Стенс 1 ООД /img/frontend/nomap.png"

Стенс 1 ООД

Част съм от екипа на фирмата от създаването й. Отличен микроклимат, липса на възрастова дискриминация, служебни автомобили и телефони, заплащане съответстващо на отговорностите, мениджърски епип с необходимият опит. Въпреки максималисткия подход към работата, в стила на управление се долавя известна доза авантюризъм, изразяващ се в непрекъснато търсене на предизвикателства, интересни и вълнуващи нови аспекти във всеки един ден от работното ежедневие. Успешната формула за работата е да се върши по най-добрия начин, забавлявайки се, което отлично кореспондира с атмосферата в офиса, а хората в екипа освен колеги са и приятели.

никаква организация, ниски заплати за бранша, казване и недоисказване,
безсмислени спорове, изнервена работна среда гарнирана с много барзане, празни обещания, никаква реализация. Понякога има светлина в тунела, но рядко

Заплащането е под средното,уважение от управителя само към себе си,потенциал за развитие никакво,работна среда - викане и сутрин и вечер.Единствено колегите са готини,но достатъчно самонадеяни за да стоят още там.