мастер проджект еоод /img/frontend/nomap.png"

мастер проджект еоод

Никога не съм предполагал че все още има феодален начин на работа ,с голи ръце в трастиката.....и с трици маймуни..... леле мале Българийо ....

Бегаите надалеко от теа мушенищи данчо го го почупиха за цел живот инвалит ше остана сега ги сади на затвор даги сади дано не дават пари и рангел е педал и лъжи само да почниш и не дава парите само лъжи

Няма такава некадърност и мошенничество ,излъжеш ли се _затъваш _ Бягайте надалече от тези затънали мушенгии .!

Това е гето не фирма,боклуджийница на отлежаващи ръждиви железа чакащи да се пробутат на някого често без успех.Техниката ОПАСНА за живота и здравето -трудови злополуки - 3 +смъртен случай.работят цигани от града Ст-ки и Йоаким Груево.Дори ТЕНЕКЕДЖИЙНИЦА е комплимент за тази МАСТЕР _МАНГАЛНИЦА - пълен абсурд и жива пародия с опасност за живота.Заплащане - срамно и унизително но за мангалите бива те ще си краднат своето. За управата -пълно безхаберие и простотия -нема такива леваци и невежи бруталисти .Ако сте решили да се самоунищожите-това е мястото , гарантирано -как е възможно да има подобни места и то официално .А иначе големи приказки и титли в пещерна ера -лъжи на тон и обещания на посоки .Не и остава много време на тая "фирма".