Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD /img/frontend/nomap.png"

Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD

Вишистите ги назначават за метачи и общи работници, а овчарите и и не грамотните ги правят технически ръководители, Началници, инж. и др.
Ужас

правна форма:

ЕАД

град:

Търговище

Раб. време:

Пон-Пет 09:00-18:00

Ако може да се промени Работното време. По принцип се работи по 8 часа на смяна /24часа но като има работа те карат да работиш от 8:00 до 0:00 часа и то цяла седмица, хората още като се качват по автобусите заспиват от умора добре че плащат за тези извънредни иначе никой няма до остане там да работи

От скоро работя там... ще изразя мнението си за завода със една песен .... Галин - Селската баня

Хайде сега всички да си вземат кърпите и хавлиите, защото ще ги водиме на какво? -На Баня! Ох, баня, ох, кеф. Селската бяня-голям кеф. Ох, баня, ох, кеф. Селската бяня-голям кеф. Ето го и попа-сапунисва топа, ето го и попа сапунисва топа. Ох, баня, ох,кеф ша ти го изтъркам за някой лев. Ох, баня, ох,кеф ша ти го изтъркам за някой лев. Ох, баня, ох,кеф. Селската бяня, голям... Ох, баня,ох кеф.Селската бяня-голям кеф. Ето го и кмета, сапунисва чепа, Ето го и кмета, сапунисва чепа. Ох, баня, ох, кеф ша ти го изтъркам за някой лев. Ох, баня, ох, кеф ша ти го изтъркам за някой лев. Ох, баня, ох, кеф.Селската бяня-голям кеф. Ох, баня, ох, кеф.Селската бяня-голям кеф. Ето я кметицата, сапунисва цицата. Ето я кметицата, сапунисва цицата. Ох, баня. Ох кеф. Ша ти я изтъркам за някой лев. Ох, баня. Ох кеф. Ша ти я изтъркам за някой лев.

Завода се напълни със цигани !!! Само цигани вземат на работа... на където и да се обърнеш чуваш само турска или циганска реч !!!

Никакво уважение към работниците... държат се с хората все едно са РОБИ !!! Примитивно държание от страна на техническите ръководители. Псуват като каруцари .
А който успее да се издигне е ибрикчия на някой технически или инжинер... а те много обичат лизачите или топачите...
Постоянно се сменя персонала... а най-лошото е,че на местата на тези които напускат вземат по-некачествени и по-некадърни хора... неграмотни прости цигани ...

В тази фирма хората влизат с връзки и да имаш образование файда няма...

Фдигнаха заплатите на мен, вече може да одя кръчмата поне 3 пъти на месеца. Не мисля на колата как ще върви, БМВ е то, но няма смисъл. Пари за бендзин има вече на него. Жените ще обичат на мене, вече патрон, квартира бол, легло Дормео, епси е точно. Благодаря на тях, че вече добре на мен, жив и здрав да са !

Бивш служител съм както колегата иван му подкрепям мнението и абсолютна загуба на време е там. Може да прогресираш там след 5,6 годинки най рано и то ако си: маниполатор, подмазвавач тип нта степен това е задължително приоритет е, продажник ( издаваш когото можеш),неграмотен индивид,да умееш да се преструваш че се късаш от работа макар и нищо не си свършил защото истинския труд не се цени,до обожаваш началниците си нищо че там са само за присъствие и че гледат да те прекарат и да си измият ръцете с теб при най малкия проблем абе просто ако нямаш и капка уважение към себе си там ти е мястото, ала чавеко ако си умен талантлив и искаш да се издигаш в йерархията просто не си хаби времето там аз го разбрах по трудния начин. Угояват потизспълнителните фирми с пари а на работника трохите, пълна шуробаджанащина

най маниполативната продажна и подкупна фирма която съм работил не се залъгвайте да раотите нам

След подаване на молба за работа в тракия гласс търговище до колко време се обаждат за интервю и какъв е шанса с образование средно специално.

Ще има да чакаш, те повечето назначават или по партийно значи дпс, или по роднински връзки а обявата си е само за Формалност

Иван

16.01.2015

Фирма, която не заслужава умните хора да работят в нея, абсолютно никакво кариерно развитие, никаква заинтересованост от ръководството за служителите. Като цяло много некадърно управление, цари широбаджанащината! Масово напускат умните и можещи хора, не започвайте работа там, освен ако не искате да тъпчете години наред на едно и също място!

Това е самата истина
Много съжалявам за изгубеното си време в тази фирма посред неграмотни ръководители