Компютърна академия IT STEP https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ал. Стамболийски 55&markers=София,бул. Ал. Стамболийски 55

Компютърна академия IT STEP

За направлението по Data Science / Machine Learning в СофтУни

Страхотно е да добавим още едно направление от знания за търсещите нещо повече от кодене: data science / machine learning / intelligent systems / robotics. Има огромно бъдеще в тези науки. Идва ерата на роботите. Вече автомобилите без шофьор се движат по улиците. Предстои роботизация в много сфери на икономиката. Ще изчезват професии, ще се появяват нови интелигентни роботизирани устройства – и за ежедневието и за различни индустрии. Трябва да сме готови! Това е нещо повече от поредния маркетинг шум около cloud, IoT и big data. Затова в СофтУни ще развиваме обучения, работни групи и know-how в сферата на интелигентните системи и машинното обучение. Очаквайте още курсове в тази сфера.

Сега стартираме базов курс по Data Science, с повечко математика, статистика и практически занимания, но ще потърсим качествени преподаватели и за machine learning, а някой ден защо не и за self-driving cars като обучения и специализации в #СофтУни.

Надявам се да ви хареса тази нова перспектива и визия за развитие на СофтУни за изграждане на по-сложни умения, отвъд писането на уеб приложения и мобилни апликации. Това, разбира се, не означава, че спираме обученията за начинаещи. Напротив, ще развиваме и начални курсове и курсове за деца и ученици, и обучения извън програмирането, и извън София, но ще добавяме и по-сложни специализации, за да посрещнем образователните нужди на бъдещето и идващите нови технологии.

Изключително доволен съм от обучението по Machine learning на IT STEP. Изключително актуална тема и страхотен преподавател с международен опит - Alexis Zubiolo.

Направиха ми добро впечатление - целият курс премина много гладко и ми беше от изключителна полза. Имаше много хора от големи фирми, които избраха именно услугата на IT STEP, а не SoftUni например.

Много коректни хора, препоръчвам ги.

Не си давайте парите. нищо няма да научите в ай ти степ

Липсата на морал в бизнеса неизбежно води до слаби резултати. Светлин Наков го научи този урок още когато управляваше НАРС. Нищо по-различно няма да бъде и с Андрей Николов. Този урок е труден, но който е тръгнал по тази пътека неизбежно стига в нейния край.

За пръв път в историята си, СофтУни ще проведе най-масовата си до момента кампания за безплатни обучения по програмиране за начинаещи в цялата страна, обхващайки общо 28 града, включващи както големи областни градове, така и по-малки такива. Градовете включват:

София
Перник
Пазарджик
Казанлък
Карнобат

Целта на кампанията ни е не само това да запознае възможно най-много хора с всички невероятни възможности, които света на технологиите им дава, но и да се бори с един от най-наболелите проблеми в държавата – огромния процент на безработица. Курсът „Основи на програмирането“ служи като един безценен, но все пак безплатен поглед към света на софтуерната разработка. Всеки обучаващ се може да се запознае с основите на програмната логика, както и с някои от базовите особености на професията на един програмист.

Обученията ще започнат на 14-ти януари и ще продължат 2 месеца, като през това време обучаващите се се ще изучават различни теми от света на програмирането като променливи, типове данни, условни конструкции, цикли и много други неща. За всички желаещи даваме и възможността да започнат обучение в СофтУни чрез сертификационен изпит след курса, който ще се проведе в нашата сграда.

Записването за обучението вече тече! Подайте своята кандидатура преди 5-ти януари и направете първата стъпка по пътя към кариерния успех!

Всеки, който пожелае да се яви на изпита и го премине успешно ще може да продължи в нашата обучителна програма за софтуерна разработка. Най-добре представилите се от вътрешната ни програма получават също и кариерно съдействие чрез мрежата ни от влиятелни партньори в софтуерния бизнес.

Всичко това успяхме да постигнем с много положено усилие, но също и със щедрата подкрепа на нашите партньори, сред които са: Codific, Infoserv, eDynamix, ORAK Engineering, 411 locals и VM5!

Благодарим и на всички вас за вашата подкрепа, чрез която ние продължаваме да се движим напред и за всички успехи, които постигаме заедно!

Не си го причинявайте, хора! Ако търсите несериозно отношение, некомпетентни преподаватели, скапана техника и кофти обстановка, то това е правилното място за вас! Няма да повтарям всичко изписано по темата до тук, ако искате елате да видите - на лекциите присъстват по 3ма души, всички са се отказали. Колегите се отказват заради преподавателите. Освен това никога не се знае какво ще се учи, къде ще се учи и с кого, нулева организация. Очевидно се набира евтина работна ръка, а не специалисти, които ще предадат знанията си на учащите се.
В крайна сметка решението си е ваше, но ако искате да излезе професионалист от вас не се спирайте тук.

Аз съм работещ +30 год бивш заблуден студент който си мислеше че през 2004 ИТ образованието ставаше в държавните уни-та УВИ ОМГ не КАКО КО НЕ ИЗДИСЛАВ ФЪКЛ ОФФФ ...

ПОнеже изчетох куп коментари стигнах до извода че Тодор е пометнал с 3 месечното си. Джава бандата е във война със ц++ квартала и флашъ съ гърчи щот никой не му обръща внимание.

С оглед на поредната интрига както се е случило в фб групата и форума в девбг...

Никой НИЩО не казва за ТОЗИ КУРС - http://itstep.bg/study-programms/Programma_net_bg.pdf

Относно мрежови техноологии и киберсигурност.

Програмните ви прменливи интриги не ме интерсуват защото явно ИТ сектора, мога да кажа е станал като в средата на ФОТОГРАФИТЕ в България ЗЛОБА+Интригантсво= КЛОАКА от Бай Ганьо АЗ Съм НАЙ ГОЛЕМИЯ. ЕВАЛАТ вииий сти попо най про-та напрао като Джорджано луупнат в роутинг рул.

----------ПО ТЕМАТА ЗА СТЕП ИТ ------------

Зарадва ме коментара на представител на ИТ СТЕП че са разкарали некопетентен. ТА ВЪПРОСА и ИЗЛОЖЕНИЕТО НА моя въпрос..

Курсът за Мрежовите технологии http://itstep.bg/study-programms/Programma_net_bg.pdf Някой има ли опит, минал ли го е. Сертификатите накрая наистина ли се издават и дали се заплаща самото явяване на изпитите за придобиване на сертификати.

Моля някой да даде адекватен и професионален НЕ ИНТРИГАНТСКИ отговор ако има останали сред гнусните спамери за работа.

----------ПС----------------
А като едно бивше SEO GURU май може за кеф да подема война срещу OFFER JOB спамерченцататата и да не се появят ни в Google Search ни в мапс ни никъде ни в G+ ни в тубата за следващите 10 години. ТАКА ЧЕ СПРЕТЕ ! Имам сериозен subscription @ blackhat seo forum член от 2010-та къде туллченцата ми ще ви смажат домейн репутациийката ви, а бек линковете ще ви са като за украса за коледно бан тържество. ДОЛНО Е !!! Инак и до гнусен спууфинг ще стигна тей че всеки ще ви режектва офертите насрани !

Ходих на няколко от "лекциите" им преди да си поискам парите обратно. За съжаление останах много разочарован. С две думи липсваше елементарна организация. Няма да изпадам в подробности, но единственото, което се правеше точно и на време беше да си поискат таксата. Преподавателите не изглеждаха особено мотивирани и интересното беше, че не знаеха какво точно се очаква от тях, дори не знаеха какво ще се учи на следващата "лекция". Шефа на академията, мисля че се казваше Андрей Николов, отговаряше на оплакванията с елементарни, манипулативни фразички от сорта на "не се отказвай при първата трудност" и всичко си продължаваше по същия начин.
Подобна услуга предлагат десетки организации в България и моят съвет е да се ориентирате към някоя от тях, но в никакъв случай IT Steps. Имам опит и с конкурентите им и там таксите не са много по-високи, а преподавателите са мотивирани, учебните планове са ясни, организацията също не е перфектна, но е в пъти по-добра от IT Steps.

Това, което Златан разказва е вярно, но става въпрос за Андрей Николов. Когато събира курсистите разказва тъпи вицове и ни кара да играем измислени инфантилни игри. Част от колегите бяхме в потрес, когато се сблъскахме с удивителната некадърност и некомпетентност на управленския състав в ИТ Степ България. Някои осъзнаха, че качеството в ИТ Степ България е изключително ниско и имаха куража да се отпишат и да си пискат платените такси обратно.

"Третият тип извънуниверситетски обучения са също масови, но продължителността им е доста по-голяма. При тях се започва от нулата, преминава се през основи на софтуерните науки, за да се стигне до тясна специализация. Към тази група се причислява , където месечно около 1800 заинтересувани започват предварителния курс. Той има за цел да покаже на потенциалните кандидати какво представлява програмирането и да ги подготви за евентуален приемен изпит. Подготвителният курс е безплатен, а обучението след това струва 480 лв. на модул за присъствена форма и наполовина по-малко за онлайн програмата. През 2016 г. се очаква през залите на академията да преминат около 20 хил. кандидат-програмисти, а според статистиките на Светлин Наков около 3% от тях ще излязат специалисти след тригодишното интензивно обучение. има четири приема на година - през март, май, септември и ноември."