Уестум /img/frontend/nomap.png"

Фирмата е супер и заплатите са над средното ниво.
Това е една от малкото фирми, в които никой не те следи и ти се дава свобода да се развиваш - ако искаш(разбира се).
Няма репорти, отчети, няма натриване на сол и вменяване на вина, ако си сгрешил нещо.
С оглед на това, че служителите имат пълна свобода, има колеги, които злоупотребяват с това и след най-малката забележка идват тук да пишат глупости!
Аз съм доволен и бих(и препоръчвам) фирмата на познати и приятели, на които им се работи.

Westum - наистина голямо текучество. Фирмата има потенциал, но е в лоши ръце. Особено мениджмънта в България. В момента едновременно напускат четирима мои колеги. Основно не ми харесва отношението към служителите. Нещата отиват към jobs.bg и за мен.

Сръбска фирма с голямо текучество. Това, което няма да ви кажат е, че ползват някаква безумна платформа e-commerce (Demandware) и отгоре наблъскани още 100 платформи и други глупости, които сериозно ще затруднят работа ви.

Реално 99% от времето ще губите в ядосване заради липсата на документация за Demandware, заради некадърно написания вече код и заради безумно многото му бъгове.

Професионално развитие - никакво. Точно по тази причина няма да ви кажат, че ще работите с Demandware. В обявите и на интервютата изобщо няма го споменат. Ще изчакат да се изненадате неприятно едва, когато сте подписали договора.