момента съм завел дело срещу господин Нешков.
Ненко Нешков е едим местен търновски измамник, заобиколен от необходимите държавни лица от сорта на кмет, началник НАП и т.н и си прави беззаконията както си иска.
Сами си преценете дали да започнете работа в СОД Царевец.
В тази фирма , няма нито едно нещо , което да е съгласно българското законодателство.Да не приказваме ,че Г-н Нешков ти задържа заплатата един цял месец. Т.е ако работиш месец януари, ще си получиш заплатата за месец януари - на 28 февруари, че може и на 1, 2 март.