Стенс 1 ООД /img/frontend/nomap.png"

Стенс 1 ООД

След кандидатстване за работа в фирма Стенс ltd ми беше изпратен имеил с покана за среща. При което ми направи лошо впечатление ,че уговарят интервю само по имеил. Офиса на фирмата е много забутан -едвам го намерих в бизнес център Сердика. Също така обявата за която кандидатствах беше за проектанти ,а в беседата с управителя разбрах че търси ел. монтажници. За заплащане ме попита любимият ми въпрос каква заплата очаквам. Секретарката му беше поканила 15 човека на интервю. Което за мен е несериозно да разкарват толкова много хора без да правят никакъв подбор. Явно канят всеки който е кандидатствал (и с желана най-малка заплата). Това са ми впечатленията от интервюто , а представям си какво е да работиш в фирмата.

Това което е написал "пешо" е абсолютна лъжа! Фирмата няма шефка. Собственика е мъж! Текучество във фирмата няма. Последния напуснал е преди 4 години - снабдител! Напусна щото му се роди 2 дете и остана да си ги гледа щото жена му и с много добра заплата и е директор в огромна международна фирма! Забавяне на парите няма! Получават се 2 пъти месечно 100%. Лампите които са в каталога на производство на фирмата са 100% произведени в България! Нищо от тях не се внася от Китай! Ако някой се интересува ще получи производствените чертежи за да се увери! По-долу в мненията има и други глупости - фирмата била зле ама момчетата били супер! Как е възможно това? Тези супер момчета ще стоят ли ако е зле? Фирмата предоставя телефони на ръководителите на обектите си! Момчетата се возят до обектите с служебна кола. Рядко се налага да се ходи със собствена!

Мнението на Димитър Тодоров Кръстев / представил се в сайта като Петър / е изразено от неодобрен кандидат за работа и е 100% клевета!

За уронване на престижа на Дружество с 20 годишна история и безпочвени обиди, които засягат чувството за чест и достойнство на личността и организацията, и увреждат авторитета и добро име в обществото, професионалната и творческа репутация ще си търсим правата по съответния съдебен ред.
СТЕНС няма бивши клиенти, ние имаме партньори с които работим от 20 години!
За щастие интернет не е анонимно място и всеки трябва да носи отговорност за думите, делата и държанието си!!!

Бивш клиенти съм на тази смешна фирма и бих искал да предупредя хората да се пазят от нея. Собствениците са най-смешните, некомпетентни и неграмотни хора, които съм срещал в този бизнес. Осветителните тела, които "произвеждат" и представят като "направени в България" представляват некадърно сглобени китайски боклуци, които продават с огромна надценка и фалшиви технически характеристики.

Какъвто "производител", такъв и работодател са. Техен бивш служител ми каза, че има огромно текучество, непрекъснато бавене на заплащането, никакви осигуровки, нагло и просташко държане от страна на т. нар шефка (която е едно изключително семпло същество), измами и всякакви селски простотии.

С какво се занимава фирмата?   това тя ли е :  http://jobs.bg/f765609
ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ
Описание и
Изисквания Изграждане на слабо и силно токови инсталации;
Други дейности, произтичащи от длъжността и характера на работата на фирмата.

Изисквания:
Желание за работа;
Способност за работа в екип и под напрежение;
Лоялност, отговорност, точност и самодисциплина;
Предишен опит на подобна позиция e предимство.
Моля изпратете подробно CV по e-mail [email protected] или факс 02/9200432. На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.
По възможност CV да бъдат придружени с актуална снимка.
Категория Електроника/Електротехника, Машиностроене,
Инсталация/Поддръжка/Сервиз
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място София / Област София - град / България
Дата 29.09.2009
Тип Безплатна Обява
Email За да кандидатствате използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява"
Организация Стенс 1 ООД
Тип на
Организацията Фирма / Организация

Директно търсеща служители.

firmata e zle nqma koli osven sas li4nata da ama ti si pla6ta6 benzina kalpavi dogovori nikakvi socialni predobivki, nikakvi pari pod srednoto rabota kato raqbota, uvajenie nikakvo ina4e zasmetaka na tova kolegite sa varha super gotini pi4ove mnogo svesni i to4ni i dobri specialisti makar i ne ot4eteni ot kogo trqbva(imam predvit rabotnicite)a ne rakovodnite kadri

Гледам че и Тонко е писал ...... под псевдоним служител....
Хвала за лоялността към фирмата

Мнооо зле ..... мнооо ... направо плачевно от към заплащане, за коректност въобще не може да се говори. Кой не е чувал за Стенс Велики :). Почти никой не си е взел последната заплата при напускане. Винаги си крив. Както и да е.... ако некой не верва да иде да види за какво иде реч.... и после да няма:"....на мен никой не ми каза"

Оппааа, явно шефът е взел мерки за имиджа на фирмата, което личи от последните писания.

Не знам защо са такива крайно негативни мненията по-горе. Фирма като фирма. Има работа, има извънредни ситуации, има извънредни пари, няма време. От 6 години работя с тази фирма и не съм имал проблем. Нещата не нито черни, нито бели. По средата. Само без игри. На някой не му харесва и напуска.Е да но,поне 50% процента се връщат или работят като външни изпълнители. А за колите и телефоните е вярно. Не мога да пиша много добре ама поне не се оливам от глупости.