АГЕНЦИЯ ДАМАКРА ООД /img/frontend/nomap.png"

АГЕНЦИЯ ДАМАКРА ООД

Тези, които се изправиха и биха шута на Нестле, са борци за свобода. Как тогава да си роб там? Само ако по душичка си такъв...

под всякаква критика отвратително е не те за4итат като 4овек използват те като роб няма по гадна фирма

В момента работя за Дамакра и съм много доволна. Колегите са стахотни, особено  Р****, Б***,В**** и Н***, а от шефовете К***** и Д** винаги са готови да помогнат. Е, М**** е по-груба, но шапка и свалям, че държи цялата фирма на крака. Заплащането и много добро, но и работата не е малко. От нашия отдел даже се събрахме да почиваме на един от празниците ная година заедно. Беше мтого хубаво.
Като цяло, ако искате добро заплащане и не се плашите от работа сте за там.

М-м-м-м да-а.
Вярно пишете, но на бългаски не можете да пишете.
И второ, дали не сме се замисляли, че има по нещо сбъркано и дефектно у нас???!!!
Аз, като се за-а-мисля, виждам истини по-горе.

Фирмата е силна само на думи от шефовете мислият си че са много велики ама постепенно затъват,защтото не могат да се справят с конкуренцията и хората кой работят за тях не работят с желание защото постоянно намалят заплатите. На итервюто ми обещаха 700лв за месец и получих само 400!!!
М О Ш Е Н И Ц И !!!

Заплащането е много високо, разбира се без осигуровки. Няма никаква сигурност и израстване, трабва да работиш като роб, без собствено мнение. Голямо текучество на персонала. Повечето хора си правят собствен бизнес със стоките. Ревизиите никога не излизат. Колегите са печени.

Firmata e golqma ama 6tefovete sa tapanari moga da si pi6a do utre negativi za tazi firma ama nqma smisal ni6to nqma da se promeni za6toto 6efovete sa si sa6tite lo6oto e 4e ot presonala sa6to gledat da pripe4elvat a tova ne e hubavo dano pomogna na nqkoi da ne se nabie tam gadno e da se ba4ka tam nqma blagodarnost ili 4ove6tina a samo sobstveni pravila

Rabotih v tazi firma dostatu4no za da moga dnes da kaja 4e sum mnogo razo4arovana.
Kato cialo kolegite ne biaha lo6i no sefovete ... e moite uvajeniea no ni karaha edva li ne na 4elna stoika da prodavame edna vafli4ka...
Zapla6taneto be pod vsiakakva kritika a za otno6enieto vuob6te ne mi se govori
Onaia alkoholi4ka ni gleda6e vse edno sme hora vtora kategoria
nikoga edna revizia ne e izlizala.