ЕМДИ - Емил Димитров ЕТ / ДОНА /img/frontend/nomap.png"

ЕМДИ - Емил Димитров ЕТ / ДОНА

Стига с тия интриги не ви ли писна,нека всеки си гледа работата. Всяко стадо си има мърша ,овчар и куче пазач. На тези дето им пишат имената дайте им шанс може да се поправят нали и те са хора. Нека да бъдем добри единствения който дава всичко от себе си това е НЕДЯЛКО нека всеки си го каже ако има 5 такива човека като него Дона ще е номер 1. Нека да се замислят другите какво работят и колко най вече ония дето се правят на голямата работа НАЧАЛНИЦИ на фирмата и трябват хора които работят.Приятен ден на всички .

Paraziti naistina ima no, ne ste vie horata koito da se zanimavate stqh. Paraziti ima vav vsqka firma. Neizbejno e.Q po dobre si bachkaite i si traite. Taka ili inache vashiq glas e glas v pustinq. Nishto nqma da postignete osven da se nakovete sami. Shtom shefovete gi darjat na rabota teq"paraziti" znachi sa dovolni ot tqh..moje i da kradat , no tova ne vi vliza v rabotata. Nali ne kradat ot vas..?!Sprete da pletete intrigi. Bezsmisleno e. Q po dobre se stegnete i bachkaite zdravo. I se radvaite che imate rabota!!!

4e kavo i ima na firmata samo deto nqma produkciq ot vreme na vreme.No to e taka i v av drugi firmi,no p1k se i e kato edin golqm cirk.Vav firmata praviloto e-kervanat si varvi ku4etat laqt.Ili pei si penkele koi li te slu6a.Ni6to osobeno

Хора спрете!!! Когато се нареждахте за премиите добре ви беше.Защо не ви стиска да се обърнете към началството и да кажете какво не ви харесва.Някои мнения са адресирани към шефовете.Наистина ви е малко работата,щом давате "акъли".Не гледайте в "чужди паници".Бачкайте да са доволни от вас -загрижените за фирмата.

Абе вие хора нямате ли си друга работа та само пишете глупости.Не вие работа да давате оценки за работата на ръководния персонал.Защо не си гледате вашата работа.Май съкращенията трябва да започнат от такива като вас които не мислят за фирмата а създават интриги и по този начин уронват авторитета и.Защо като не ви харесва и сте недоволни не напуснете?--защото сте бъзливци..........

Те плюят защото не знаят как се създава такава голяма фирма.не знаят колкото труд и време са трябвали на шефовете за да стигнат до тук.....и някакви си сульо и пульо си мислят че много разбират.Те това никога през живота си немогат да постигнат.... Като не сте доволни търсете си друга работа....но работа сега не се предлага никъде...затова ще си стоите на задниците и ще си мълчите..такъв е живота...А до управлението на фирмата...управителите са строги.така и трябва.. ако не са.. ние ще им се качваме на главата. даже трябва да са по строги според мен.

Много се радвам че най накрая има и хубави коментари за Дона.Крайно време беше да има и други мнения./добри/Защото е много жалко за хората които "хапят ръката която ги храни"Тези хора които плюят фирма"дона"са достойни само ЗА СЪЖЕЛЕНИЕ.Отново няма да си пиша името защото това няма значение.Има много по -важни неща от това да седим пред мониторите и да плюем този и онзи .Мисля че това не е достойно.Жалко за всички вас които все сте недоволни.ЗАЩОТО ТОВА ЕДВА ЛИ ВИ ПРАВИ ПО ДОБРИ И ДОСТОЙНИ ХОРА.

Честно казано, докато четох коментарите на колегите си(настоящи) ми стана обидно...мисля,че е важно да сме лоялни към фирмата,все пак работим в нея.По разбираеми причини няма да спомена името си...

Правилно на който не му харесва да си ходи,ама не им стискада си тръгнат .Има хора които работят от100 години в тази фирма и не са спря ли да плачат.Навсякъде има забавяне на заплати,да не говорим че има и НАМАЛЕНИ заплати

Престанете с тези злобни коментари на когото не му харесва да напусне.Всяка една работа си има лошите и добрите страни.