УниКредит Булбанк /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Булбанк

Така…. Първо , искам да кажа , че УниКредит дава много!!!! Изобщо , не е вярно написаното от явно некадърни бивши служители. Заплатата, не е 1300 лв , а доста повече … Имаш , много привилегии с една дума , работиш държавна работа! Тези , които не са доволни да ходят е някой магазин в мола , като продавачи , дано там ги оценят … ха-ха-ха! УниКредит е точното място за хора , които имат какво да дадът и да се развият успешно! Благодаря!

Ако искате да работите с ненормални клиенти и шефове с психични отклонения,това е вашето място!
Ако уважавате себе си,колкото и да е зле положението ви,по-добре започнете работа като чистачка в Кауфланд,примерно.
Уникредит е фирма с абсолютно неадекватни шефове,за които човешкият ресурс не съществува,управление разпределение на задачи под всякаква критика,от цял филиал 20 човека ,работят най-много трима,ше бъдете натоварени физически и психически с всякакви глупости
Там можеш да се развиваш ,ако имаш връзки,ако нямаш-те чака касичка и отвартително отношение от психично болния шеф,защото там са само такива!
Моля ви хора,ако имате уважение към себе си,не започвайте работа в Уникредит,оставете ги да се мъчат с персонал от 5 човека!

Ако искате да си скъсвате гъза от работа за 1300 лв., кандидатствайте тук. Ще работите и извънредно и след работно време, няма ваучери, няма медицинска застраховка, няма преразглеждане на заплатата след шестия месец, бонусите са абсурдно направени, 13ата заплата е въдичката с която хващат шараните. Но се замислете дали без ваучери, без карти за транспорт или спорт и с тая ниска заплатка си заслужава тая 13-а заплата. Да не говорим че основната ви заплата не е такава кавато ви я казват в началото, а е по-ниска и се допълва от класа и стажа ви. Абсурдни обучения за нов служител, колежките които ви обучават очакват да знаете всичко от А до Я, непрекъснато нервничат, а ако все пак преминете шестте месеца и подпишете постоянен трудов договор, няма никакво увеличение на заплатата. Мислете дали да си губите веремето с това работно място.

Работя в банката повече от 20 години,до преди три години горе долу нещата бяха добри.Сега е ужас.Смени се почти цялото ръководство на банката на местно ниво също.Назначени за мениджъри са ....нямам думи да ги определя некомпетентни, слагачи,близачи и т.н.Лансират се разни хора без образование без ни най малко икономически познания.Дават се премии на когото си искат.Скъсваш си гъза от работа за 960.00 лв.заплата.Изключително съм разочарован и обиден.Подиграват се труда на хората.
Не си помисляйте да работите на това безумно място с кухи лейки назначени за мениджъри.

Перфектно обслужване от Таня М Танева-Иванова от клон Стара Загора.

Каквото и да се каже за тази банка ще е малко. Още при назначаването ви лъжат с минимум 100 лв. (бруто) от получената оферта. Докарват ви по-малка сума от предложеното, в която влиза и класа. Обучението е кръгла нула. На никой не му пука за нищо. В следствие на това, служителите са тотално некомпетентни и правят големи поразии по сметките на клиентите. Графиците са нормални само за "наши" хора. Назначават се "наши" хора в напреднала бременност (няма да коментирам защо, сами се досетете), което няма лошо, но останалите поемат натоварването. Бонусите са направени така, че няма как да се достигнат. Допълнителното здравно и разни други придобивки не ги чакайте. до като стигнете до тях, ще мине над година и малцина "наши хора" се възползват. Уважаеми "Мениджъри", не се чудете, защо в голяма част от отделите напускат на куп хора, голяма част от тях много свестни и перспективни. Уважаеми мениджъри, днес излъгахте няколко служителя, утре ще излъжете още толкова. Рано или късно славата Ви ще отдръпне и малцината "читав материал", останал в тази държава.

Назначават се само роднини и връзкари на по-добрите позиции, за съжаление няма нищо общо с Уникредит Италия.
Избягвайте. Не си правете труда да кандидатствате, загуба на време и енергия.

Работи се под ИЗКЛЮЧИТЕН СТРЕС И НАПРЕЖЕНИЕ .Таргетите са надути до Луната (Не достижими ).Възможност за кариерно развитие 0 освен ако нямате НЯКОЯ ЛЕЛЯ (кадър),която да пали телефоните за да дава препоръки.Висшия мениджмънт е олицетврение на нео нацистки командири от Аушвиц ,управленските им “умения” са равносилни на ГЕНОЦИД за подчинените им.И накрая заплата в LIDL взимат повече от обикновените банков служител (РОБ)

Пълна подигравка . Правиш регистрация 10 мн в сайта им а не ти я приемат . Подигравка

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес