Уестум /img/frontend/nomap.png"

Бях поканен на интервю и затова събрах много мнения, тъй като познавам много от служителите в Westum. Хората са единодушни, че има практика да те интервюират за едно, а после да се окаже, че трябва да правиш нещо коренно различно. Има много хора наети за Magento девс, но впоследствие преместни на Demandware или някаква друга платформа, която не запомних, което е много грубо нарушение на корпоративната етика. Отказах интервюто поради тази причина, както и защото ми споделиха, че има редовна практика да се уволняват хора и имало много уволнени.

Казвам се Емил Ненов. Хората, които са работили с мен, могат да потвърдят какъв съм като човек и служител. Напълно не съм съгласен с негативните коментари и мога да ви уверя, че фирмата е супер. Заставам с името си, защото съм убеден в своите думи при това без натиск, от който и да било. С две ръце препоръчвам WESTUM, тъй като всички сме равни и имаме възможност да даваме мнение и да го защитим. Няма двоен стандарт, няма тромава структура, в която да не можеш да предложиш подобрение. Всички сме един екип и всеки работи за доброто на фирмата и на колегите си.

Поздрави,
Емил Ненов

Абе вие нормални ли сте? Който иска да работи с "ПРЕКРАСНАТА" комбинация българо-сръбски мениджмънт направо да кандидатства. Ако не се лъжа в момента напускат едновременно 6 или 7 човека ,не съм сигурна а колко още се канят да напуснат и да ви кажа няма да ми повярвате!!! Единственото подчертавам единственото предимство е, че няма почти никаква работа и можете спокойно да се занимавате с някакви глупости или да си гледате клипчета но държа да ви кажа, че в момента в който изникне работа ще напуснат много хора - поне аз самата знам за 2-3-а. Нямало тегава структура - ама как ще има като няма работа няма и задачи? Хайде да ви видя ако започне да има работа - сърбите ще ви СМАЧКАТ! нямам никакви доказателства но мисля че последните коментари тук са написани под натиск няма как да е друго. За мен - jobs.bg!

Много съм доволен от отношението във фирмата. Колегите винаги са готови да помогнат и обстановката е неформална. Няма тегавата йерархична структура от други фирми и постоянно се работи за развитие на процесите и хората.

Бих препоръчал фирмата на всеки мой познат.

Фирмата е супер и заплатите са над средното ниво.
Това е една от малкото фирми, в които никой не те следи и ти се дава свобода да се развиваш - ако искаш(разбира се).
Няма репорти, отчети, няма натриване на сол и вменяване на вина, ако си сгрешил нещо.
С оглед на това, че служителите имат пълна свобода, има колеги, които злоупотребяват с това и след най-малката забележка идват тук да пишат глупости!
Аз съм доволен и бих(и препоръчвам) фирмата на познати и приятели, на които им се работи.

Westum - наистина голямо текучество. Фирмата има потенциал, но е в лоши ръце. Особено мениджмънта в България. В момента едновременно напускат четирима мои колеги. Основно не ми харесва отношението към служителите. Нещата отиват към jobs.bg и за мен.

Сръбска фирма с голямо текучество. Това, което няма да ви кажат е, че ползват някаква безумна платформа e-commerce (Demandware) и отгоре наблъскани още 100 платформи и други глупости, които сериозно ще затруднят работа ви.

Реално 99% от времето ще губите в ядосване заради липсата на документация за Demandware, заради некадърно написания вече код и заради безумно многото му бъгове.

Професионално развитие - никакво. Точно по тази причина няма да ви кажат, че ще работите с Demandware. В обявите и на интервютата изобщо няма го споменат. Ще изчакат да се изненадате неприятно едва, когато сте подписали договора.