БНР - Българско Национално Радио /img/frontend/nomap.png"

БНР - Българско Национално Радио

Като бивш служител мога да кажа следното:
1.Заплащане:- Най-ниското възможно за позицията (според връзките и контактите може да варира).
2.Уважение:- Няма такова!
3.Привилегии:- Само за хората с привилегии.
4.Фирмена сигурност:- Като за държавна структура
5.Натоварване:- Едни се гъчат за да свършат работа на други (варира според връзки и контакти).
5.Потенциал:- Няма!
6.Местоположение:- В център на София, няма къде да се паркира, но има метро и градски транспорт.
6.Колеги:- Все още се намират и добри колеги, но трудно.
7.Условия на труд:- Има и по-лоши.

Това БНР в този си формат е изключително вредно за жителите в България! Това радио работи като руска клетка на влияние в поне 80 процента от времето на излчването си, пропаганда се лее и се защитават руските интереси, ДПС, БКП и ДС нещата, на които са представители и ГЕРБ. От сутрин до вечер се съобщават почти изцяло само негативни и отвратителни новини, като вчера, беше връх на световната тоалетна. Само изгорели жени, рак, рак, рак, предбити жени, пребивани жени, трупове, лекарства, простатата, няма бюджети и уникално селски включвания от "кореспондентите" им от селските точки.
Това радио трябва да се реорганизира от А до Я, като се започне с уволнение на всички началници. След това всички редактори и "журналисти" да минат на реподбор. Те нямат качества. Единствените в ефир нормални са Стаматов, Тарколева, Снежина се старае, Дяна горе долу става, макар, че се има за някаква превъзходна степен, а реално е трудно слушаема. Малко тъжно ми е, но и Великова не е за ефир. Няма изречение без грешка и много е изнервена. Вече е трудно слушаема, да не казвам на моменти невъзможна. Просто не е за ефир.
Волгата подлогата и Големинова директно трябва да се освободят директно, моментално, без обсъждане, мисли, страсти и защити. Те са агенти на влияние на Руската федерация и се гордеят с това. Тези хора с туморни образования в тялото на България и държа да се разкарат мигновенно. Тези хора нямат предаване от години, нямат предаване, в което да не набиват и да натякват руските тези!!!! Нямат! Общо взето играят един театър - канят си конкретни 20-тина руски други агенти и подлоги като Дърева и други, с които ужким си бъбрят, но от средата на всеки разговор започва "Гаварит Масква". Просто трябва да ги екстрадираме в "любимия санктпетербург" на отпадъка волгата, които е между другото латентен хомо. Предполагам, че тази големинова го опъва с гащи с гумена краставица, а и да питам пак - защо продължават в ефир да са хора, които се шляпат?!? Кога ще ги уволните бе?!? Кога?!?
Това е основна причина, вече да се иска цялостно преосноваване на цялото радио. И с какви очи искате повече пари в бюджета от моите пари? Вие там 2/3 не заслужавате изобщо ефир! Никакъв, поради некадърност и негамотност. Обаждат се и конкретни 10 човека, които подкрепят тезите на Гаварит Масква. Волгата и Големинова са Агенти на Влияние на Руската федерация и трябва да се екстрадират в Русия! Ако има органи да вземат мерки и да защитат България от тези тумори. Преслушайте им "предаванията", всичко смърди на руски кенеф в някакво руско блато! И ви питах и преди - имате ли там в БНР органи по контрол,редколегия изобщо хора, които да казват тия неща на тези отпадъци. Изобщо, защо България е подлагана на този геноцид! Това е геноцид бе! Това радио се слуша за голямо мое съжалнеие, с моите пари, от поне милион разни селяндури които слушат всичките тези фекални отпадъци.
1. Разпускане на цялото БНР, преосноваване на Радиото. Сегашните ръководители да се разследват за руски агенти на влияние, заедно с волгата проста и гоменинова
2. Трябва да се приложи реподбор и половината трябва да се освободят
3. Трябва да се основе, очевидно липсва, редколегия и вътрешен контрол, и такива тумори като волгата да се освобождават при няколко провинения. Този човек мирише от киломентри на руски отпадъци
4. Трябва да се престане с тези отвратителни новини, "предавания" изобщо и начин на поднасяне на информация
5. Органите да чуят целия ефир от вчера, 24 ноември, от 7 сутринта до края и не само. Да се преслуша пак на волагата днешната пропагандна "програма" с дъртия фосил Дърева. Какви нацисти, бе, психочно болни алкохолици?!?
6. Ако ще продължи това радио да се финансира от МОИТЕ данъци, искам точките отгоре да се изпълнят моментално. Години наред, нула мисъл от "органи" и институции, докато тези отпадъци прокарват без да се крият руската пропаганда и тровят малкото останали хора в тази изстрадала държава България.
Уволнете волгата и големниова с гащите и краставицата отпред, дето го шие пред огледалото - вечер докато тренират руската пиеска, която да разиграват пред ушите на милиони български изстрадали хора. Театрални инвалиди, сте. Не желая една стотинка от националните пари да отива във волгата и големинова. Реформа на цялото БНР веднага. Не се издържате, номрален човек не може да ви слуша изобщо!!!
Има и още, но вече ще следват други мерки, защото очевидно в България нещата се случват бавно и мъчително...
Волга, ако не си разбрал - заший си разтворената дупка между двете бузи отзад. Направете си сайт и си пишете там текстовете на митрофанова, точно както Велева си пише парцалите в епицентъра...с андролова се вземете там, в сайта. Отпадъци долни, продажни, тумори отровни.

Пълна липса на организация на работа. Некомпетентност на всички нива. Ниско заплащане и раздавани допълнително средства на голяма част от служителите за изпълнение на допълнителни задължения, които всъщност са договорените за длъжността. Неадекватни разпореждания на генералния директор и директорите на структури и освобождаване на служители по разпореждане на генералния директор, без мнение от пряк ръководител и познаване на трудовото представяне.

Този отдолу с този смешен руски репертоар, да си ходи в Сибир. Там е супер! Може и да е волгата този. Сега.
Бюджета на БНР ни струва на година 60 млн. Лева. Това са страхотно много пари за този „продукт“, който се доставя до клинета, дефато до мен.
Волгата трябва да изчезне от БНР моментално и от всички държавни органи на тези 111 000 кв. Км. Този с това „Бъдете свобободни“ ми идва да го навестя на Драган Цанков да го питам конкретно няколко неща, от близо... Кои са свободни бе, руска мърша изгнила продажна? Копейката ли, промитите руснаци ли, кои са свободни?! В Русия на изборите гласуват 200 човека, и то пак са на някаква хранилка тия елементи. Кой иска да ходи в тая Русия? Никой! Висички са на Запад, щото е много хубаво в Русия.
Волга изгнила, що не ходиш и във Вършава да говориш тия глупости, с които облъчвате пропадналите заблудени български идиоти? Щото там ще паднеш по стълбите. Поляците не са толкова овце като българската заддунавска губерния.
Волгата ми е любим като покани ДС „мозъка“ от ГЕРБ Георги Марков. Тоя ни чува кво говори, ни чува Волгата на къде го побутва да пропагандира. Не сте слушаеми, ей! Като театрална постановка сте в някакво селско училище в обор зад училищния салон.
СЕМ явно няма да го разкарат тоя кърлеж насмукан с рубли и копейки. Аз да питам вие в това радио с моите пари, нямате ли си вътрешен контрол, нещо оперативки, някой прави ли му забележки, че тази тежка мазна и мулясала руска пропаганда е отвратителна и антинационална? Там директори нещо имате ли, колегия неква...изобщо некъв контрол налагате ли на тоя мухал долен? Мога ли аз утре да се кръстя Адолф Гиобелс и да започна да си облъчвам психопати през БНР или БНТ? И да си каня мои си хора да си „говорим“ как да почистим света? Вие в ред ли сте там?
Тоя Волгин е помогнал поне с 50-60 к селяни и маргинали да гласуват за Копейката долна варненска. Вие там в това туморно образование знаете ли, че бутате обществото към още по-долни нива и саморазпад. До кога ще ви търпим безобразята, които правите, с моите пари?!
Изобщо до кога ще продължава този комунистически бездарен театрален цирк? Нито искам да плащам за бездарните ви глупости, а тоя с това Бъдете свободни ми дига директно кръвното. Копейката ли ще ми даде свобода, бе, руско леке? Откачени психопати. Разкарайте го това насмукано кърлежно петно от ефир, незабавно. Има десетки по-способни, да не казвам всички, от Волгата. Почва и да става Волгата агресивна и в изказ и в насочване на разговорите за руската „империя“. Държи се назидаделно, като крайна инстация, усеща се че говори като крайна точка някаква, надсмива се, гаври се така един вид. Слушам го до къде ще стигне и поседните 2 години с всяко предаване почва да изплисква легена все повече. И директно говори опорките на кремал 1:1. Че ще сме пращали хора в Украйна, че войната да сперела, което устройва путин сега, като покани копейката – все едно си чуруликат някакви двама влюбени. Мед му капе от устатата. Ушите ме заболяват от тая природна издънка. А това, да се прекръсти на Волгин, изобщо без кометар. Само това говори що са живо същество е този отпадък. И цялата му трупа е агресивна. И тази Андролова ли е каква е. Изключително нагли, арогантни и дръзки цинични същества, които НЯМАТ МЯСТО В БНР, БНТ и всякакви държавни органи. Да си развиват нещата по алфа тв, скат там или сайт да си направят като велева. Да си пишат бездарните руски парцални тези. Но никой няма да им обръща внимание, нали?
Искам да знам, какво се прави по контрола на тези руски агенти, защо продължават да работят в БНР и какво ще се направи и кога, да се махнат с 200 от БНР? А директоре? Някой изобщо контролира ли ги тия?
И тоя Волгин ако продълава с това темпо като днешното например, ще бутнат на копейката още гласове, и като нищо ще стане втори, като знам какви останаха в тая държава. Кой ще носи отговорност за това? Изобщо в ред ли сте бе? Убивате България с нашите пари...не е за вярване. Волгата аут от утре! 60 милиона от нашите пари, за тази "програма". Трудно е за осъзнавае всичкото това, като книга на някой фантаст, като Скрита камера, социален сперимент некъв. Помагате за смачкването и за изчегъртването и нна последните нормални хора, които сме още тук. Не е истина до къде се стигна. Аз предполагам, че толкова продажен лизач като Волгата няма и в самата русия. Но да ви кажа - доносниците и продажниците и самите им господари ги ненавиждат, защото знаят и те, що са измет са. Та да си знаеш Волга, времето тиктака...
Волгата да се маха моментално, ако не е станало ясно, какво пиша, казвам и доказвам.
Язък и за НГЕДЕК и за Софийския. Как са произвели тоя, това е позор..
А и да питам, защо позволявате да се почуквате колегите. Тоя шлпа Големинова. Това е ок ли е некви семейни неща да ни пробутвате на хората, които ви плащаме заплатите. Изобщо пропаднала история, българска.Кво взимате си от моите пари и си се търкаляте по статите, взимате и копейки и рубли и се смеете на всички, много готино, а волга?

До уволняващия Волгин жълтопаветен умнокрасив талибан.
Какви данъци плащаш ти бе марсол? На 100 процента си на хранилка при сорос.

Искам да се уволни лицето Волгин. Незабавно. Не желая и една стотна от стотинката от моите данъци да отива в джоба на този субект. Може да се използва, член от Конституцията за измяна на родината, шпионаж или ако имате някакви морални и етични кодекси в тази българска пропаднала журналистика. Този субект няма предаване, няма и 5 изречения когато захапе микрофона, да не говори, намеква, хвали, шлофова, полира, четка имиджа на руснаците. ТОВА Е ОТ ГОДИНИ! И фамилията си му е така и душата. Следователно, му извам препоръка за ТВ Алфа, бета, гама или 7/8 кабела на учиндолския, но със сигурност не желая и парченце от стотинката ми да отива при този субект, отгоре.
Последната година го играе и драматична актиса и боркиня за свобода. Бъдете свободни, такива неща. Тази отровна токсична гнида няма място в обществена медия, а като е толкова способен и можещ, нека се лансира на частния пазар или в Ленинград.
Желая задължително и абсолютно незабавно отстраняване на този субект, не от ефир, а от всякакви длъжности, във всички обществени държавни медии, които издържам аз!
Ако иска Митрофанова да му вземе билет за някъде, най-добре. Разкарвайте туморните клетки от микрофоните в тази България, защото малкото останали нормални хора сме отвратени. Някой ще се усети ли накрая?!?
Останалите ви в ефир са добрички, посредствени повечето, но не лоши, стараят се. Докато този субект отгор Волгин е гаден, мръсен и подъл и се опитва да е манипулативен. Влияе лошо на лабилните пенсионери и маргинални маси! Както казах, личи му във всяко пето изречение, във всеки „гост“ който си кани негов, във въздуха, който лъха на микрофона.
Аз уволянвам субекта Петър Волгин от веднага. Издавам препоръка за работа на субекта в тв Алфа или да пали нанякъде. Писна ми от такива, десетки години само радиция! И подстрекава различни видове психопати, които си ги е събрал да му върят по телефона и да говорят петте опорки всеки път. Има 10 госта и 10 психара и това се продуцира до десетки хиляди хора постоянно от години! До кога?!
СЕМ, МЕМ, ФЕМ – трагедия сте!
Реподбор на всички кадри на държавна длъжност. Това общество съвсем изгуби всякакви способности за защита и инстинкти за оцеляване. Кога някой в тази държава ще ме защити от Волгин „Свободния пропагандатор на чужди интереси“? Убеден съм, че в целия соц лагер няма толкова отдаден на „мисията“ в национален обществен канал. СЕМ? Има ли такива примери в другите държави от соц лагера и защо не си свършите работата най-накрая?
Волгин да си взима парцалите и да напуска. На момента.

Спокойна работа за без пари! Квалифициран персонал от опитни колеги и ужасяваща кадрова политика! Корумпирана държавна институция за източване на бюджета! Раздут щат! Добри условия за труд и нищожни материални стимули! Прилична почивна база , до която от "началници" и връзкари почти не можеш да се добереш. Добра локация в центъра на София и добър паркинг за пътуващите с автомобил.

Българското национално радио е възможност за успех и доказтелство на нестихващия труд на всички,които са свързани с него!
Ако се интересуват или търсите млад и амбициозен човек,зареден с много идеи,човек,който не се отказва при появата на "бариера",постигащ целите си с много усилия в името на доброто на работодателя,може да се свържете с мен на
тел:0898699114

За мен Българското Национално Радио е повече от медия! То е цяла епоха! Символ на мъдрост и целеустременост!
С голямо удоволствие бих работил в тази медия на длъжността, която съм посочил (Ефирен оператор).
Затова оставям телефонния си номер тук, в случай че има свободни места в медията за посочената от мен длъжност.
0897 46 93 42

Борко няма ли кой да го пенсионира накрая, щото да освободи място за някой кадърен млад мъж?! Пък колко от "инженерите" са инженери с диплом познай сам! Атмосферата т.е КРА за където си тръгнал приятелю, си е направо като в частно провинциално ЕООД. Там има хора който пожизнено са се окопали и не бъди наивен за колегиалност - думата е лицемерие-те ще те изядат. Вярно е за шуробаджанащината. Ако не ставаш да слугуваш -смятай Коце ще те посъветва сам да си ходиш иначе ще те изхвърли,а поводите - старите вълци ще ти ги осигурят. Вярно е че има кодекс идруго за пред хората,но да,да ама -не!
Абе друже има слава богу няколко човека свясни и добър директор -ама хиените няма да ти простят. Пари-много зле,за смените няма да говоря! Рещавай сам за къде си тръгнал!Извинявай за откровението!