ситискейп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Плачковски манастир 7&markers=София,ул. Плачковски манастир 7

ситискейп

Не мисля, че могат да се приемат за адекватни АНОНИМНИТЕ отрицателни коментари.

Беше най-сериозното и адекватно проведено интервю, на което отидох, в периода, в който си търсех работа. Даването на задача е присъщо не само за тази фирма, но и за много други, и е нормално. Всяко уважаващо себе си бюро ще иска да види на какво са способни евентуалните попълнения на екипа му. Приех задачата като един допълнителен начин да покажа способностите и таланта си, а не като изгубено време. Това и направих. Бидейки вече част от този екип, мога да кажа само едно- ние сме отбор в истинския смисъл на думата! Работила съм в няколко бюра преди това, никога не бях попадала на такава голяма група от кадърни, можещи, знаещи, търсещи архитекти, които истински обичат работата си и живеят за нея. Няма усещане за излишна йерархичност или типичното "шефско" отношение, от самото начало ми беше дадена възможност да взимам решения, да проектирам, да ръководя обекти. Никой не ме е държал за ръка, за което съм благодарна, защото виждам колко много съм научила за 6 месеца и продължавам да се уча и да израствам професионално и творчески. Решенията ги взимаме всички заедно, всяко мнение е важно, включително и на най-новите попълнения в екипа, няма краен индивидуализъм или нарцистично усещане за величие от страна на по-опитните колеги. Не съжалявам и за миг за решението си да работя с тях, срещнах не само колеги, но и приятели.

май ти е грешна информацията, колега.
в резултат от конкретния конкурс са взели 4 човека

Правят конкурси за наемане на служители с цел собствена реклама. Шефката е комплексиран 'човек', държи се нагло с подчинените си и търси респект в очите на кандидатите. Отидох на интервю, където ми загубиха цял един ден за проектиране на къща, чийто проект да им занеса + два часа да изтърпя нарцистичната личност на арх. Гергана Милушева, че да бидели те видяли как работя. Нищо подобно, пълен фарс, не избраха човек, който да назначат. от 30 кандидатури - можете да следите тук - http://blog.cityscape.bg/
Цитатите на Пауло Куелю в сайта, както и шибари снимките, са плод да необразованост и елементарност, поредните, за съжаление.
Надявам се, че подобни структури ще се оказват губещи в бъдеще.