УниКредит Булбанк /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Булбанк

Здравейте
Клиент съм на банката с ипотечен заем от 7 години, реших да си проверя лихвения процент по кредита понеже ОББ ми предлагат нисък процент. Оказа се че години на ред са ме скубали с висока лихва след като им казах че искам да го предоговорят те ми отговориха че не мога да си го позволя била ми ниска осигуровката и ми отказаха. А ОББ веднага ми влязоха в положение и ми спестиха сериозна сума. Като цяло отношението в УниКредит беше ужасно и гледат да скубят здраво

Две години работих в УКБ. В случай, че сте решили да работите в банката следва да знаете, че заплащането е супер мизерно, а натоварването на ръба на възможностите. Всеки ден се работи "Over-time', който не се заплаща. Отношението на мениджмънт-а е повече от неподобаващо за внушеното величие на позициите им. HR-ите са едни хрантутници, които освен да търсят нови и нови хора за запълване на дупките аз не видях да правят нищо друго. Издигнали се хора има, но с цената на 15 часови робски смени, мизерни възнаграждения и нечовешки приковани към УКБ уж доброволно с лихви от по 1% по кредитите им.
С други думи, ако имате себеуважение и желаете да работите за да живеете, а не обратното потърсете друг работодател.

Умишлено пропускат документи, условията са неясни, държат те в неведение, разкарват те напразно, досаждат с обаждания и писма, дават объркани обяснения и се разпореждат със сметката и парите ти както си пожелаят, без да те уведомят и без съгласието ти.

Плюсове:
- заплатите се изплащат редовно;
- преференции за служителите, но в скъпи магазини; - допълнително здравно осигуряване и възстановяване на разходи за мед. услуги, но след около месец
Минуси:
- огромно натоварване за много малки пари; - не се плаща овъртайм, въпреки че няма работен ден по-малък от 10 часа; - непоносимо отношение към служителите; - изнудване чрез "преференциални" условия за кредити, на които се разчита, за да се държат хората на мизерни заплати;
- работна атмосфера - неудовлетворени служители под диктата на кариерно ориентирани некомпетентни шефове
- има още много негативи - междуструктурни и междуличностни "войни"; менторско поведение на новономинирани мениджъри от типа на "ще стане така, защото АЗ казвам"; неграмотни ЧР (особено бизнес- партнорите и служителите от подбора); постоянни структурни преобразования, които говорят за нестабилност на институцията, но се афишират като оптимизации и т.н.
За тези, които се интересуват от работа в УниКредит - търсете друг работодател. Тази банка не си струва, ако очаквате резултати от труд, идеи и инициативност.

Някой ще сподели ли колко е минималната заплата на ниво централа за специалист/експерт? Благодаря :-)

Здравейте, наскоро видях обява за Личен асистент на Финансовия мениджър. Някой има ли идея относно уаловията на работа и заплащането?

Инрересувам се от длъжността търговски сътрудник.Ще съм благодарен ако някой сподели мнение за основни отговорности,натовареност,заплащане(разбира се).Става въпрос за клон в малък град,ако има значение.Прочетох доста негативни мнения и ги приемам,но мисля че не може да е само зле,все нещо положително ще се намери.Предварително благодаря.

Здравейте, искам да попитам програмата, с която работи банката на български ли е?

Диана е много нахална ,груба,арогантна ,много лъже.Но за човек ,който е работил като офис мениджър и на граждански договори и учил задочна форма на обучение,толкоз,много е проста и нахална.Мъжа й живо Иванов е също много груб,арогантен и противен.
Явно "булбанк" e място за простаци от провинцията/,които са се помислили за нещо ,а не са нищо!Груби ,арогантни,нахални ,мачкащи другите,за да постигнат нещо.

Тая диана иванова е много егоистична,студена ,нахална и използва хората.Може да ти се пише"приятелка " и да те използва и изчерпва,да напредва ,като използва другите на техния гръб.Много лъже и много лицемерна.
А в Уникредит заплатите са ниски ,имат текучество.Само комплексари от провинцията като тази могат да работят там!