ПЕ ПЕ ТЕ ПРИ ПУР ТОА БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПЕ ПЕ ТЕ ПРИ ПУР ТОА БЪЛГАРИЯ ЕООД

Здравейте

Искам да попитам Пламена и Анонимния служител от 13,10 от къде имат толкова лична информация за мениджърите? Защо Дон Труфо и Бояджийката? Какво е това? Това се повтаря с един друг коментар по рано, което означава че един и същ човек ги пише. Също така, това е човек от офиса, защото ние по магазините не разполагаме с такива лични детайли. Щом споделяте и мение за това кой екип какво бъдеще има има, 100% е човек от офиса.

Хора това, че са ви уволнили поради някаква причина, не означава, че можете да оплювате така хората.

Всеки си избира дали да работи или не и за какви пари. Като започвате знаете колко ще вземате. Нито са излъгали нито са крили нещо. Не са крили, че има работа. Заплата не зависи от хората в България а от Румънците.

Ако ще разчистате лични сметки, разчиствайте ги другаде. Хората искат обективна информация, не измислици за да си го връщате.

Ще ме извинявате ама никога не съм имала проблем за почивка. Било то компенсация за извънреден или платена отпуска.

Защо никой не пише за бонусите които даваха. Няколко магазина получиха бонус за добра работа!!!!! БОНУС - който не го има в договора.

РАБОТАТА МОЖЕ ДА Е ДОСТА, НО ТРУФЕВ БОЯДЖИЕВА И ГАДЖЕВ СА СТРАХОТНИ ХОРА. И на мравката път правят само мир да има.

Здравейте, аз също минах през тази измислена фирма и бях поредната ‘тъпа продавачка’. Казвам така, защото бях свидетел на обидите по адрес на служителки в другите магазини точно от ,прекрасния’ мениджър- Красимир Труфев. Този досаден и двуличен индивид ми опъваше нервите до n-та степен и винаги подценяваше труда ми както и на моите колежки. Работата не вървеше поради голямото напрежение, постоянното следене на камерите и звънене на служебния телефон. Лично мен са ме следели за колко време си взимам почивка и са ми броели минута по минута. А, за да си вземеш два почивни дни трябва да уведомиш цялата фирма, че и папата и на всичкото отгоре ти заявяват, че няма кой да работи и трябва по възможно най-бързия начин да се върнеш и да сгъваш парцали като луд.
Персоналът се сменя постоянно поради несъвместимостта в ниското заплащане и многото работа, която се изисква.
Въобще там хаоса оправия няма, затова,хора, горещо ви препоръчвам да НЕ започвате работа в тази верига магазини, защото още на първия месец ще бъдете ужасени от отношението на двамата мениджъри-Дон Труфо и Бояджийката. Напрежението е наистина огромно, винаги си обвинен, че не си вършиш работата, току виж и глоба са ти лепнали понеже си се подпрял за една минутка. Не си го причинявайте! Не си заслужават и ,щедро отпуснатите от Труфев’ 500 лева!

Здравейте!

Моля предходните две мнения да не заблудят бъдещите кандидати. Не съм сигурна, че бивша управителка би писала с толкова допуснати грешки, но все пак не очаквам там да работят достойни и грамотни личности. Работех един месец на позиция продавач-консултант. Заплатата е около близо 500 лв чисто и то в най-добрия случай. Супервайзор на магазин е възможно да получи около 550-630 лева. Доста от написаното е вярно. Работата е с високо физическо натоварване. Господата Труфев и Гаджев често пишат разочарованията си в мейли за не достигнат таргет, като причината ще изстъкнат се крие в колектива на всеки магазин. Госпожица Бояджиева ще Ви се обажда и ще изисква да "козирувате" по телефона, по този начин ще пробва да разбере дали спазвате правилата и ще се държи доста надменно.
Има други служители от офиса, които ще Ви търсят относно дребни "спешни за деня" задачи, които трябва да бъдат свършени по най-бързият начин.
Забележете, че лицата представляващи дъщерната фирма на румънците сменя МОЛ-а (споделям относно българските граждани). Ще Ви направи впечатление, че времето на г-н Гаджев и екипа му е възможно да изстича.
Като заключение към бъдещи кандидати за работа, ето моя съвет: Не кандидаствайте в тази фирма. Щом сте стигнали да четете мнения тук, значи достатъчно цените себе си.

Ами изобщо не са лъжи и измислици! За коментара по-долу...Това че си била управител, не те прави най-кадърния човек. Служителите в магазина и 1000% да дават от себе си, пак няма да бъдат оценени. Защо ли? Много точно са го казали преди мен...сочат с пръст, а не признават своите греши!Като си виждала толкова идиотки, защо сте ги наемали ми е въпросът??? Чия грешка е това? Ама като има някой свестен и дай да го използваме докрай, нали? Ами не мерси, на мен ми писна от разбирачи и мрънкачи в тая държава! Ако правилния човек прочете коментара ми, се надявам да помисли върху думите ми!

Ima mnogo rabota i se raboti izvanredno NO SE DAVA KATO PO$IVKA. Ne se zaplasta. Tova se obesniava oste pri interviuto. Zaplatata e kakto navsiakade samo 4e e za 5 rabotni dni ne za6. Ne stavam v 4 4asa kato v kaufland i ne makna tenekii sas sirene ili kasi bira.

Тук само пишете глупости и лъжи. Това че са ви зигонили защото сте крали или не сте работили не означава че всияки са лоши и некадърни. Работила съм като управител в един от магазините и какви ли не идиотки са минали. Заплатата ми като управител беше над 700лв.

Много сте добри в плюенето по хората. Затова няма да си намерите работа!

Хората в офиса са много свестни и се стараят да помагат когато могат. Ама на идиоти няма как да се помогне. Регионалните помагат в магазините въпреки че не е тяхна работа.

Ами такива са хората в България. Мързеливи и вечно недоволни.

Здравейте бъдещи служители!

Прочетете внимателно. Написаното от мен е мнение. Предходните мнения пак съдържат важна инфорация.
Накратко за мениджърите (с тях ще се сблъскате ако решите да започнете работа там).
Илиян Гаджев, наричащия себе си шеф. До колкото разбрах идва от пазарджишко село. Манталитета му е на с*ляндур. Пиши мейли доста неграмотно и няма капацитет умствен за да ръководи служители.
Петър Гаджев - юриста, все знае и неговите мейли са все "ВАЖНИ". По телефона ако говори, може човек да заспи от отекчение. Ако си такъв добър юрист, защо работиш за смешни пари? Защото НЕ вземат никъде хора като теб.
Любо ИТ-то, който все знае и все има претенции за камерите или как да се работи с компютрите. Не бих заложила и стотинка, че този човек разбира от компютри. Все румънците работят в компютрите ни и оправят те проблемите...
Даниела Бояджиева - идвала е на посещение в магазина да се прави на важна. Е, не си! Това, че имаш близки контакти с даден човек от фирмата, за това си на тази позиция (докато той е там и ти ще си). И тя е от едно помашко село и манталитета и е "градски". Заради тази госпожица магазини Ямбол и Кюстендил затвориха.
Оставям за последно нашият "любим" мениджър. Красимир Труфев (Дон Трюфел). Хубавец е и слава богу жена му все още не го е хванала. Уж журналистка, но рано или късно истината се появява на хоризонта. Последните месеци зоната ни страдаше с продажбите и явно господина имаше "много" добър подход да се засилят продажбите ни, че чак паднаха още повече. Е разбира се магазините са виновни със служителите работещи там. Обичаш да сочиш с пръст, но не и да поемеш вината си за резултатите.
Това е бъдещи кандидати, бъдете умни и проверявайте за мнения, за да не попаднете на такава фирма

Здравейте!
Настояща служителка съм тая пералня за пари. Румънците много-много добре си перът парите в България. Ръкодоството е мега зле! Максим по прякор - "Браво, още продавайте" го изгониха!!!
Не бих писала неква тема ама ме дразни че обикновени хора работат и ако им се случи семейно нещастие НЕ МОГАТ да бъдат до близките си шото фирмата нямало хора! Казах ли ти аз че се връща а? Така наречената меринджейка Даниела Бояджиева сега е невинната дева Мария. Когато на мен ми се случи не ме пуснаха. А сега да не я притесняваме че и било зле. Била човечна била почнала от ниско, аре бегай и се мазни на некои друг.
В школото няма такова физическо като в тая фирма! Мъкнем от тия палети чували с стока и всички казват от офиса че всичко е спешно. Спешно било да се направи това или онова.
Продължавайте да се гушите с кинти и си стойте у офиса пък нека видим до де ше я докарате.

Работят добри хора, част от тях си разбират от работата, други не толкова.
Нивото на интелигентност на служителите по магазините е под всякаква критика.
Единственото, което държи фирмаата е колектива в администрацията.
За да работи човек за тази фирма трябва да има железни нерви, силна воля и огромна търпимост. Добре е и да може да игнорира влиянието и енерхиите на колеги.
За грубото отношение от София е в случай на разправяне с уникални идиоти.

Има Търговски регистър - проверете повече информация. Прокурист е Максим Иванов - бивш служител загиналата верига магазини "Пикадили" - който бе нает от Анастасиос Панайотопулос, един грък дето си замина бързо бързо от фирмата. Няма и 1 година. :D
Заплати в зависимост, кой град работите. Повече от 600 като управител на магазин и 500 като продавач, няма да вземете. Отпуск може да ползвате. Не е за майки, които имат деца и те боледуват. Доста криво се гледа от мениджмънта.
ГРУБО ОТНОШЕНИЕ от началниците в София, доста объркано е като се получава стока. Куриерите, дето карат тия пратки, са неизвестни фирми. Румънците постоянно имат объркани етикети и постоянно проблеми от Румънска страна на артикули. Да не говорим, че и стоката е НАЙ-ДОЛНОТО качество от Китай.
Тежка и физическа работа за продавачките и управителите на магазини.
НЕ Ви препоръчвам да се хващате на тази работа.