Ендава /img/frontend/nomap.png"

Преди месец се явих на интервю за работа и все още чакам отговор!!! "Интервюто" беше една беседа за историята на фирмата, а за техническата част само питаха какво и как съм го правил - без тест, задачи или нещо което да покаже заинтересованост на какъв етап съм от развитието си като бек енд дивелопър.

Заплащането е адекватно за бранша, много добра работна среда, в която взаимното уважение е на първо място. От гледна точка потенциал и перспективи - предвид, че е международна утвърдена компания с мениджмънт, който до момента демонстрира истински интерес към София като локация, мисля, че възможностите са много добри.

Endava закупи ISDC през септември 2016 г., като това даде възможност на организацията да предложи още повече възможности за развитие на своите служители.
Аз намирам, че в тази ситуация, пред нас се откриват страхотни възможности, за които от мен си зависи да се възползвам.
Работната среда е отлична, имаме много партита, обучителни събития и като цяло екипния дух е доста силен.
Работим в среда на млади и много креативни хора и това ни дава възможност да експериментираме с нови похвати и технологии.
Аз си харесвам фирмата и вече отказах 4 предложения от хънтъри за други фирми на по-високи пари, защото тук се чувствам добре - отношенията от мениджърите и тийм лидерите към мен, както и между нас като колеги ме карат да ходя с усмивка на работа.

Бивша ISDC, но мениджмънтът е същият, съответно и повечето неща.
Заплащане: както се договориш, зависи и колко им трябваш. Като цяло гледат да те изкарат по- ниско ниво като знание на интервю и на т.нар. евалюейшъни. Но пък ако е политически изгодно да останеш(има текущ проект например и им трябваш), може да ти пуснат нещичко.
Уважение: по - скоро липсва отношение. Което е по-добре от лошо отношение, затова и слагам 3.
Привилегии: слагам 3, щот има допълнително здравно осиг-не.
Фирмена сигурност: по-скоро стратегията е да те накарат да си тръгнеш сам.
Натоварване: Зависи от теб. Ако работиш повече, добре е дошло, но и не мисля, че се цени. Само се използва.
Потенциал: нулев просто. Има статукво. Лично според мен бг мениджмънтът няма капацитета, културата и образованието, необходими за подобна позиция. Затова и има немалко текучество според мен.
Местоположение: доста добро, в центъра.
Колеги: както казах, има голямо текучество, така че не знам точно вмомента как е. Но като цяло по можещите си тръгваха.
Работна среда: добре е офисът, има кафе и кухня.