Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD /img/frontend/nomap.png"

Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD

Завода се напълни със цигани !!! Само цигани вземат на работа... на където и да се обърнеш чуваш само турска или циганска реч !!!

Никакво уважение към работниците... държат се с хората все едно са РОБИ !!! Примитивно държание от страна на техническите ръководители. Псуват като каруцари .
А който успее да се издигне е ибрикчия на някой технически или инжинер... а те много обичат лизачите или топачите...
Постоянно се сменя персонала... а най-лошото е,че на местата на тези които напускат вземат по-некачествени и по-некадърни хора... неграмотни прости цигани ...

В тази фирма хората влизат с връзки и да имаш образование файда няма...

Фдигнаха заплатите на мен, вече може да одя кръчмата поне 3 пъти на месеца. Не мисля на колата как ще върви, БМВ е то, но няма смисъл. Пари за бендзин има вече на него. Жените ще обичат на мене, вече патрон, квартира бол, легло Дормео, епси е точно. Благодаря на тях, че вече добре на мен, жив и здрав да са !

Бивш служител съм както колегата иван му подкрепям мнението и абсолютна загуба на време е там. Може да прогресираш там след 5,6 годинки най рано и то ако си: маниполатор, подмазвавач тип нта степен това е задължително приоритет е, продажник ( издаваш когото можеш),неграмотен индивид,да умееш да се преструваш че се късаш от работа макар и нищо не си свършил защото истинския труд не се цени,до обожаваш началниците си нищо че там са само за присъствие и че гледат да те прекарат и да си измият ръцете с теб при най малкия проблем абе просто ако нямаш и капка уважение към себе си там ти е мястото, ала чавеко ако си умен талантлив и искаш да се издигаш в йерархията просто не си хаби времето там аз го разбрах по трудния начин. Угояват потизспълнителните фирми с пари а на работника трохите, пълна шуробаджанащина

най маниполативната продажна и подкупна фирма която съм работил не се залъгвайте да раотите нам

След подаване на молба за работа в тракия гласс търговище до колко време се обаждат за интервю и какъв е шанса с образование средно специално.

Ще има да чакаш, те повечето назначават или по партийно значи дпс, или по роднински връзки а обявата си е само за Формалност

Иван

16.01.2015

Фирма, която не заслужава умните хора да работят в нея, абсолютно никакво кариерно развитие, никаква заинтересованост от ръководството за служителите. Като цяло много некадърно управление, цари широбаджанащината! Масово напускат умните и можещи хора, не започвайте работа там, освен ако не искате да тъпчете години наред на едно и също място!

Това е самата истина
Много съжалявам за изгубеното си време в тази фирма посред неграмотни ръководители

Здравейте!!!От известно време работя в Тракия Глас от около 5 години,и досега никога не се е случвало да закъснеят заплатите,социални придобивки също има(купони всеки месец,премии и прочие).Някой казват,че заплатите са малки и условията на труд лоши!!!Ами аз да ги попитам със средно или основно образование какво очакват,по 1000лв ли да взимат,те трябва да оценят и това което получават защото ако ги изгонят от Фабриката пак на село трябва да се връщат или в чужбина да копаят канали,щото банката не чака,фабриката ли ви е виновна че по-голямата част от вас са теглили пари за глупости и сега заплатата не ви стига ами да сте мислили .Шишеджам осигурява всичко,транспорт,храна,дрехи,заплата редовно а те реват като не ви харесва всички знаете портала къде е да сте учили на времето хамали много така че бъдете поне малко благодарни!!!Поздравления на управляващите мюдюри!!!