Кредит Инкасо Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Кредит Инкасо Инвестмънтс

Кредит Инкасо е Компания с изключително съвестни служители. Обстановката е приятелска, офисът е приветлив, има всички необходими удобства, за да се чувстваш комфортно на работното си място. Най-голямо предимство за добри впечатления и положителна обратна връзка са колегите - млади, позицитивни, готови да сътрудничат за всичко. Мениджърите са коректни, интелигентни, справедливи. Можеш да се обърнеш към тях и да споделиш всичко свързано с работния процес, без задръжки и притеснения.
Работата върви с лекота, поради всичко посочено по-горе.

Много подходящо място за работа, където трябва да полагаш сериозен труд, който обаче се възнаграждава адекватно за българския стандарт. Работната атмосфера е (в общия случай) приятелска, колегите са доста точни, свежи и готини хора.

Ниско заплащане, некомпетентен мениджмънт, лоша работна среда

Наистина заплата зависи от положения труд. Но длъжниците когато се подават субективно, не можеш да постигнеш резултати. А тук случаят е точно такъв. Ако се теглеха чрез жребий, може би щеше да е справедливо, а не по осмотрение на ръководството.

Аз съм настоящ служител на фирмата и нищо лошо не мога да кажа.Не може да си кривиш душата и да казваш на бялото черно.Никога не са се отнасяли лошо с мен,напротив има уважение и между колегите и между служители и работодатели.А заплащането си зависи от части и от самите нас,тоест дават ти възможност,ако работиш добре можещ да си докарваш добри пари,ако те мързи-каквото си заслужиш.Доволна съм и се надявам така да си остане.

Имах "удоволствието" да работя 6 месеца в посочената фирма, след което трябваше да си лекувам нервите 1 година. Мениджърът Димитрова се подиграва с хората, обижда ги и ги кара да вършат неща нямащи нищо общо с длъжностната им характеристика - да й закупуват храна, сокчета и други лични поръчки, да извършват санитарно-хигиенни действия. Смята , че предоставената заплата от 600лв, 470лв чисто е достатъчна за нормален начин на живот, докато нейната е от порядъка на 5000лв. За млад човек не си заслужава подлагането на това унижение и психически тормоз за тези пари.

Ниско заплащане. Лоша среда за работа. Лошо отношение от страна на мениджърски състав. Липса на колектив.

Здравейте!Работя във фирмата повече от 1 година.
Във връзка с прочетено мнение тук на Анонимен доволен служител - "На практика няма почети никакво текучество в компанията и това е лесно доказуемо в официалните регистри и НОИ " искам да поставя въпроса
Кой кандидат за работа ще има време и възможности да прави справки в официалните регистри на фирма Кредит Инкасо и в НОЙ, и кой ще го допусне най-вече?
В отдел Събиране на вземания ТЕКУЧЕСТВОТО Е ПОСТОЯННО. Към днешна дата не работи нито един от първоначално постъпилите служители в този отдел. Относно Юридически отдел в интерес на истината - няма текучество.
Агентите "събиране на вземания" са ниско платени и подложени на стрес както свързан със самата дейност,
събиране на просрочени задължения , така и от страна на ръководството. Заплащането не компенсира негативите.
Също така не мога да разбера защо когато някой изкаже мнение, което не е в полза на Работодателя - то винаги се описва като Субективно. Субективно за кого?
Предполагам и че за мен ще бъде написано, че съм вече бивш служител - но всеки съобразителен и интелигентен кандидат за работа ще отсее нужната информация
в изразените мнения тук и ще направи необходимите изводи. Успех!

Последните две положителни оценки за фирмата са написани от Весел Пенков - мениджър, който по цял ден осново се занимава да подобрява имиджа на Кредит Инкасо чрез суперлативи в мрежата. Като цяло заплащането и работната среда са добри за роднини, близки и приятели. Но ако кандидатствате без протекции гответе се за здрава работа, лошо отношение и ниска заплата. Което е характерно за повечето западни фирми с български Мениджмънт.

Служител съм на фирмата повече от 1 година. Екипът, в който работя, е страхотен- колегите са много отзивчиви и добронамерени! Едно от най-спокойните места, на който съм работила!