Уоол Премиум / Уелмакс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. "София" № 9&markers=Пловдив,ул. "София" № 9

Уоол Премиум / Уелмакс

Коректни и изпълнителни, винаги на време.

Здравейте и аз бях поканена на тяхна презентация в един софийски хотел. Много съм скиптична към такива неща, но реших да отида заедно с колежка. За моя голяма изненада останах приятно изенадана от видяното.Със сигурност отново бих посетила тяхна презентация.

Нямам думи, с които да опиша на какво бях подложена в тази фирма. Съветвам всеки, който държи на себе си и на достойнството си, да върви по-далеч от тези хора. Много държат на реномето си, но за съжаление само на думи - 90% от всичко положително, което се пише тук, вероятно е дело на подставени лица, не на реално доволни служители. Бях там и работих достатъчно дълго време - не се лъжете! На интервютата се говори едно, а в офиса се случва съвсем друго. Колкото до парите - смехотворна история.

Работя от 4 месеца и мога да кажа няколко неща за фирмата:
1.Много точни спрямо заплащането;
2.Много ме тормозят влаковете които минават чесно;
3.Колегите са супер;
4.Винаги ми влизат в положение за почивките ,от които имам нужда;
5.За мен е чест и просперитет да работя в тази фирмена обстановка,много ми харесва!!!

Просто напишете в Гугъл: Уоол Премиум и сами можете да прецените, дали си струва да им ставате съучасници. Бтв имат репортаж за измамите им. Комисията за защита на потребилите имат съобщение за колективни искове. Срещу фирмата се водят дела из цяла България.
Знам, че доста хора ще се подлъжат от примамливата заплата, която фирмата е посочила в обявата си - 1400 лв., но си помислете, щом по най-безкрупулния начин клиентите си, дали няма да измамят и Вас като служител.
Ако все пак някой е достатъчно наивен, за да започне работа при тях, трябва да иска трудов договор от първия си работен ден и в него да пише 1400 лв.

Боже Господи,дали има някой нормално мислещ човек,който само като погледне "доволните" мнения,няма да разбере колко фалшиви са те?!! Да,всички положителни мнения написани тук,са писани от човек от т.н. фирма и имат за цел да закърпят разнебитеното им реноме. Малко по-долното мнение,въобще няма да го коментирам,защото и малката ми племенница би го написала по грамотно. Да,работих немалко време в тази безмилостна организация (групировка),където разбрах,как в България законно (горе долу) можеш да мамиш и лъжеш хората,под шапката на "търговско представителство"... Няма да споменавам имена,но т.н. мениджър на фирмата,може да изкара и най-тъмната страна на всеки свой служител,втълпявайки му,че цялата тази помия,която трябва да прави е напълно нормално нещо!!! Дори, когато някой по-нов човек започне да разбира в какво се е замесил и започне да пита неудобни въпроси,в най-кратки срокове бива дипломатично изритан....защото уважаеми дами и господа,никой няма трудов договор,който поне малко да усложни това.

Преди половин година бях част от търговския отдел на фирма Велмакс, останах с много добри впечатления от всичко. Тази работа е за млади и мотивирани хора, търсещи развитие в сферата на директните продажби. Ако не ми се беше наложило да замина в чужбина, цял живот бих работила там.

Искам да ви споделя, впечатлението си от продуктите на фирмата. В началото на лятото със съпруга ми си закупихме прахосмукачка, от презентацията в град Самоков. Много съм доволна от почистването, уреда го взехме, защото имаме две деца, а аз много държа на хигиената. Преди месец моя приятелка ме помоли да и услужа с прахосмокачката, да си почисти мебелите. Тя остана много доволна и ми дойде идеята, че като млада майка в майчинство с този уред мога да помагам на съпруга си със семейния бюджет. Вече няколко седмици, почиствам домовете на мои приятели и познати и съм много доволна.

От както работя в тази фирма се чусвтвам оценен,уважаван с стабилни доходи за един нормален и ползотворен живот!Работя в млад,положителен и амбициозен екип в който се подкрепяме и помагаме за постигането на по-големи резолтати !Работата не е лесна става се рано пътува се из цялата страна ,но фирмата никога не ме е ущетила както постоянно става в България,а точно обратното с всеки постигнат резолтат тя ме поущрява и награждава!Винаги се съобразява когато имам проблем в личен план и съм поискал помощ от управителя или мениджера винаги съм имал положителен резултат !От такава работа може да се оплачи само човек ,който е неблагодарен за даденото му свободно време и голямото възнагражнение което е обвързано само с 3 дни в седмицата или човек който необича да пътува !Аз лично много обичам да пътувам и имах удоволствието да видя цяла България и да се запозная с невероятните хора в нея!Това за мен е най-доброто място на което съм работил !Браво на шефовете ,че са успели да създадът толкова приятна работна среда !!!

Хора,бягайте с бясна скорост от тези мошеници! Това е чиста проба измама,от най-мръсната,занимаваща се с възрастни хора. Почти като ало измамите,но просто на друг принцип. Звънят на бабите по телефона и още от там започват лъжите,за да ги накарат да идат на презентациите в града им. Отидат ли,измамата е на 50% постигната! На самата презентация,всичко е така представено,че да предизвика кратка еуфория в бедните и изстрадали сърца на пенсионерите,което е предпоставка за щракване на капана. Естествено,всичко е добре обработено и консултирано с психолози,така че се следват определени точки в презентацията,които подлъгват хората. Изведнъж се оказва,че няколко човека получават промоция на почти половин цена,което е уникална възможност и не може да не се възползват. Естествено,цената и 4 пъти да я намалят,пак ще бъде крайно висока,просто защото са умопомрачителни,давам пример: някакъв,напълно необясним за мен матрак от "камилска вълна" (пълен смях) е на цена 2400лв,а прахусмокачката,която "прави чудеса" струва 3900лв. Вие преценете,дали наполовина,тази цена е реална. Замаяните пенсионери се подлъгват да подпишат договори за изплащане към банки,което още оскъпява всичко. Въобще,работата е да бъдеш нагъл,подъл и безскрупулен лъжец,мамещ беззащитните старци. Погнусени сме всички от това,на което станахме свидетели!