Елизабет Фешън https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Витошка 61&markers=София,Витошка 61

Елизабет Фешън

Бягайте далече от тази фирма ако уважавате себе си

ОТВРАТ

Жалки сте тези, които коментирате положително само, за да се подмажете на работодателката си отново! Или треперите от страх, че ако влезе в сайта ще да види, че никой не и е защитил фирмата? Продължавайте ще дойде ден ще и омръзнете. Сякаш ние бившите служители не станахме свитетели на подмазване и куп незаконни неща.

Работих около три месеца за тази фирма и мога искрено да кажа, че не останх доволна. Притесняваше ме това, че имаше не малко случаи на изчезнали пари от касата. Парите бяха в не малки суми. Когато си нов служител това е особено неприятно. Несериозно беше отношението за този проблем на ръководителите, а и на останалите колеги. Не ми хареса средата и колектива.Работи се в постоянно напрежение.

Останах страшно разочарована от отношението на всички във фирмата. Има постоянно напрежение, което излишно се създава между колеги. Несериозно отношение от страна на шефовете към персонала и постоянни интриги. Да отидеш с удоволствие на работа е възможно, но не и ако си служител на тази фирма. Не бях срещала такова отношение на нито едно от работните си места и такова лицемерие от страна на всички. Работи се страшно посредствено.
Искам да споделя и своето разочарование от гледна точка на това как се обслужват клиенти, как на новите служители се внушава, че не се справят добре, но за сметка на това две от момичетата, които са единствените от по-дълго време там се изживяват като най-донбрите. Очевидно това са момичетата от миналите коментари, които са готови на всичко само и само да си запазят скромната работа и затова се подмазват постоянно на "шефовете". Не бих се върнала дори на покупки в този магазин.

Аз работя от 3 години в фирмата и смело мога да заявя, че долу посочените измислени коментари от АНОНИМНИ БИВШИ СЛУЖИТЕЛИ нямат нищо вярно с реалноста!!! Ходя на работа с УДОВОЛСТВИЕ, трудовото ми възнаграждение го получавам НА ВРЕМЕ, работодателите са ПРЕКРАСНИ ХОРА!

Чета изказванията на бивши и сегашни служители на тази фирма.Мнения на разни гъзолизци,които по незнайни причини застават зад така наречената шефка.Всеки, който иска да започне работа , трябва да знае,че отношението към продавачките е изключително арогантно.Няма смисъл да коментирам некоректното заплащане,липсата на отпуски и ред други нарушения на трудовия договор.Тази фирма трябва да бъде проверена от редица контролни органи.Крайно време е гаврата с работниците да спре!Скъпи момичета,които стоите до полата на собственичката...Ще дойде и вашето време!Просто все още сте и удобни!Но от хора ,които нямат себеуважение и интелект, няма какво да се очаква!

Здравейте, като дългогодишен персонал на фирмата (7 години) имам право да изразя адекватно мнение за фирмата.Като УПРАВИТЕЛ на магазините мога да уверя всеки който иска да работи за фирмата че няма абсолютно от какво да се притеснява.Не може да се взима под внимание анонимни мнения на момичета/момчета които дори не са посещавали магазинигте. Това е най дългота ми задържане на работа от което научих страшно много и до ден днешен подържам изключително топли отношения със собствениците който мога да нарека приятели.Мога да уверя всеки,че това е една от малкото фирми който държи на клиентите и персоналът си.За заплати мога да уверя всеки ,че забавяне не е имало, текучество на персонал също,а работното време и най вече почивките винаги са спазвани стриктно.С радост скоро ще се върна пак на работа! :)

Изумена съм от нещата които прочетох. Аз работя повече от година в тази фирма и негативните неща написани от човек, който не иска да застане с името си са чиста измислица. Изключително доволна съм от работата и досега не ми се е случвало да ми забавят заплата и с ден. Моля не обръщайте внимание на тези клевети. Работодателите ни са коректни и са прекрасни хора!

Преди години имах възможността да работя във гирмата Елизабет. Наложи ми се да замина в чужбина, за това ми се наложи да прекъсна своите трудови взаимотношения. Връщайки се в България и търсейки работа попаднах на тази страница за работодатели. Изключително изумена съм да видя негативните отзиви. Аз прекарах 8 години в тази фирма и не мога да споделя друго псвен позитиви относно работодателите. До ден днешен поддържаме добри взаимотношения .