УниКредит Булбанк /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Булбанк

За назначение в УниКредит Булбанк се плаща. Кандидатите за работа в банката могат да се обърнат към Деница Войнова, бизнес партньор човешки ресурси за Глобално банково обслужване, за да ги информира за мизата си. Може да договорите % от бъдещите си приходи, ако не разполагате с кеш.

Пълни некадърници от офиса на Южен парк София .Всеки дава различно мнение за един и същи проблем.Не могат да помогнат на клиентите и само лъжат.Обяснявам едно и също на различни служители и получавам различни отговори.Най ме впечатли една мома дето не можа въобще да вникне в проблема ,пък още по-малко да го реши.

Две години стават от както работя в УКБ. Заплащането е супер мизерно една чистачка минавайки 5 обекта взема колкото един служител в банката без да поема кум отговорности, а натоварването на ръба на възможностите. Всеки ден се работи "Over-time', който не се заплаща. Отношението на мениджмънт-а е повече от неподобаващо решиши да вземеш болничен дума да не става, кой ще работи а колегите как ще го преживеят, крещят ти и ти се карат за това, че 5 дена ти се налага да вземеш болничен, а за отпуска да не говорим с триста зора ти я дават и после трябва да благодариш за което.Всички там са с внушено величие на позициите им, консултант клиентите са лайното на банката. HR-ите са едни хрантутници, които освен да търсят нови и нови хора за запълване на дупките аз не видях да правят нищо друго. Издигнали се хора има, но с цената на 15 часови робски смени, мизерни възнаграждения и нечовешки приковани към УКБ уж доброволно с лихви от по 1% по кредитите им.
С други думи, ако имате себеуважение и желаете да работите за да живеете, а не обратното потърсете друг работодател.

Здравейте, скоро съм на интервю за позиция “ Специалист Рипортинг финансови инструменти и обработка на статистични данни”
Моля някой ако има инфо да ми каже добро ли е заплащането, какви са условията. Сегашната ми нетна заплата е 1300..

Работех като стажант "Събитиен мениджмънт" в PR отдела на УниКредит Булбанк. Клонът, в който официално бях назначена и работех бе на метростанция Сердика. Казвам "официално", защото много често се налагаше да работя в извън работно време "на терен". "На терен", защото дейността, която подпомагах, бе свързана с организация и управление на събития. Налагаше се да ходя в командировки и често да оставам 2-3-4 часа над нормираното работно време, за да се занимавам с част от координацията на конкретното събитие.
Диляна, моят пряк мениджър, определено не знае как да управлява хора. Тя не дава ясни и точни наставления. По един доста елементарен начин заповядва, мислейки си, че има право, заради позицията, която заема. Нейната подчинена Аделина има високо самочувствие без покритие и се натяга, но така е с хората, дошли от село в големия град. Те ще карат да работите много често без почивка, ще се подиграват, че вие сте просто стажант, а те - жени с кариера в стабилна фирма, ще ви карат, когато няма друга работа, да им преподреждате склада и какво ли още не. Общо взето ще бъдете жестоко експлоатиран и използван. Ще чувате и коментарите, че в УниКредит Булбанк няма случайни хора, а само подбрани специалисти (за който не е разбрал, да поясня - връзкари е точната дума). След като приключите стажа, ще Ви ритнат като непотребна вещ, защото нямат полза да Ви наемат, а да набират непрекъснато (уверете се от периодичните обяви в Jobs.bg) нови и нови стажанти, готови на всичко, за да натрупат малко ценен опит по специалността. Аз лично с голямо упорство си взех сертификата за успешно завършен стаж, въпреки неволите, през които минах заради комплексираните служители от отдела. И не си мислете, че този стаж ще Ви бъде много полезен, за да намерите по- качествена работа след това. Банката не е чак, чак толкова велика, колкото те самите твърдят. От Вас самите зависи какво можете и знаете. Вие сами изберете дали да се съгласите да бъдат потъпкани морала и правата ви, правейки каквото ви кажат. А отношението им към Вас няма да бъде по- различно от отношението им към предишните стажанти, защото така си избиват комплексите. Няма да се отнасят по- различно с Вас, защото се мислите за талантлив и специален. Помислете, преди да започнете. Не забравяйте, че Вие сами градите бъдещето си и сами трябва да си гоните интереса.

искам да попитам понеже ме поканиха за консултант-клиенти иии се чудя какво е заплащането ? дали ще су заслужава въобще ? дали да си правя труда ?

Здравейте
Клиент съм на банката с ипотечен заем от 7 години, реших да си проверя лихвения процент по кредита понеже ОББ ми предлагат нисък процент. Оказа се че години на ред са ме скубали с висока лихва след като им казах че искам да го предоговорят те ми отговориха че не мога да си го позволя била ми ниска осигуровката и ми отказаха. А ОББ веднага ми влязоха в положение и ми спестиха сериозна сума. Като цяло отношението в УниКредит беше ужасно и гледат да скубят здраво

Две години работих в УКБ. В случай, че сте решили да работите в банката следва да знаете, че заплащането е супер мизерно, а натоварването на ръба на възможностите. Всеки ден се работи "Over-time', който не се заплаща. Отношението на мениджмънт-а е повече от неподобаващо за внушеното величие на позициите им. HR-ите са едни хрантутници, които освен да търсят нови и нови хора за запълване на дупките аз не видях да правят нищо друго. Издигнали се хора има, но с цената на 15 часови робски смени, мизерни възнаграждения и нечовешки приковани към УКБ уж доброволно с лихви от по 1% по кредитите им.

Умишлено пропускат документи, условията са неясни, държат те в неведение, разкарват те напразно, досаждат с обаждания и писма, дават объркани обяснения и се разпореждат със сметката и парите ти както си пожелаят, без да те уведомят и без съгласието ти.

Плюсове:
- заплатите се изплащат редовно;
- преференции за служителите, но в скъпи магазини; - допълнително здравно осигуряване и възстановяване на разходи за мед. услуги, но след около месец
Минуси:
- огромно натоварване за много малки пари; - не се плаща овъртайм, въпреки че няма работен ден по-малък от 10 часа; - непоносимо отношение към служителите; - изнудване чрез "преференциални" условия за кредити, на които се разчита, за да се държат хората на мизерни заплати;
- работна атмосфера - неудовлетворени служители под диктата на кариерно ориентирани некомпетентни шефове
- има още много негативи - междуструктурни и междуличностни "войни"; менторско поведение на новономинирани мениджъри от типа на "ще стане така, защото АЗ казвам"; неграмотни ЧР (особено бизнес- партнорите и служителите от подбора); постоянни структурни преобразования, които говорят за нестабилност на институцията, но се афишират като оптимизации и т.н.
За тези, които се интересуват от работа в УниКредит - търсете друг работодател. Тази банка не си струва, ако очаквате резултати от труд, идеи и инициативност.