Бългериан Еър Чартър /img/frontend/nomap.png"

Бългериан Еър Чартър

1 точка от 1 мнение

Хора без ръководни качества са ръководители. Няма нужното уважение, ако не си на едно мнение с "шефа". Никакво кариерно развитие. Пълно със неквалифицирани "скатавки", чакащи друг да им свърши работата. Повечето са в близки роднински връзки. Насаден страх между служителите и поради тази причина рядко се чува лично мнение, в следствие на това всичко се коментира зад гърба на отговорниците, последвано от интриги. Висока натовареност, множество задължения, десетки часове извънреден труд. Осигуряват ти само вода, без фиксирана почивка по време на смяната,само и единствено,ако ти остане време между всички задължения и заповеди. Единствена причина за работа там - по-висока заплата , която е предпоставка за гробовно мълчание срещу неадекватни идеи на началниците,дължащи са недостатъчно познаване на материята, вменяване на допълни задължения и безропотно съгласие на всички служители.