Caffetteria https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Мария Луиза 9-11&markers=София,бул. Мария Луиза 9-11
1 точка от 4 мнения

Собствениците на тва кафе си менят мнението на всеки час. даже не са наясно какво точно искат. При тях всеки е на различна заплата. Някои вземат 6% други 5%. Няма да се учудя ако има и такива дето работят за без пари, щото Бела и Светльо вечно мрънкат че оборота им е малко и са се пред фалит.

С мен в крайна сметка се разплатиха... да кажем коректно. Но за сметка на това, за да се стигне до това "коректно отношение", трябваше да се мине през множество грозни разправии, скандали, обидно отношение от страна на Светослав Згурев към мен... Като цяло мнението ми и за Белослава Згурева (съпругата на шефа) си остава крайно негативно, защото смятам за ненормално двама души, които имат този бизнес от години, да са толкова невежи и простовати. Сервитьор съм от 11 години и никога не ми се е налагало да ме унижават по този начин и то защото искам това, което ми се полага. Друго, което е важно да се спомене - полагаем годишен отпуск се плаща по договаряне във фирмата (пак разправии), болничен - абсурд, това е мръсна дума, от която шефовете получават обрив, поне до момента няма служител, на който да е е плащал болничен.
Съветвам свестните и кадърни хора да не започват работа там - независимо на каква позиция. Барманите и годвачките са с мизерно ниско заплащане.

Загубиха над две седмици от времето ми да ме влачат на обучение и в крайна сметка ми казаха : Ми то един стар колега се върна от Гърция и ние предпочитаме него.
Много подло от тяхна страна. всъщност просто са искали някой да уплътни времето на бара докато колегата се завърне.

Светослав Згурев и Бела постъпиха много грозно с мен преди време. Без предупреждение заявиха в деня на напускането ми че няма да ми плащат отпуската която не съм ползвала. Удържаха ми и почти половината заплата. Кафетерията в центъра на София която изглежда много позитивно на пръв поглед се оказа най-кошмарното място, на което съм работила.