БНР - Българско Национално Радио /img/frontend/nomap.png"

БНР - Българско Национално Радио

Спокойна работа за без пари! Квалифициран персонал от опитни колеги и ужасяваща кадрова политика! Корумпирана държавна институция за източване на бюджета! Раздут щат! Добри условия за труд и нищожни материални стимули! Прилична почивна база , до която от "началници" и връзкари почти не можеш да се добереш. Добра локация в центъра на София и добър паркинг за пътуващите с автомобил.

Българското национално радио е възможност за успех и доказтелство на нестихващия труд на всички,които са свързани с него!
Ако се интересуват или търсите млад и амбициозен човек,зареден с много идеи,човек,който не се отказва при появата на "бариера",постигащ целите си с много усилия в името на доброто на работодателя,може да се свържете с мен на
тел:0898699114

За мен Българското Национално Радио е повече от медия! То е цяла епоха! Символ на мъдрост и целеустременост!
С голямо удоволствие бих работил в тази медия на длъжността, която съм посочил (Ефирен оператор).
Затова оставям телефонния си номер тук, в случай че има свободни места в медията за посочената от мен длъжност.
0897 46 93 42

Борко няма ли кой да го пенсионира накрая, щото да освободи място за някой кадърен млад мъж?! Пък колко от "инженерите" са инженери с диплом познай сам! Атмосферата т.е КРА за където си тръгнал приятелю, си е направо като в частно провинциално ЕООД. Там има хора който пожизнено са се окопали и не бъди наивен за колегиалност - думата е лицемерие-те ще те изядат. Вярно е за шуробаджанащината. Ако не ставаш да слугуваш -смятай Коце ще те посъветва сам да си ходиш иначе ще те изхвърли,а поводите - старите вълци ще ти ги осигурят. Вярно е че има кодекс идруго за пред хората,но да,да ама -не!
Абе друже има слава богу няколко човека свясни и добър директор -ама хиените няма да ти простят. Пари-много зле,за смените няма да говоря! Рещавай сам за къде си тръгнал!Извинявай за откровението!

Скоро видях обява за Радио Варна, търсеха радио-инженер. Някой знае ли каква е атмосферата там, същото ли е както за националното радио- връзкарска история, и приблизително какви пари дават? Лично аз си намерих работа на друго място, но ми беше интересно като позиция, защото кандидатствах...

Заплащането е ниско. Атмосферата в редакциите е различна. Има много безделници и хора некомпетентни, както и добри специалисти, които обичат работата си.

...а да, забравих шуробаджнащината. там всеки е роднина с някой. няма 6-5. малцина са попаднали там без връзки

Цензурата в БНР-то е смазваща. Заплащатането е смешно, работното време - безумно. Колегите са два типажа - бездействащи интриганти, които със сигурност ще ти подлеят вода в даден момент и сътветно по-свежи образи. Началството е под всякаква критика. Поведението с новите хоре е: смачкване до дупка и унижение. За да не си надига много главицата и да не се опълчва срещу когото не трябва.

Заплащането не е високо в сравнение с частните медии. Е, вярно имаш свободно време, но като нямаш достатъчно средства какво да го правиш? Преди имаше повече курсове и обучителни семинари, но сега положението е запуснато. Колегите са готини, интелигентни хора, това в съчетание с повечкото свобдно време и местоположението на радиото, както и някои социални придобивки задържа повечето хора.

РАДИОТО