Дибо97 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Жк.Тлостой&markers=София,Жк.Тлостой

Дибо97 ООД

Няколко години (преди да се пенсионорам) работих като фармацефт във фирмата и съм изключително доволна. Отношението от страна на упрсвителя беше перфектно, графика винаги се съобразяваше с всеки един колега. Никога не са ми бавили възнаграждението за труда ми и никога не са ме глобявали.
Политиката на фирмата е винаги да се обърне внимание на всеки един клиент.

Здравейте,мили хора.Искам да споделя огромното си възмущение от една Аптека в гр.София ,жк.Тлостой-пазара срещу 54-то Училище.Аптеката е малка -тип павилион,мн.е мръсно вътре,мн.тясно и разхвърляно!Цените са мн. по-високи в сравнение с другите Аптеки, обслужването е на мн-ниско ниво!Небях виждал толкова мръсна Аптека!И питам как павилион може да бъде Аптека -отговаря ли това на изискванията за такъв обект???