Уестум /img/frontend/nomap.png"

Казвам се Емил Ненов. Хората, които са работили с мен, могат да потвърдят какъв съм като човек и служител. Напълно не съм съгласен с негативните коментари и мога да ви уверя, че фирмата е супер. Заставам с името си, защото съм убеден в своите думи при това без натиск, от който и да било. С две ръце препоръчвам WESTUM, тъй като всички сме равни и имаме възможност да даваме мнение и да го защитим. Няма двоен стандарт, няма тромава структура, в която да не можеш да предложиш подобрение. Всички сме един екип и всеки работи за доброто на фирмата и на колегите си.

Поздрави,
Емил Ненов

Абе вие нормални ли сте? Който иска да работи с "ПРЕКРАСНАТА" комбинация българо-сръбски мениджмънт направо да кандидатства. Ако не се лъжа в момента напускат едновременно 6 или 7 човека ,не съм сигурна а колко още се канят да напуснат и да ви кажа няма да ми повярвате!!! Единственото подчертавам единственото предимство е, че няма почти никаква работа и можете спокойно да се занимавате с някакви глупости или да си гледате клипчета но държа да ви кажа, че в момента в който изникне работа ще напуснат много хора - поне аз самата знам за 2-3-а. Нямало тегава структура - ама как ще има като няма работа няма и задачи? Хайде да ви видя ако започне да има работа - сърбите ще ви СМАЧКАТ! нямам никакви доказателства но мисля че последните коментари тук са написани под натиск няма как да е друго. За мен - jobs.bg!

Много съм доволен от отношението във фирмата. Колегите винаги са готови да помогнат и обстановката е неформална. Няма тегавата йерархична структура от други фирми и постоянно се работи за развитие на процесите и хората.

Бих препоръчал фирмата на всеки мой познат.

Фирмата е супер и заплатите са над средното ниво.
Това е една от малкото фирми, в които никой не те следи и ти се дава свобода да се развиваш - ако искаш(разбира се).
Няма репорти, отчети, няма натриване на сол и вменяване на вина, ако си сгрешил нещо.
С оглед на това, че служителите имат пълна свобода, има колеги, които злоупотребяват с това и след най-малката забележка идват тук да пишат глупости!
Аз съм доволен и бих(и препоръчвам) фирмата на познати и приятели, на които им се работи.

Westum - наистина голямо текучество. Фирмата има потенциал, но е в лоши ръце. Особено мениджмънта в България. В момента едновременно напускат четирима мои колеги. Основно не ми харесва отношението към служителите. Нещата отиват към jobs.bg и за мен.

Сръбска фирма с голямо текучество. Това, което няма да ви кажат е, че ползват някаква безумна платформа e-commerce (Demandware) и отгоре наблъскани още 100 платформи и други глупости, които сериозно ще затруднят работа ви.

Реално 99% от времето ще губите в ядосване заради липсата на документация за Demandware, заради некадърно написания вече код и заради безумно многото му бъгове.

Професионално развитие - никакво. Точно по тази причина няма да ви кажат, че ще работите с Demandware. В обявите и на интервютата изобщо няма го споменат. Ще изчакат да се изненадате неприятно едва, когато сте подписали договора.