Италбул Шуус ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Искърско шосе" 34 Гара Искър; 1528&markers=София,бул. "Искърско шосе" 34 Гара Искър; 1528

Италбул Шуус ЕООД

Реално погледнато фирмата е на ниво. Плаща се, което в много фирми липсва.
Основният проблем е, че на хората не им се работи и приемат изискванията като някакъв вид натоварване.
Съжалявам, но няма как да изискваме по-високо заплащане при положение, че се чудим как точно да си "починем" докато работим, или пък докато си разглеждаме какви дрешки да си купим на компютъра в офиса.
Който е недоволен винаги е свободен да си тръгне. За да бъде някой човек служител от години значи не е било чак толкова зле. Никой адекватен няма да стой в "такъв ад" 10 години, нали?
Замислете се малко какви етикети поставяте и колко ограничено изразявате мнение, излагайки преди всичко себе си и собственото си себеуважение.
Аз бях за много кратко време във фирмата, но щом на мен ми направи впечатление несериозността от страна на служителите, е очевидно, че ще направи и на шефовете.

бягайте далеко от там и от Деспотова кординатор производство

Бягайте далеч от тази фирма.
Днес бях на интервю при тях. Търсят складов , оператор на конвейера и шофьори. Не осигуряват на цялата заплата ( нормално за БГ ) Ако започнеш както в моя случай на 01.08.2018 ще вземеш пари чак 05.10.2018. Тази , която ми провеждаше интервютото не един път прояви малоуважение към работниците си.

Всички служители се назначават във фирма "Фаби" ООД, което само по себе си трябва да ви говори да бягате от там. "Италбул шуус" се използва само за износ... А относно Евелина нямам какво да кажа... сдухана, по - сдухана, най - сдухана...Изкарва си комплексите за малоценност върху служителите.
Със здраве и по - далече от този ад.

Постъпих като шофьор във фирмата.През седмицата се качвах по веднъж на камиона , а през останалото време бях общ работник или на конвейра.Ако " координатор производство " е по адекватена , резултатите ще бъдат по-добри.

Напуснах фирмата заради истеричната женица "кординатор производство", затова се обръщам към всички които искат да си запазят здравето и нервите БЯГАИТЕ ОТ ТАМ !

Съгласна съм с мнението на Хриси, а колегата, който твърди , че има корекност във фирмата не е обективен.

Работя от години във фирмата, не съм съгласен с мнението по-долу, на Хриси. Да, вярно работи се и това може да плаши хората, които са свикнали да мързелуват. Смело мога да твърдя, че коректността във фирмата е на ниво.

19И такааа... Малавази е изключително коректен и търпелив шеф. Проблемът е жалката женица "координатор производство" която има деспотичен характер и изпада в истерии за почти всичко... Та, ако сте 19 годишна кифла, която умее да се нагажда, или пък ви липсва образование, нямате цели в живота, скучен ви е живота и искате разнообразие (ще го намерите там, измежду многобройните интриги), на възраст сте няма къде да ходите, да това е вашето място! Бях назначена като секретарка, но доста често ме пращаха в производството, като изрично ми бе обещано да не ме пращат по конвейрите (неспазено), но пък за сметка на това на пакетаж винаги липсват хора и така си откарах 2 седмици с болки в цялото тяло, мъкнейки кашони и тн. Явно секретарките така трябва да си изкарват заплатите тук.