Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD

Иван

16.01.2015

Фирма, която не заслужава умните хора да работят в нея, абсолютно никакво кариерно развитие, никаква заинтересованост от ръководството за служителите. Като цяло много некадърно управление, цари широбаджанащината! Масово напускат умните и можещи хора, не започвайте работа там, освен ако не искате да тъпчете години наред на едно и също място!

Това е самата истина
Много съжалявам за изгубеното си време в тази фирма посред неграмотни ръководители

След подаване на молба за работа в тракия гласс търговище до колко време се обаждат за интервю и какъв е шанса с образование средно специално.

Здравейте!!!От известно време работя в Тракия Глас от около 5 години,и досега никога не се е случвало да закъснеят заплатите,социални придобивки също има(купони всеки месец,премии и прочие).Някой казват,че заплатите са малки и условията на труд лоши!!!Ами аз да ги попитам със средно или основно образование какво очакват,по 1000лв ли да взимат,те трябва да оценят и това което получават защото ако ги изгонят от Фабриката пак на село трябва да се връщат или в чужбина да копаят канали,щото банката не чака,фабриката ли ви е виновна че по-голямата част от вас са теглили пари за глупости и сега заплатата не ви стига ами да сте мислили .Шишеджам осигурява всичко,транспорт,храна,дрехи,заплата редовно а те реват като не ви харесва всички знаете портала къде е да сте учили на времето хамали много така че бъдете поне малко благодарни!!!Поздравления на управляващите мюдюри!!!

мекс пашабахче сме най добрите !!!

супер колектив яко майтапи.

Колеги и колежки супер сме :)

Е почнах шише жам така малко ас Добре е пари дават хляп дават копон дават перемя айак йемениси дават. пантлон дават , работа много дават. ЧаТ-ПАТ са карат викат пусуват... Началника малко опак човек сичко се разбира и се чупи стаклата. Бая напускат нови земат.  Сичко праим. Робот праим стакла праим стакла чупени чистим хартия чистим бакъм праим абе сичко сичко...е парите добре 450-500 има сас перемията и 650  има абе добре е. За града супер !!! :) Аз преди чобан бешех пуснаха село афтобус е климатик няма топло лятото а зимата студено нафта крадат сигур шоферите ама се файда.
Траанспорт има хляб дават банката са обадиха викат заем давами ниско лихва и аз теглих зех аптрамент сега езплащам секи месец.фчера едно БМВ зех за 1200лв. бая вари тарикат станах.  Вече града живея добре е. Колегите и те от селата знаим са чат пат езлизами.  Ама бая лизачи има се лижат газовете на шефовете и техническите .... ама ние с колегите ги пусуваме майтап играем на тях.
кат цяло добре е ама малко дават за тази работа и тази отрова малко е. Се кашлям стаклен прах има. смяна има бая зор има ношната гадно се са спи на човек и се макарон дават  ...

Ей ,Кемал ...пардон,Камен!
Тракия Глас е българска фирма ,регистрирана в България.Може парите да са на турския собственик,но фирмата е българска - използва български труд,данъци,суровини,законодателство.
Основния език според КТ трябва да е български.
В Русия, Германия, Турция и т.н.  като отидеш се говори местния език,ако ще да си от Луната.
Питай Монбат с техните фабрики зад граница ,дали се говори български.
Аче българите ги гърчат повече ,това е факт.Затова препоръчвам на всички българи да не започват там,каквито и условия да предлагат,защото не си струва унижението.

Някои хора са като хванати от гората зна4и. Понеже много съм обикаял из света нека да изясня нещо-във френска фирма се говори на френски , в английска на английски , в датска искат да им говориш на датски - (ина4е не те взимат на работа) ... ...А в турска фирма на какъв език о4аквате да се говори ?!? на Български ли??? И после шефовете ви от турция превода4и ли ще наемат за да разберат какво им говорите??? Ами ако превода4а не преведе правилно това което фъфлите знаете ли колко сложно става? ...ина4е турците в България си говорят на турски и по строителните обекти в софия-нищо 4е фирмата е българска... ...а българите като отидат на посещение в турция си говорят на български-така е в живота. 4овек може да говори само на език от който разбира... ...приемете фактите такива каквито са. А опаки на4алници има във всяка фирма поне по един. Та ако си тарсите работа без проблеми , такава никога няма да откриете. Когато сте между хора винаги има проблеми. (Все някой няма да е съгласен с вас) . Затова преценявате ситуацията , ако можете да се нагодите към средата се нагаждате , ако не си я сменяте като по4нете нова работа на ново място. Това е положението. Проблеми няма да имате само в гроба...

Росен Петров , кое му е хубавото на турски завод в България?? Като ти харесва да работиш за турчин работи.И за партия ДПС гласуваш редовно сигурно.Срамота е ,че си българин.
март,2013 година
Никакво уважение и никакъв подход от страна на началниците особено в Обработеното стъкло има едно госпожа груба,недодялана, която се води "началник" а стои само и си мята в краката в склада мислейки,че ще унижава хората.Спри да ми говориш на туски в България си не у Турция.Елементарни навици и обноски и липсват!!!!!!!!!!! неидва нищо да ти покаже да ти обясни не се интересува забавиш се малко в коридорите по тоалетните и ти крещи що си ходил до тоалетната..ам ,че да си стискам лайното ли ? Ти у гащите ли сереш!! :@@

Шум колкото щеш.Ако си българин/ка и работиш в тая фирма ще ти се спукат ушите да слушаш турски неясен диалект.И да карам по същество!!Никакво уважение към работниците особено българите.Започваш да работиш след 3,4-тия час началник/а искаш да стигаш останалите в нормите те първа го виждаш искат да си като останалите.Ами няма как да стане с магическа пръчица за ,който и да е.Началничката си стои горе в офиса си/склада и си клати краката и неидва нищо да покаже кое как се прави.Да има за какво да те ръфне няма проблем.Този скапан завод  Е НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ И ОФИЦИАЛНИЯ ЕЗИК В СТРАНАТА Е БЪЛГАРСКИ И СЛЕД КАТО РАБОТЯТ БЪЛГАРИ В ЗАВОДА ЩЕ СЕ ГОВОРИНА  БЪЛГАРСКИ.Възмутих се когато дори началничката бръщолевеше на турския им диалект те дори турския не могат да си оправят като хората.Просто апсолютно неуважение към страната ни.Като ще ми говориш на турски на среща върви си в Турция със завода си.И предпазните средства са ръкавици па да вземат рязаните да ти кажат бе махни ги  ще ти е по-лесно па дано някой пръст да ти замине.А,сякаш знаят как ще и е удобно да работиш.Или да те пращат да пикайшшш да ти се натрупат стъкла да ти мърморят..Ади бе мангасарски турци вървете си в тъпата Турция и се махайте от България!!!!!!! На турчин неробувай!