Кредит Инкасо Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Кредит Инкасо Инвестмънтс

Съвсем случайно попаднах на написаните коментари от предишните две служителки и бих искала да кажа, че и двете са бивши служители вече на фирмата. Написаното от тях е в резултат на абсолютно лични мотиви, които не отговарят до голяма част на истината. На практика няма почети никакво текучество в компанията и това е лесно доказуемо в официалните регистри и НОИ. Работата и заплащането са абсолютно адекватни на пазара, средата е повече от добра, мениджмънтът е изключително добронамерен и професионализмът е основния водещ мотив при взимане на решения.

Настоящ служител съм на въпросната компания. Оставам анонимен, защото ако се идентифицирам смятам, че веднага ще бъда уволнен от г-жа Зорница Димитрова. Горенаписаното е вярно, има лека корекция на заплатите от този месец на 750 бруто. В компанията цари страх - абсолютно еднолично се взимат всички решения от Димитрова, останалите ръководители и служители нямат никакво право на глас.

Работих в посочената фирма няколко месеца. Заплатите бяха обидно ниски - 600лв /чисто 470лв. Отношението на мениджърите към персонала е повече от обидно. Само за пример - братовчедката на г-жа Димитрова мениджър на компанията, която заемаше длъжност - хигиенист в момента е началник административен отдел - като се има впредвид, че няма необходимата компютърна грамотност. Изцяло се лансират приятели, роднини и бивши колеги на Ръководството. Взимат се студенти , които постоянно липсват и останалите не могат да ползват полагаемата им отпуска.